محکم نگه‌داشتن زنجیره

سلام …
فکر کنم برای همتون تا الان زیاد پیش اومده باشه که بی انگیزه شده باشین و زبان رو درحالیکه دارین پیشرفت خوبی میکنین
ول کنین
اگه نشده که خیلیم عالی
من چندماهی هست که دارم زبان میخونم اما تازه با قابلیتای کامل زبانشناس اشنا شدم و بلاخره تونستم یکم از حالت افسردگی در بیام و تا حدود دوهفته زنجیرمو نگه دارم
خوشحال میشم اگه تا الان نتونستید زنجیرتونو محکم نگه دارین
از امروز شروع کنین و توی این راه کنار هم باشیم
تنهام کافیه اخر هر هفته از اینکه توی هفته تون چقدر مفید زبان خوندین منشن بزارین همین
این چالشو برا این گذاشتم که خیلیامون یه عالمه برنامه و برنامه ریزی خوب داریم اما انگیزه کافی نداریم
فقط کافیه بدونین هرچقدر که درگیره انگیزه بشین بیشتر انگیزه کافی ندارین
خیلی عجیبه نه ؟ مغز خیلی منفی بافه و سعی میکنه مارو منصرف کنه از انجام خیلی کارها
سعی میکنم تا چندروز دیگه مقاله ایی راجب این موضوع بنویسم و
اگه حس افسردگی و نا امیدی دارین بهتون کتاب 'کتابخونه نیمه شب رو پیشنهاد میکنم
امیدوارم استقبال شه …

11 پسندیده

هر لغت و هر دقیقه مهمه
منم تجربه زنجیره شکستن رو دارم و شروع بعدش خیلی انگیزه میخواد
الانم بنظرم پیشرفتم لاک پشتیه انقد منبع و کتاب و فیلم و غیره و ذالک هست ک هر چی بخونی تموم نمیشه حالا بماند خوب خوندن هم کلا ی مقوله جداست
پس در نتیجه شایان ذکر است ک نه گوی بلورینی هست ک برنده بشیم نه جادویی ک باعث بشه برنده بشیم

پس از مسیر لذت ببریم:heart_eyes::four_leaf_clover:

8 پسندیده

به نکته خوب مهمی اشاره کردی.
احسنت.

4 پسندیده

بالاخره باید ی جوری خودمو راضی نگهدارم:grin:
مرسسسسسی:four_leaf_clover:

4 پسندیده

سلام وقت شمابخیر
اگه فقط حفظ زنجیره مهم باشه،وهدف مهمتری پشتش نباشه،شاید نشه از زبان خوندن لذت برد,خصوصا برای یه مدت طولانی.
اگه سرچ کنید توتالار تاپیکها ی زیاد پیدامی کنیددرمورد انگیزه داشتن/نداشتن.
درهرصورت امیدوارم همیشه ازین مسیریادگیری زبان لذت ببرین،حالا چه باحفظ زنجیره …یاگاهی عدم حفظ اون…طبیعیه که ماهاهممون تویه مقاطعی بخاطر یسری مسائل با کم شدن توان روحی برای پیگیری اهدافمون روبرو میشیم…امامهم ادامه دادنه بعدازتجدیدنیرو…
پایدارباشین

:clap::clap::clap::clap:

دقیقاهمینه:clap::clap:

5 پسندیده

سلام…
اول خودمو معرفی میکنم…:grimacing:
شکننده ی کبیر :woozy_face:
یعنی تخصص خاصی در زنجیره پاره کردن دارم … :smiling_face_with_tear::sunglasses:
و البته هیچ برنامه ریزییی هم ندارم …:grimacing:
بله افسرده هم هستم…:pleading_face:
دارو هامم مصرف میکنم…:roll_eyes:
تاپیکتونم دوست داشتم…:blush:
کتاب خوندنَم دوست دارم… ممنون از معرفی:ok_hand:
دیگه الانم تو مقاومتم :muscle:
که پاره اش نکنم… :upside_down_face:
اما شتریه که در هر خونه ای بلاخره میخواابه… گریزی ازش نیست

5 پسندیده

سلام دوست خوبم
شماتنهانیستین:heart_eyes::rofl:

شاید منم اینجوریم.اما هرروز بازبان درگیرم.یه راهی پیدامی کنم یه چیزی بخونم بشنوم بنویسم …فکرنکنم جای نگرانی باشه.هست؟:thinking:

منم همینطور.بخاطر همین گفتم نظرمو بگم

مستدام باشین باقدرت جلوبرین:muscle::muscle::+1:

:joy::rofl:کمابیش
من هروقت کامنتی ازشما خوندم ناخودآگاه لبخندی زدم…گرچه این روزا هیچ چیزی شادمون نمیکنه…
امیدوارم سالم وشاداب باشین

4 پسندیده

سلام به روی ماهتون…به اووون دو چشمون سیاهتون :grinning::heart_eyes: ممنون کا نظرتونو گفتین و باهام همدردی کردین

هاااا بابا خودم میدونم…:grimacing: ما جمعیت زیادی هستیم که اینطور خویشتن داریم نه اونطور ریاکار :rofl:
هی فتوشاپ کنیم عکس الکی بزاریم از زنجیره هامون …:lying_face::joy:اینا همش با دروغ میخوان ذهن مارو خراب کنن:woozy_face:

احسنت :ok_hand::clap::clap:این عاااالیه جای هیچ نگرانی هم نیست.بهترین کار ِ… مطمئن باش:sunglasses:

عزیزم شما لطف دارین الهی همیشه لبتون… لبمون

لبشون… خندون که نه غنچون باشه… اون بیشتر مزه میده :rofl::rofl::rofl:
سیستم حراستشونم قوی به حمدالله… اصلا این زبانشناس ماه ماه :no_mouth: <----- غنچَشو سانسور کردم :sweat_smile:
و در پایان ممنوم از دعای قشنگتون :pray::palms_up_together:
ایضا آمین برای جنابعالی :smiling_face_with_three_hearts:

3 پسندیده

:joy::joy::joy:

1 پسندیده