♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

بله،نسیم جون میشه اون قسمت که نرم افزار رو توضیح دادین رو بهم بفرستین؟

2 پسندیده

سلام دوستان خوبم روزتون بخیر…
نرم افزار خیلی خوبی هست، رنگ بندی هاش خیلی بهم انرژی خوبی میده، امیدوارم درست تیک زده باشم…

5 پسندیده

سلام عزیزم بله درسته موفق باشی :rose::rose:

2 پسندیده

سلام
امروز هیچ کاری نکردم😭

1 پسندیده

سلام دوستان من تازه این اپلیکیشن رو نصب کردم :blush::blush:

6 پسندیده

سلام مهسا جان خوش اومدی :grin::rose::rose:
اگرم خواستی میتونی اپلیکشن جدید هم یسر بزنی شاید از محیط کاربریش خوشت اومد :upside_down_face:
نسخه پروشو در لینک زیر اتوسا جان معرفی کردن

5 پسندیده

سلام خدمت همه :rose:
من هم امشب لیست هبیت هامو درست کردم :point_down: از فردا گزارش میدم.

8 پسندیده

سلام دوستان عزیز…

قربونت نسیم جون @a.bayani

8 پسندیده

سلام
شب دوستان بخیر
نسیم عزیز و دوستان پایه ثابت چالش عذرخواهم که همراه تون نبودم شدیدا درگیر کار شدم اصلن نمیدونم چی شده شبم شده دانش آموزا روزم شده دانش آموزا. دعا کنید سرم خلوت بشه زودتر برگردم تو چالش :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
:rose::rose::rose:

8 پسندیده

سلام دوستان
شروع خوبی نداشتم،ان شالله از فردا

8 پسندیده

سلام دوستان
بعد از کتاب “بیندیشید،ثرتمند شوید” حنانه خانوم(ممنونم ازشون) :tulip:
ی کتاب بصورت خلاصه که یه خانومی تو وبلاگ گذاشته بودن،خلاصه صحبت های سال ۸۷ اقای سیدا رو توش نوشته بودن و من پیدا کردم ،درمورد زبان انگلیسی هم توضیحات خلاصه اقا ی سیدا رو نوشتن و من اینو به اشتراک میزارم دوستان هم استفاده کنن،ببخشید اشتباه شد اسم اون مجموعه "ذهن برتر"بود و من به اشتباه گفتم هوش برتر.
اقا @Farzad_Poodineh عزیز،اگه دنبال این مجموعه هستین این کتاب خلاصه صحبت های ایشون هست،بفرمایین:
تعداد صفحات : ۶۸
نویسنده این فایل(نکته بردار): سرکار خانوم شادی خسروی
موضوعات موجود تو این کتاب:
۱-تند خوانی ۲-دلایل کندخوانی ۳-روش یادگیری زبان های خارجع ۴-محیط مطالعه ۵-میوه ها و چیزهایی که برای مغز خوبه ۶-روش یادگیری فرمول ریاضی و کلا هرچی تو ریاضی هست ۷-تمرین های افزایش دید(افزایش دید = دیدن لغات بعدی و یاد گیری بهتر) ۸-روش های جستجوی لغت در کتاب یا هرچیزی(۱-مبتدی=یک انگشتی ۲-متوسط=دو انگشتی ۳-حرفه ای=چهار انگشتی یا بیشتر که اگه حوزه ی دیدتون بیشتر باشه این کار شدنیه) ۹-روش به خاطر سپردن شماره موبایل یا تلفن یا اعداد و … .
لینک دانلود :
ZehneBartar-Dr.Seida.pdf (1.0 مگابایت)
ادرش وبلاگ ایشون(راضی باشن :grin:) :
Www.pion.blogfa.com

10 پسندیده

مرسی اقا هادی :relaxed:
حتما میخونم

4 پسندیده

مخلصیم داداش :raised_back_of_hand:
خواهش :raised_back_of_hand: :tulip:
موفق باشی :raised_back_of_hand:

3 پسندیده

سلام دوستان خوبم…

6 پسندیده

سلام و شب خیر :rose::rose::rose:

7 پسندیده

:cake: :cake: سالروز بزرگداشت صوفی بزرگ جناب آقای شمس تبریزی(دیروز 7 مهر) جناب آقای مولانا بزرگوار (8 مهر) گرامی باد :rose: :rose: :cake:
:balloon: :balloon: :balloon: :balloon: :balloon: :balloon: :balloon: :balloon: :balloon: :balloon:
شعر مولانا برای جناب آقای شمس تبریزی بزرگوار:

شمس من و خدای من

پیر من و مراد من، درد من و دوای من /فاش بگویم این سخن شمس من وخدای من

ازتو به حق رسیده ام،ای حق حق گزار من /شکر تو را ستاده ام شمس من و خدای من

مات شدم زعشق تو زانکه شه دو عالمی /تا تو مرا نظر کنی شمس من و خدای من

محو شدم به پیش تو تا که اثر نماندم /شرط ادب چنین بود شمس من و خدای من

کعبه من کنشت تو دوزخ من بهشت تو /مونس روزگار من شمس من و خدای من

برق اگرهزار بارچرخ زند به شرق وغرب /از تو نشان کی آورد شمس من و خدای من
این هم آهنگ این شعر:

جناب آقای مولانا بزرگوار :heart: :

روزها فکر من این است و همه شب سخنم/که چرا غافل از احوال دل خویشتنم

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود؟/به کجا میروم آخر ننمایی وطنم؟

مانده ام سخت عجب از چه سبب ساخت مرا؟/یا چه بود مراد وی از ساختنم!
آهنگ این شعر از سالار عقیلی:
http://sv2.bibakmusic.com/Music/96/esfand/2/Salar%20Aghili Ahvale%20Del%20128%20.mp3

8 پسندیده

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1bEwurwkXhrctXFxFmxky5K9jhJeIPf3v_e0Kx4zm09Q/edit#gid=542935818

سلام ممنونم از عزیزانی که همچنان تعهدشون رو حفظ میکنن.
من دیروز کلا نبودم عذر میخام نتونستم گزارش بدم.
فقط اینکه این فایل اکسل هر هفته پاک میشه اگر امارهاتون براتون مهمه که داشته باشین حتما تو دفتری برای خودتون ثبت کنید تا به ارزیابی برسید . مرسی از همه :rose::rose:

6 پسندیده

سلام نسیم بانوی عزیز، لطفا آگاهم کنید از تغییرات پیش آمده، انشالله که بتونم دوباره در کنار شما شروع و مسیر هدف خوبی رو طی کنم.

5 پسندیده

سلام دوستان خوبم شبتون بخیر.

6 پسندیده

سلام دوستان عزیز وقت بخیر :rose: :rose:
امروز کتابی رو میخوام معرفی کنم که تعریفش رو زیاد شنیدم،منم کنجکاو شدم بخونمش،تازه شروع کردم تا اونجایی که خوندم برای شما دوستان توضیح میدم شاید شماهم کنجکاو شدین برای خوندنش:
اسم کتاب: ملت عشق
تعداد صفحات: ۵۴۶
موضوع :عشق
خلاصه این کتاب:این کتاب درمورد داستان خانومی به اسم “اِللا” که ایشون دوبار ازدواج ناموفق داشتن و دومیش هم تا اونجایی که خوندم به جدایی می انجامه(فعلا تموم نکردمش)و این خانوم در بوستن در سال ۲۰۰۸ زندگی میکردن و ی خانواده ی یهودی هستند و این خانوم بخاطر ازدواج ناموفقش دچار افسردگی میشه و کلا از کار بیکار میشه و ی روزی اِللا خانوم کار پیدا میکنه،اِللا خانوم (رشته ادبیات انگلیسی) خونده بود و کاری پیدا کرد بود در سمت (دستیار دستیار ویراستار ادبی شده بود) و دو تا دوقلو داشتن و یک فرزند دختر دارن به نامع:
ژانت(دختر بزرگش). شوهرش اسمش دیوید بود و تو این کتاب دختر بزرگش ژانت وارد رابطه ی عاشقانه با یک پسری میشه و بدون این که به مادرو پدرش بگه،به اون پسر جواب بله و میده و سر میز ی روز نشسته بودن،ماجرا رو با والدینش درمیون میزاره و ماجرا تلخ از اینجا شروع میشه و شوهرش واقعا میفهمه که زنش(اِللا)نمیخوادش و رابطشون سرد شده و از انتشارات رمانی میدن بهش در مورد جناب آقای مولوی و شمس بزرگوار که بخونه و گزارش مفصل بنویسه از رمان و…
این کتاب شامل دو تا رمانع:یکی درمورد اِللا خانوم و دیگری درمورد ملت عشق(جناب آقای شمس بزرگوار و جناب آقای مولوی بزرگوار)

لینک دانلود :
ملت-عشق-نوشته-شافاک-ترجمه-فصیحی.pdf (14.7 مگابایت)

6 پسندیده