تنها خوبی قطعی نت😬

من موافق نیستم.
شخصا حدود یکسال قبل از قطعی یا کند شدن نت، شخصا اینستا و واتس‌اپ رو به دلیل تنش موجود و حواشی مختلف (راست یا دروغ) کنار گذاشته بودم تا یکم به مغزم غذای دیگه‌ای بدم. اما قطعی اینترنت کار و کاسبی‌های زیادی رو کساد کرد و وقتی شما ساده‌ترین کار مثل وارد شدن به یه سایت خارجی برای خوندن یه مقاله یا نقد یه فیلم یا بازی، یا پیدا کردن راهکار درست کردن کامپیوتر و … به انگلیسی رو نتونید انجام بدین و ساعت‌ها در انتظار وصل شدن وی پی ان بمونید، از بیرون و درون و مرکز متلاشی می‌شید.

من حتی می‌خواستم نقد کتاب “وقتی نیچه گریست” رو به انگلیسی بخونم نتونستم. خب این بده دیگه!

4 پسندیده

اصلا تیتر این تاپیک و اون شکلک کنارش و اون حرف اول من موافق حرفای شماست.
من خودم از نداشتن نت راحت نیستم و مجبور شدم تغییراتی بدم ولی نوشتم تنها خوبیش این بود که از اون سمت یعنی اینستا کنده شدم اینور.
این هم دلیل بر بد بودن اینستا نیست، من بد استفاده می کردم.
جای واتساپم که فعلا ایتا برام پر کرده هر چند مزخرف تر . ولی فعلا کار منو راه می اندازه.

3 پسندیده

من یک مزیت دارم

اینکه میفهمیم که روبیکا هیچ! امن نیست
حتی برنامه های ایرانی … حتی فیسبوک! و واتساپ!

2 پسندیده

اون برنامه که سه ساعته چیه؟

1 پسندیده

سمیر جان واقعا آفرین
از تهدید فرصت ساختیا:clap::clap::clap:

منم باید همین کارو کنم. ولمتاسفانه این مضوعات خبری منفی رو روحیه ام اثر منفی گذاشتو یه زنجیره ۱۴۰ روزه داشتم که شکست

4 پسندیده

واقعیتش هفته ی اول داشتم دیوونه می شدم . ولی گفتم نهایت دو هفته اینجوریه پس به جاش کار دیگه رو شروع کنم. قبلش من مدام اینستا رو چک می کردم و تو کلاب هاوس و واتساپ تو گروه های مختلف بودم.

ولی خب منی که عادت داشتم یهوییش سخت بود، اومدم اینور ،تالار رو دیدم. اوایلش اظهار فضل می کردم تو اکثر موضوعات :grin:
بعد به خودم گفتم خوب چه فرقی کرد با اینستا؟ الان بیشتر اونجاهایی که منشن خودم رو می بینم جواب می دم.

راجع به اخبار هم اگه کاری از دستمون برمیاد پس گوش بدیم و یه حرکتی بزنیم وگرنه اصلا گوش ندین . اعصاب خودتون رو خرد نکنید .
تلویزیون خونه ما فقط اخر شب روشن میشه برای دیدن سریال خانگی که اونم دیگه اخراشه. :sweat_smile:

2 پسندیده

یادش بخیر …
ولی هیچ! خوب نیست اینترنت قطع بشه

3 پسندیده