تنها خوبی قطعی نت😬

کنار بیرون پرت شدنمون از دنیای مجازی و قطع ارتباطمون با دنیا ، تنها خوبی که داشت جایگزین شدن اپ زبانشناس و تالار با اینستاگرام و واتساپ بود.
فکرشم نمی کردم یه روزی به جای ده دوازده ساعتی که تو اینستا می چرخیدم، بتونم تو زبانشناس بچرخم. :innocent:

24 پسندیده

دقیفا داشتم فکر میکردم درسته با نبود ایتستا یک عالنه پیج مفید پرید و پیج خودم اما الان بیشتر وقت دارم کتاب بخونم فیلم ببینم زندگی کنم خخخخخخ

11 پسندیده

۱۲ ساعت!!!پس چجوری به دنیای بیرون میرسی

8 پسندیده

عزیزم کلا اینستا جز این که زندگی آدم رو مختل می کنه هیچ فایده دیگه ای نداره روزی یک ساعت اوکی هست ولی بقیه وقت ها رو میشه کتاب و فبلم مفید در جهت تقویت زبان خوند اینستا واسه کسب و کارها خوبه ولی واسه ماها که وقت واسمون ارزشمند هست به درد نخور هست :rofl:

12 پسندیده

۱۲ ساعت توی هفته :sweat_smile:

7 پسندیده

من لایوای یه ساعته ی مفید رو با آی پد گوش می کردم و کارم رو انجام می دادم . ولی وسطش هم واقعا خیلی وقت تلف می کردم.خودمو گاهی گول می زدم که استفاده ام از اینستا مفیده ولی بعضی وقتا نبود. خصوصا وقتی استوری و پست می زاشتم.

7 پسندیده

البته منم کسب و کارم تو اینستا بود :grin:

7 پسندیده

:sweat_smile:دقیقا خود من هم چون گاهی که می خواستم زبان بخونم می نشستم پای نت و کلی وقتم هدر میرفت به خاطر همین گفتم و گرنه فطعی نت اصلا خوب نیست برنامه ریزی ما درست نبود :smiley::smiley::smiley:

8 پسندیده

حافظه گوشیم خودش خالی شده :heart_eyes::joy:
و اینکه ارتباطم با کسایی که دوست نداشتم قط شده :smile:این یکیشو خیلیییی دوست داشتم …

8 پسندیده

سلام

من که هیچ

تلگرام دیروز قطع شده بود

برا من تغییر نکرده :expressionless:

چه ملی چه بین المللی

ولی ملی بده

3 پسندیده

ولی انگار داره وصل میشه ؟ درسته

4 پسندیده

نه متاسفانه

4 پسندیده

وقتی زبانشناس صدر می شود:sweat_smile:

و تونستم تالار رو هم کمتر چک کنم این هفته ،رفت آخر
بریم که رکورد جدید بزنیم این هفته؟ هستی؟ @mary991

6 پسندیده

Evil, let’s go​:clap::+1:

3 پسندیده

من یا اونا :joy::joy::joy::joy: :joy::joy:

1 پسندیده

:joy::joy: میام شک نکنما ولی نمیشه :joy::joy:

جمعش یجوریه :joy::joy: انگار میگی .‌ توام تو مخی هااا :joy::joy: و بازم روم به دیوار … دچار سوتفاهم شدم :joy::joy:

2 پسندیده

موفق و پایدار باشید :rosette::white_flower:

1 پسندیده

تلگرام همچنان می‌تازد :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::face_with_monocle::face_with_monocle::face_with_monocle:

1 پسندیده

گزارش هفتگی بده،روزانه قبول نیست.
بعد تلگرام بیشتر برای چه کاری؟
بیشتر مفید یا مضر؟

2 پسندیده

هفتگی کلا میانگین شاید ۳ ساعت هم نشه . تلگرام امروز و دیروز زیاد توش بودم نه روز های دیگه .
شنبه کلا ۳۰ دقیقه بود(استفاده کلی در روز )
یکشنبه هم ۳۰ دقیقه
دوشنبه زیاد شد ۵ ساعت
سه شنبه ۱ ساعت و نیم
چهارشنبه ۲ ساعت و نیم
پنجشنبه ۶ ساعت

اینا تایم کلی اند نه فقط تلگرام

2 پسندیده