انگلیسی قدرت خوانده‌ها جواب بدن🧑‍🏫

الان بدون تلاش پایه و روان رو بررسی کردم، دیدم به نظرم میاد که برام بیش از حد ساده باشه (ولی من تو تعیین سطح با فیلم آقای کشاورز A2 شده بودم، فقط به ۱۵ سوال پاسخ داده بودم🤷🏻‍♂️)
در حال تصمیم گرفتم قدرت رو شروع کنم

سوالم اینه که اون ۵ تا استراتژی رو باید روی همه درسها پیاده کرد یا فقط درس اصلی؟

6 پسندیده

سلام و درود
کدوم پنج استراژدی؟

4 پسندیده

اون برای یادگیری هر چیزی هستش.

4 پسندیده

اگه دوست داری این پنج استراتژی رو اجرا کن اگه هم دوست نداری اجرا نکن
اجباری نیست

4 پسندیده

سلام دوست خوبم اگه پنج‌استراتژی رو اجرا بکنی روی این دروس خیلی عالی میشه و سریعتر یاد میگیری.سعی کن بیشتر روی مینی استوری اجراش کنی حالا اگه روی درس اصلی و واژگان هم اجراش کنی که خیلی خوبه اما من میگم بیشتر رو مینی استوری اجراش کن.ولی در کل هیچ بایدی در کار نیست که حتما این ۵ تا رو روی قدرت اجرا کنی.

@rezat21

4 پسندیده

سلام به شما. من قدرت رو مطالعه کردم. بیشتر گوش کردم و 5 استراتژی رو تو درسهای اصلی انجام دادم اما نه کل درس.
یک درس رو به چند قسمت تقسیم میکردم و با هر بخش یکی از تکنیکها رو تمرین میکردم.
روی درس داستانهای کوتاه هم انجام میدادم اما بیشتر سؤالات رو پاسخ میدادم.
اینجا میتونین روش دقیق مطالعه رو بخونین.

:blue_heart: :seedling:

4 پسندیده
2 پسندیده

اها
قابل تامله🤔

چه ویژگی داره مگه داستانهای کوتاه؟

2 پسندیده

اره
این راه حل خوبیه

ممنونم

2 پسندیده

@rezat21

دوست خوبم داستان های کوتاه قلب‌تپنده دوره های ای جی هوگ هستن با این داستان های کوتاهه که لیسینینگ و اسپیکینگتون قوی و قوی تر میشه تا اینکه به حدی میرسین که دیگه انگار ساختارهای زبان رو توی مغزتون حک کردن و ناخودآگاه میتونین صحبت کنین.آنالیز کامل این دوره ها رو که بخونین متوجه میشین که بیشترین تکرار و تمرین رو باید بر روی داستان کوتاه انجام بدین.ازونجایی که تکرار زیاد برای بیشتر افراد خسته کننده بنظر میرسه پس باید تکرار کردن با یه
تکنیک ها و استراتژی هایی صورت بگیره که خسته کننده نباشه و چه استراتژی بهتر و موثر تر از پنج‌استراتژی.اما بازم میگم که هیچ اجباری برای اجراش وجود نداره.

2 پسندیده

ممنونم خانوم
لطف زیادی کردین
راه شما رو هم کنار راه‌های دیگه امتحان میکنم تا به روش خودم برسم

لطف کردین
ممنون💚

2 پسندیده