اتمام دوره پایه A.J و یا شروع دوره انگلیسی قدرت

سلام و روز بخیر
میخواستم قبل از شروع دوره انگلیسی قدرت چندتا سوال از دوستانی که این درس رو خوندن یا در حال خوندن هستن بپرسم شاید برای مطالعه این دوره کمکی کنه. الان من ۱۳ درس از دوره پایه بدون تلاش رو خوندم و با سبک و صدای ای جی کامل آشنا شدم و هر درس رو یک هفته وقت گذاشتم براش و الان بین دوراهی موندم که دوره پایه رو کامل تموم کنم یا الان دیگه برم سراغ انگلیسی قدرت و نگاه درس های انگلیسی قدرت کردم هر درس بین ۸۰ تا ۸۸ درصد زده برام که میدونم. پیشنهاد میکنید ادامه بدم دوره پایه رو و کامل تموم کنم بعد برم سراغ انگلیسی قدرت یا نه؟

3 پسندیده

سلام،

به نظر من برای پاسخ سوال شما یک قاعده ی کلی وجود نداره. کاملا" به خودتون بستگی داره.

به نظر می رسه که تصور خیلی از زبان آموزان از دوره ی انگلیسی پایه ی بدون تلاش، یک دوره ی ساده و ابتدایی است. در حالی که به نظر من برخی از درس های این دوره، از دوره ی قدرت بسیار سخت تره.

البته تجربیات سایرین می تونه به عنوان یک خط راهنما کمک کننده باشه.
تجربه ی من تا حالا اینطور بوده:
ابتداء دوره ی قدرت رو شروع کردم. چند درس رو خوندم. بعد از روی کنجکاوی یکی از درس های دوره ی پایه رو خوندم. به نظرم خوب اومد. بعد، دوره ی قدرت رو رها کردم و دوره پایه ی بدون تلاش رو شروع کردم، به این‌ نیت که تمامی دوره های A.J رو به ترتیب بخونم. یعنی دوره ی قدرت، VIP و … .
البته این به عنوان دوره ی اصلی است. همزمان، منابع دیگه رو به عنوان فرعی و کمکی دارم می خونم.
حدود دو ماه پیش دوره ی پایه ی بدون تلاش تموم شد. الان دارم اون رو دوره می کنم.
همونطور که گفتم. این دوره کمتر از دوره ی قدرت نیس و بلکه برخی از درساش به نظر من سخت تره.

به هر صورت، مهم اینه که زبان آموز به روشی که مربیان در تاپیک ها و ویدیوهای مختلف توضیح دادن به روش صحیح و مستمر در حال یادگیری زبان باشه.

2 پسندیده

سلام . مرسی از مطرح کردن این سوال و نظرات خوبتون .
زهرا جون مگه هر درسی برای خودش کلمات جدید یا قواعد جدید نداره ؟
میخوام بپرسم ک اشکالی پیش نمیاد نیمی از دروس انگلیسی بدون تلاش رو نخونده رها کنیم ؟

3 پسندیده

مرسی عزیزم از راهنماییت :ok_hand::hibiscus: