پیشرفتهای اخیر شما چی بوده

***HOW IS IT DEVELOPMENT **
:ok_hand:⚘:ok_hand:⚘:ok_hand:⚘:ok_hand:⚘:ok_hand:⚘

سلام دوستان زبانشناسم :smiley:

من طی کمتر از یک ماه اخیر پیشرفتهایی در خواندن زبانم داشتم :
مثل مطالعه با استفاده از سرعت بیشتر راوی .
شرکت نسبتا مستمر و تقریبا یک نفره در چالش جمله سازی .
بالا بردن وقت مطالعه نسبت ب سال قبل ک خیلی کم بود و در اثر خواندن مطالب تالار و مقالات هم بیشتر شد و هم با شرکت در چالشها ، برای خودم دلگرمی ایجاد کردم .
جرات کردم ویس دروس رو در تالار بفرستم . با تشویق دوستان خوبم .

WHAT ABOUT YOU :interrobang:
pleas help us , until come over with Difficulties
:+1::wilted_flower:

14 پسندیده

سلام خانم احمدی عزیز، پیشرفت اخیرم مرور کتاب callocation ها بود چون از سطح پایین تر شروع کرده بودم اون زمان خیلی سخت بود برام ولی خوشبختانه الان میتونم بازنویسی اش کنم برای خودم وتلفظ ها راحت تر شده :heart_eyes:

6 پسندیده

خیلی عالی . منم دو روزه دارم فکر میکنم عایااااا کتاب خوانی کنم یا نکنم :woman_shrugging:
کتابای فارسیم ک تو کتابخونه خاک میخورن . برای آرامش خیال و پرهیز از مواخذه نفس ، باید یکی یکی اهداشون کنم :joy:
باشد تا رستگار شوممممم

4 پسندیده

حتما گسترده خوانی داشته باشید من گسترده خوانی ام رو با کتاب بافی قاتل خون آشام ها شروع کردم، خوشحال میشیم شما رو تو چالش کتابخوانی زیبوک ببینیم

6 پسندیده

ممنون منم خوشحال میشم ک پیشرفت کنم .
باید کتابای مناسب مبتدی بردارم

5 پسندیده

دوستای گلم سلام
من معتقدم توی هر چیزی وقتی که توی جوش قرار گرفتی سرعت پیشرفتت مث جت چند برابر میشه ولی وقتی جوش نباشه سرعت هواپیمای پیشرفت مث هواپیمای ملخی میشه
من توی جو دوستان الحمدلله پیشرفتم خوب شده توانایی ویس دادن پیدا کردم.
من سعی می کنم یه متن فارسی که دوستان میزارن مثلا همین صحبت‌ها که انجام میدیم همینطور که میخونم کلمه به کلمه یه یادآوری در ذهنم معادل انگلیسی رو میارم و به اعتماد به نفس دایره لغاتم کمک میکنه
ببینید وقتی شما یک هدفی تعیین میکنی ، ذهن تمام تلاشش را میکنه تا برای رسیدت به هدف کمکت کنه
مث کمک از دوستان استاد، کمک از دوستان با انگیزه و…
کلا شنیداری من قوی تر شده
قبلا زیرنویس فیلم رو نگاه می کردم الان کمتر بهش دقت می کنم
شاد باشید.

9 پسندیده

من داخل یک ماه اخیر به شکل عجیبی لیسنینگم بهتر شده و دایره لغاتم بیشتر
و تونستم به ثبات برسم
مثل قبل دیگه زنجیره نمیشکونم
:slightly_smiling_face:

9 پسندیده

چ عالی . احسنت ب هر دوی شما . من از شما یاد میگیرم :ok_hand::hibiscus:

7 پسندیده

سلام

من احساس میکنم لیسنینگم قوی شده و اکثر حرفها و جملات رو تو صحبتها متوجه میشم.
خودمم میخوام این مورد به اضافه ی اسپیکینگم قوی بشه

ولی خب چون سرم شلوغه و مشغول ترجمه هستم فرصتم کمه و هر زمان که فرصت گیر میارم با اپلیکیشن پیش میرم

9 پسندیده

سلام امیر جان عالیه تبریک میگم
اصل همون Listening هست.
موفق باشی گلم

7 پسندیده

خب بی انصافی در مورد خودمو میزارم کنار … چون چندتا تایپیک گفتم پیشرفت خاصی نداشتم :neutral_face: ولی وقتی یکم منصفانه تر به خودم نگاه کردم فهمیدم … من واقعا تا قبل از عید نمیتونستم هیچ متن ساده ای متوجه بشم … .الان میتونم …شنیداریم خیلی کم پیشرفت کرده که خب برای کم گوش دادنه روم به دیوار:see_no_evil: املای لغاتتم نمیدونم چرا ولی دوس ندارم وسواس پیدا کنم روش پس خیلی وقت نمیزارم همینطور گذری چیزی که میشنوم مینوسیم…خیلی دوست دارم تو چالش جمله سازی شرکت کنم ولی نمیدونم چی بگم یا چی بنوسیم شایدم میترسم از اشتباه کردن :slightly_frowning_face:…و اینکه من الان رمان های کوتاه سطح a1 میخونم گسترده خوانی و واقعاااا لذت میبرم وقتی کامل متوجه میشم :heart_eyes::heart_eyes: اینا خودش پیشرفته دیگه :smile:

6 پسندیده

آفرین به شما زرگل خانم
که سطح اعتماد سنجی برای خودتون میزارین و هی حواستون جمعه به افکارتون
بله درسته انسان باید پیشرفت خودش رو به رخ خودش بکشه و آفرین بگه
این تحسین تاثیر فوق العاده ای داره
میدونین که روانشناسان معتقدن کلامی که انسان به خودش میگه تاثیرش ١٧ برابر کلامیه که دیگران بهش میگن
من همیشه از این حس خودم استفاده می کنم. مثلا من به بچه ها و بازی با اونا علاقه دارم و وقتی با اونا بازی می کنم انرژی می گیرم و گذر زمان برام صفره
و از اونا چیز یاد می گیرم چون اونا دائما در حال کاوش و یادگیریه و همیشه فعالند خوب همینم باعث میشه من روحیه ی شاد و فعالی داشته باشم یا وقتی از چیزی ناراحتن حالتشون رو با کاری تغییر میدم و از اینا در یادگیری زبان استفاده می کنم.
بچه ها استادان تعلیمند. من این را باور دارم.
شاد باشید.

7 پسندیده

سلام عالیه منم لیسنینگ بهتری نسبت به بقیه ی پارامتر ها دارم.
موفق باشین
تلاش شما ستودنیه بزرگوار

5 پسندیده

دنیای بچه ها خیلی قشنگه :heart_eyes:.بیشک شما پدر خیلی خوبی هستین :clap:

5 پسندیده

صد البته عزیزم .
سالها با منفی بافی های دیگران بزرگ شدیم وقتشه ک همینجا این زنجیره معیوب رو ک باعث پسرفت ما و نسل بعدیه کاتش کنیم CUT CUT CUT
آقا خانوم اصلا دسته جمعی سوئیچ می کنیم روی نکات مثبت خودمون و دیگران .
اولش سخته ها ولی ب مرور عادت میشه :+1:

6 پسندیده

موفق باشی گلم . عالیه ک پیشرفتت رو می بینی
:ok_hand::star::hibiscus:

5 پسندیده

امیدوارم از پسش بر بیایم :heart_eyes::heart_eyes:

5 پسندیده

مطمئن باش ذره ذره ک بری جلو ، ی دفعه می بینی عِه ب بالای قله رسیدی . خانومی پرچم پیروزیتو همونجا بکار :dart::triangular_flag_on_post:

5 پسندیده

درست تشخیص دادین زرگل خانم دقیقا
دوستان بهم میگن مرد خانواده.
دخترم ترم آخر ارشد و پسرم دانشجوی کارشناسیه
و به این سرمایه های خدایی افتخار می کنم.
و امیدوارم همه ی بچه های کشورم آینده سازهای خوبی برای جامعه بشن و همه بچه های من هستند.
مرسی از تخمین دقیق و بجا

5 پسندیده

پرچم موفقیت را میدیم به دست مبارک عباس جان کوهنورد قهرمان که به نوک قله رسیدیم برامون نصب کنه
آفرین به این افتخار آفرینی و تلاش دوستان تیم اساتید و دوستان گلم

4 پسندیده