لطفا اشتباهات من رو تکرار نکنید

منم اد کنییییید تازه دارم شروع میکنم خب

2 پسندیده

سلام دوست عزیز لینک گروه👇
https://t.me/+SLvW-HOHRwk1N2Vk

به نظرم همه چی بستگی به خود فرد داره خیلی ها بودن با کلاس رفتن نتیجه گرفتن خیلی ها با اپلیکیشن و…نمیشه گفت همه آموزشگاها بدن و فقط زبان شناس خوبه !!البته در خوب بودن زبان شناس که اصلا شکی نیس ولی اینطورم نمیشه گفت

7 پسندیده

منم سردرگم بودم مثل شما اما سطحم مبتدی هست به تازگی شروع کردم بیشترتومکالمه ضعیفم.
بارهاباربیخیال شدم ولی به تازگی از طریق پیج آقا کامبیزآشناشدم وخیلی خوشحالم از بابت اینکه دیگه سردرگمی و کنجکاویم کمترشده و کنارنمیزارم زبانشناس
خیلی عالیه ازهمه لحاظ کامل🙂
ممنون ازتجربیاتی که گفتین🌻
اگه کسی پارتنر زبان مبتدی میخواد من هستم.
خانم باشه بهتر اگرآقام باشه موردی نیس.

5 پسندیده

سلام منم تازه شروع کردم و دنبال پارتنرم .
@nasrin.taheri1

2 پسندیده

سلام نسرین جون
منم مبتدی هستم
میشه راهنمایی کنید تا من هم شوع کنم
و با هم جلو بریم

2 پسندیده

موافقم اگر هم متن رو با دقت خونده باشید نگفتم همه آموزشگاهها بدن تازه از جهاد دانشگاهی (چند سال پیش) تعریف هم کردم.
ولی در کل نظر شخصی من همچنان اینه که زبانشناس از آموزشگاه بهتره.
موفق باشید

2 پسندیده

به نظر من زبان شناس برای سطوح مبتدی خیلی کار آمد نیس ولی سطح متوسط و پیشرفته عالیه

1 پسندیده

همین بیخیال شدنا گاهی باعث میشه محکم تر قدم برداریم
موفق باشید

1 پسندیده

سلام
برای هر سطحی مناسبه به شرط اینکه درست استفاده بشه

2 پسندیده

سلام
من با حرفاتون موافقم و قطعا مسیر درستی رو انتخاب کردید ولی شرطش اینه ادامه بدید و وسط این مسیر طولانی ناامید نشید.البته من هنوزم آموزشگاه میرم و بر خلاف بیشتر آموزشگاها واقعا افراد دلسوزی هستن و من راضیم ولی باز همه چیز بستگی به شخص داره.

3 پسندیده

سلام خدمت همه شما بااراده ها
در سن 42 سالگی و با زبان قدرت شروع کرده ام .ممنون از انتقال تجارب ارزشمند شما

9 پسندیده

سلام و درود فراوون آقا آرش :relaxed:

من این تاپیک رو تازه دیدم؛ متن تونُ کامل خوندم و چقدرر بهتون افتخار می کنم که تا الآن قوی موندید و با وجود تمام این چالش های رنگارنگ، زندگی کردن رو انتخاب کردید!

شهامت و طاقت دو آیتم بسیار مهم برای موفقیته که شما نشون دادید داریدش.

اکثرمون یه زمان نسبتاً زیادی رو توی سردرگمی طی کردیم یا می کنیم تا بتونیم مسیر یکّه و قهرمانی خودمونُ پیدا کنیم، ولی یه چیز همیشه قلب منُ به شخصه آروم کرده و اون اینه که همه چیز درست همون شکلیه که باید باشه! همون جایی ام که باید باشم! و ابداً نباید فکر کنم که این مسیر بیهوده طی شده، اتفاقاً من اگه الآن این همه درس قیمتی بدست آوردم به خاطر تک تک نواقص و اشتباهاتمه (به ظاهر اشتباه) و می پذیرم شونُ و خوشحالم که اینجام و دارم این زندگی زیبا رو تجربه می کنم.

به قول نیچه: اگه هزار بار دیگه به دنیا می اومدم؛ دلم می خواست زندگیم رو دقیقاً با همون جزئیاتی که داشته، باز تکرار کنم و هرگز خسته نشم!
دوستش دارم، خوب زندگی کردم، محشر بود :raised_hands:t2::cherry_blossom:

امیدوارم توی مسیر منحصر به فرد خودتون که شاید زبان هم جزوش باشه، هر لحظه پر نور تر از قبل بدرخشید :dizzy::gem:

10 پسندیده

سلام.ممنون از راهنمایی و کمک تون
روزی چند ساعت برا مبتدی پیشنهاد میدید برا یادگیری وقت بزاریم؟درحدی که متن انگلیسی رو روان بخونم ومتوجه بشم و متوجه سخنرانی انگلیسی بشم مثلا در سمینار

3 پسندیده

سلام وقت بخیر
حداقل روزی یکساعت رو پیشنهاد می‌دیم که زمان بزارید.

2 پسندیده

سلام وقتتون بخیر.
گروه خصوصیه و فرد دیگه ای نمیتونه جوین شه؟
من هم این دوره رو میخونم و یه گروه که باهم تمرین کنیم میتونه خیلی مفید باشه:)

1 پسندیده

باز نمیشه:(

1 پسندیده

مشاور رایگانه
ابزار نمیخواد

2 پسندیده

آفرین چقدر خوب که گفتی

2 پسندیده

جهاد دانشگاه چ شهری رفتید شما
من تهران به تازگی ثبت نام کردم و جلسه اول رو رفتم یعنی از چه لحاظ ضعیف شدن؟

2 پسندیده