♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

بله همیشه وارد میکردم، ولی چند روزه یادم رفته بود وارد کنم میشه شما امروز برا من رو 9وارد کنین.

2 پسندیده

وارد شد،هم برای شما و هم برای اقا فرزاد.
نازنین خانوم،مشکل شما فهمیدم،شما رنگ قلم را به سفید تغییر دادین و بخاطر همین است شما فکر کرده اید هیچی وارد نکردین.

2 پسندیده

سپاسگذارم،چه جالب لطف کردین آقا هادی

2 پسندیده

سلام
ساعت 6:45 پاشدم
ساعت 11 خوابیدم

5 پسندیده

دوستان اگه نشانک زدین،بگین تا دیگه فایل رو نیارم پایین،خیلی ممنونم از همتون :tulip:
:heavy_check_mark:اقا فرزاد، وارد شد.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1bEwurwkXhrctXFxFmxky5K9jhJeIPf3v_e0Kx4zm09Q/edit#gid=542935818

4 پسندیده

آموزش نشانک زدن،برای دوستانی که نمیدونن چطوری بزنن رو قبلا برای آقا شکارچی عزیز توضیح دادم:

3 پسندیده

سلام, زحمت نکشید, ممنون, اگر بچه ها sheet رو در گوگل پلی دانلود کرده باشن, حتی بدون اینکه بیان تالار براحتی میتونن ساعتشونو تو شیت وارد کنن و بصورت سیو تو برنامه شون هست, زمانیکه برنامه رو دانلود کنن

5 پسندیده

7 پسندیده

7 پسندیده

9 پسندیده

8 پسندیده

سلام یه لیست جدید ساختم همین الان:

7 پسندیده

@nazanin72
@atineh1967

خداقوت به دو دوست بلند همت عزیزم که بدون هیچ وقفه ای همیشه پایه ثابت این چالش هستید :clap:t2::clap:t2::clap:t2::tulip:

7 پسندیده

قربونت دوست گلم امیدوارم تعدادمون زیاد بشه از هم دیگه انرژی بیشتر بگیریم.

4 پسندیده

سلام عزیزم.
Long time no see
کم پیدایی سمانه جون, :thinking::slightly_frowning_face:سرت شلوغه؟ خوشحال میشیم ببینیمت تو چالش, منو نازنین جون از تنهایی به هم دلداری میدیمو فعالیت میکنیم. :sweat_smile:

6 پسندیده

سلام دوستم بله عزیزم چند هفته ای هست که حسابی درگیر کارهایی بودم واقعاً ناراحت بودم که در خدمتتون نیستم. مرسی محبتت اما این روزها چون خیلی منظم نیستم هنوز آماری اینجا ندادم. و برنامه هام اگر به حالت قبلی برگرده خوشحال میشم در جمعتون باشم.
تو این مدتی که نبودم برنامه چالش تغییری کرده؟ چون فرصت نکردم همه کامنت ها رو بخونم :see_no_evil:
درباره ی چالش سحر خیزی که باید بگم دیگه روزا همش هفت بیدار میشم :sweat_smile: پسرفت کردم :no_mouth:
کتابخونیم که نگم براتون :expressionless: :zipper_mouth_face:

7 پسندیده

سلام…دو سه صفحه عبارت های باحال از یه پیجی در اینستاگرام پیدا کردم به نام native show اونارو رو کاغد نوشتم و گذاشتم جلو چشمم تا ازشون استفاده کنم
و بره تو مخم…پس از فردا علاوه بر podcast و Aj تو برنامه انگلیسیم studying phrase هم اضافه میشه…
راستی این عبارات رو در غالب یه موضوع هم تو تالار گذاشتم اینم لینکش

میتونید استفاده کنید به زودی هم تکمیل میشه…

4 پسندیده

نه عزیزم, تغییر خاصی نکرده, با هر اپی که دوست داری هر روز گزارش میدی, پایان هفته هم گزارش هفته تو اسکرین میگیری و میدی, برای سحرخیزی هم ساعت بیداریتو توی برنامه sheet اضافه میکنی.
ایشاله دوباره مثل گذشته ببینیمت و در کنار هم بهم انرژی بدیم. :heart::heart::heart:

5 پسندیده

سلام امروز تعطیل بود شیطون گولم زد ساعت دو شب خوابیدم تا پنج صبح باز هفت خوابیدم تا ده صبح

2 پسندیده

اشکال نداره عزیز
فقط لطفا کارهایی که میکنین (اشتباه)،گردن شیطان بدبخت نندازین،اقا شیطان شمارو گول زد،اصلا کی به شیطان، گول زدن یاد داد؟
اشکال نداره عزیز فدای سرت،پیش میاد دیگه عزیز.تماما دست خودمونه کی بخوایم بخوابیم و لطفا گردن شیطان بدبخت نندازین.
موفق باشی :tulip:

4 پسندیده