معرفی لرنیت

لرنیت از نظر من بهتر از زبانشاسه
اشتراک دائم لرنیتو تو تعطیلات تهیه کنید.
خیلی خوب و عالی زبان رو یاد بگیرید.
تازه اون تمرینات نوشتاری گرامری گفتاری (grammar listening speaking) رو قوی می کنه و کلی جلو می دازتت.
با روش لاینتر واژگان رو راحتتر یاد می کیری.

این تاپیک مربوط به «سوم - استفاده از کلمات ۱» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «۵۰۴ واژه‌ی کاملا ضروری»، فصل «درس ۰۳»

3 پسندیده

فک کن بری تو لاوی شرکت اپل بعد بگی واقعا سامسونگ چه گوشی باحالیه!!!

11 پسندیده

دقیقا فکر کن بری KFC بعد بگی مک دونالد خیلی خوشمزه تره فست فودش

7 پسندیده

اتفاقا من قبل اینک زبانشناسو نصب کنم اشتراک سه ماهه ی لرنیتو تهیه کردم و خب مثل مدرسه و دبیرستان هر درس گرامر و لغت و… جدا داشت و میتونم بگم همون سبک و سیاق قدیمی و ناقص رو رو داشت بعد ک زبانشناسو نصب کردم با وجود اینک هنوز از اشتراک لرنیتم مونده بود لرنیتو بیخیال شدم و با زبانشناس ادامه دادم چون زبانشناس بهتر بود

13 پسندیده

لرنیت منو که جذب نکرد. به نظر من توی اپ هایی که دیدم زبانشناس از همه بهتره و کلا خیلی بهتره و بهتر هم می شود.

8 پسندیده

دقیقا👍
زبان شناس کلا انگلیسی منو متحول کرد؛من کلی لغت بلد بودم ولی نحوه استفاده از اون ها رو بلد نبودم و با وجود دایره لغات بالا تمام مهارت هام در حد مبتدی(شاید یکم بالاتر)بود.
با تمام احترام میگم که لرنیت از روش های قدیمی و تقریبا منسوخ شده برای یادگیری استفاده کرده ولی خب برای سطوح مبتدی لرنیت خوبه؛در کل میشه همزمان از هر دو برنامه هم استفاده کرد و مشکل نداره.

4 پسندیده

واقعا مثال به جایی بود :joy::joy::joy:
فکر کنم هرکی درحال خوندن زبان باشه همه برنامه هارو امتحان کرده … و انجوری ‌که من فهمیدم مقصد اخر هممون زبانشناس بوده این دیگه نیاز به توضیح نداره کاملا مشخصه که زبانشناس امتحانشو پس داده :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

بادرود
الان هم دارم لرنیت رو اشتراک vip همزمان با زبانشناس نصبش کردم ولی دوماه یکبار یه سری میزنم محض اینکه ازم گلایه نکنه که یار بیوفا هستم :rofl:
زبانشناس جااااااااانه :heart_eyes::kissing_heart:
البته نظر شما هم محترم هست و هرکس باسبک و روش یه اپی سازگار میشه ،من چندتاشو امتحان کردم ،اینجا فعلا موندگارم تاچه پیش آید …
موفق باشی دوست من :+1:

3 پسندیده