انگلیسی بدون تلاش، ولی مکمل، میشه؟

من کلاس زبان میرم و یجورایی منبع اصلیم کتاب درسیم هستش
ولی میخوام انگلیسی بدون تلاش رو به عنوان مکمل استفاده کنم
میشه؟

2 پسندیده

سلام و درود
منم شرایط تورو داشتم وقتی انگلیسی بدون تلاشو شروع کردم، اما بعد از مدتی کلاس های زبانو کنار گذاشتم و فقط روش های ای جی هوگ رو انجام دادم چون خیلی زیاد سرعت یادگیری منو افزایش داد و کلاس زبان یه جورایی داشت فقط جلوی منو میگرفت. پیشنهاد میکنم توی بخش انگلیسی بدون تلاش، اخرین دوره که کتاب گویا هست رو مطالعه کن چون خیلی چیزا واست روشن میشه و خیلی راحت تر پیشرفت میکنی

6 پسندیده

سلام دوست خوبم
بله میشه و شیوه مطالعه و توضیحات کامل در رابطه با این دوره رو میتونید در مقاله زیر بخونید:

2 پسندیده

دمت گرم عزیز

شما طبق همین روشی که آقای کشاورز میگه پیش رفتی؟

1 پسندیده

راستش این مقاله رو خوندم ولی اونقدر وقت نمیکنم که نعل به نعل طبق این برنامه پیش برم
به نظرتون میشه برای خودم بومی‌سازی‌ش کنم؟ مثلا به جای دو بار گوش دادن به داستان یکبار گوش بدم

بله میشه این کارو بکنید
به جای یه هفته، دو هفته براش زمان بزارید تا عمیق تر مسلط بشید

3 پسندیده

خواهش میکنم
نه من قبل از اینکه این مقاله ای که راجب این دوره توضیح داده بود رو بخونم، اول کتاب گویا که یه جورایی معرفی دوره ای جی هوگ هستش رو خوندم و بعد انگلیسی قدرت رو شروع کردم و دیدم متوجه میشم و به سطحم میخوره، دیگه ادامه دادم تا الان که چهارماه و چند روزه هنوز انگلیسی قدرتو دنبال میکنم

1 پسندیده

سلام، با تمام احترام من اصلا نتونستم با دوره AJ پیش برم و برام فوق العاده خسته کننده بود. البته که این موضوع کاملا سلیقه ای هستش ولی من اصلا نتونستم باهاش کنار بیام و به جاش پادکست گوش میدم و واقعا پیشرفت خوبی با پادکست ها داشتم(غیر از پادکست های AJ) در کل زبان شناس فوق العادس و منابع متعددی داره و اساتید زبان شناس کسی رو مجبور نمیکنن که با دوره های AJ پیش بره چون منابع خوب دیگری هم وجود داره، یه کم در زبان شناس جست و جو کن ببین با کدوم منبع سطح خودت بیشتر حال میکنی و بعدش منبعتو انتخاب کن و در کنارشم کلاس زبان هم برو قطعا پیشرفت میکنی، فقط عجله نکن و صبور باش چون هیچکس نمی تونه یه شبه ره صد ساله رو بره دنبال این روشا نگرد که فقط دروغه و میخوان جیبتو خالی کنن و مهم تر از اون وقتتو بگیرن

2 پسندیده

ممنون شیخ💚

1 پسندیده