یکی لطفا بگه اینجا چه خبره؟

سلام.
لطفا بفرمائید چرا ادمین هایی که قبلا کلیپ آموزشی درست می کردن دیگه نیستن. همه باهم غیبشون زده. من به تماشای هفتگی کلیپ هاشون عادت کرده بودم خیلی هم دوست داشتم.

یعنی این حق ما نیست بعنوان اعضای زبانشناس که از مربی هامون با خبر باشیم. این انصاف نیست همشون باهم رفتن و ما رو از کلیپ ها محروم کردن که هیچ ما جدا نگرانشون هستیم. لطفا مارا از دلنگرانی درآورید.
با سپاس

8 پسندیده

سلام وقتتون بخیر. ادامه همکاری با تولیدکنندگان محتوا به دلیل مشغله های دیگه‌ای که داشتن میسر نبود دوست خوبم

6 پسندیده

ای وااااااااااااای یعنی دیگه با زبانشناس همکاری نمیکنن؟ همه شون باهم رفتن؟ من فکر کردم تدریس آنلاین در زبانشناس دارن. زبانشناس معلم آنلاین نداره هنوز؟

5 پسندیده

بله قطع همکاری کردیم اگر تمایل دارین میتونین پیج‌های شخصیشون رو دنیال کنین. مربی آنلاین هم انشالا در چند ماه اخیر اضافه میشه به امکانات زبانشناس

6 پسندیده

ممنون از اپلیکیشن خوبتون
تا زمانی که باهاشون همکاری می کردین، ویدیوهای متعددی در کانال تلگرام و یوتیوبتون منتشر شده که در اپلیکیشن اون ها رو نتونستم پیدا کنم. خواستم خواهش کنم اگر مقدور هست، اون ها رو داخل اپلیکیشن هم بذارید:pray:.

6 پسندیده

سلام

یعنی دیگه کلیپ آموزشی تعطیل شد؟

کامبیز رفت؟

فاطمه رفت؟
فائزه رفت؟
مجتبی رفت ؟

همشون رفتن؟

یا فقط تولید محتوا رفتن و موندن؟

1 پسندیده

ویدیوهای یوتیوب فقط مختص یوتیوب هست دوست خوبم امکانش نیست داخل اپ قرار بگیره. اما در مورد ویدیوهای تلگرام، اگر دیالوگ فارسی داخل اون ویدیو باشه هم امکان بارگذاری در اپ وجود نداره به این دلیل که اپ زبان فارسی رو ساپورت نمیکنه و فایل به مشکل میخوره

6 پسندیده

کلیپ اموزشی هیچوقت تعطیل نمیشه دوست عزیز
اقا کامبیز، فاطمه خانوم، مهسا خانوم، فائزه خانوم از تیم قبلی هستن اما با بقیه همکاری نمی‌کنیم

4 پسندیده

سلام خانوم برومند عزیز
اگه این چند نفری که اسم بردین هنوزم تو تیم هستن،پس چرا تو تالار نمیان چرا مقاله ای نمینویسن چرا هیچ اثری ازشون نیس؟؟؟

مقالات خوب تالار، ویدویو های خوب تالار همش مال گذشته‌اس چرا دیگه مث اول نمیزارین این چیزا رو؟؟

5 پسندیده

وظایفشون متفاوت هست. ویدیوهای سایت رو پوشش میدن و برای شبکه‌های اجتماعی افراد دیگه‌ای رو در نظر گرفتیم. کامبیز و فاطمه و سارا برای شبکه‌های اجتماعی هستن

اینطور تصمیم‌گیری شده و ویدیوها رو در ادامه می‌تونین از سایت زبانشناس دنبال کنین:rose:

4 پسندیده

اها درسته که اینطور:rose::rose::rose:

عاشق همتونم⚘⚘⚘⚘:hugs::hugs:

3 پسندیده

میتونید بیشتر توضیح بدید؟ چون گیج شدم :sweat_smile:

1 پسندیده

جواب پایین‌تر رو چک بفرمایین:rose:

1 پسندیده

ان شاءالله

1 پسندیده