♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

5 پسندیده

سلام منم بخاطر شما عادت هام رو میذارم البته قبلاً عادت های مثل زبانشناس، نوشیدن آب کافی، سحر خیزی و کمتر پول هدر دادن و ذخیره ی آن، که خداروشکر موفق شدم بهش عمل کنم.

11 پسندیده

سلام خیلی عالیه ممنونم از شما ان شاالله بتونیم تو این چالش عادت‌های خیلی بیشتر و بهتری رو یاد بگیریم، منم مثل شما چند مورد رو که قبلا تو لیستم بود رو عادت کردم و حذف کردم
:rose::rose::rose::rose:

2 پسندیده

سلام.

خدا قوت و امید به مداومت همه عادات خوب

منم چالش silence رو دارم ولی هنوز بدجور می لنگم توش…ای ول به شما

دو تا سوال داشتم.
اپلیکیشن استفاده شده تون برا پیگیری عادت ها چیه؟ و اگه از هبیت هاب استفاده کردید قبلا, چه تفاوتی هست بین این دو؟
و
برا پادکست فارسی منبع/اپلیکیشن خاصی رو استفاده می کنید؟

متشکرم

4 پسندیده

سلام

ممنونم ⁦☺️⁩⁦☺️⁩

اوایل خیلی سخت بود ولی با هشداری که میزد میومد بالای صفحه گوشی، تونستم تاحدودی انجامش بدم

آپ Habits هستش
من قبلاً از هیبت هاب به مدت یکماه استفاده کردم گویا بعدش پولی میشه بیشتر از پنج تا عادت اضافه نمیشد خب منم حذفش کردم.

من از اپلیکیشن castbox استفاده میکنم هنوز یکمی مشکل دارم باهاش :grin: در کنارش آپ ایرانی ناملیک هم استفاده میکنم البته castbox پادکست ایرانی هم داره.
بیشتر علی بندری در پادکست بی پلاس و فردوسی خوانی گوش میدم

8 پسندیده

سلام وقت بخیر :rose::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::cherry_blossom:

اپلیکشن کتابراه برای فارسی هم خوب (پادکست هم دارد)

برای انگلیسی هم podbean مناسب(فایلهای aj هم دارد)

برای ایجاد عادتهای مفید study checker

نصب و آموزش study checker

5 پسندیده

ممنونم…که وقت گذاشتیدو صبورانه پاسخ دادید.
همیشه پایدار در مسیر بهترین ها :blossom:

4 پسندیده

سلام.

خیلی خیلی ممنونم. لطف کردید.

در مورد پادبین, من قبلا داشتم ولی یادم نمیاد پادکست فارسی داشته باشه…داره؟

در مورد کتابراه هم ممنونم. یه وقتایی که دنبال کتاب صوتی می گشتم, به پیج کتابراه لینک می شدم…متشکرم :rose:

5 پسندیده

سلام عزیزم وقتتون بخیروشادی :rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::cherry_blossom:خواهش میکنم خانم گل کاری نکردم عزیزم مواردی بود که خودم استفاده میکنم گفتم پیشنهاد بدم خانم خانما :blush::wink::blush::wink::rose::tulip::blossom::sunflower::bouquet::cherry_blossom::hibiscus::tulip::rose::rose::rose::tulip::tulip::blossom::blossom::rose:
اگه دنبال فارسی و انگلیسی هستیند همونیکه @sepide-str جان معرفی کردند عالی :blush::blush::blush::wink::wink::rose::tulip::blossom::sunflower::cherry_blossom::bouquet::cherry_blossom::hibiscus: عزیز هستیند :rose::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::cherry_blossom::bouquet::rose::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::sunflower:

4 پسندیده

سلام عزیزم فارسی هم داره پادپین من خودم یکیشو فالو کردم /

خداقوت به شما دوستانی که پای کار اومدین و در تلاشین و چراغ تاپیک رو زنده نگه میدارید. من فعلا نمیتونم همراهی کنم چون یکم life style رو تغییر دارم میدم.
ولی حتما یه روز باهاتون به اشتراک میزارم نتایج رو.
:clap::clap::clap::clap::revolving_hearts:

5 پسندیده

سلام خانم وقتت بخیروشادی :rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::cherry_blossom::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes:
موفق باشی خانم منتظرحضور پرانرژیتون هستیم خانم خانما :rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::bouquet::bouquet::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::clap::clap::clap::clap::muscle::muscle::clap::clap::clap::rose::blossom::cherry_blossom::bouquet::muscle::hibiscus::blossom:
چه جالب نمیدونستم تازه رفتم سرچ کردم دیدم واقعاجالب بود مرسی خانم :kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::pray::pray::pray::rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::cherry_blossom::bouquet::cherry_blossom::sunflower::tulip::rose:باآرزوی موفقیتهای روز افزون :kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::rose::tulip::blossom::sunflower::rose::tulip::blossom::sunflower::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::sunflower::bouquet::cherry_blossom::bouquet:

4 پسندیده

سلامت باشید.

ای ول :revolving_hearts:

به امید رسیدن به بهترین خودتون…از مسیرتون لذت ببرید :rose:

4 پسندیده

سلام گزارش دیروز و امروزم

6 پسندیده

4 پسندیده

7 پسندیده

سلام دوستان خوبم گزارش دو روزم

7 پسندیده

5 پسندیده

این متنو دیدم بودم، ولی خب کامنت زیرش نذاشته بودم، خب حالا کامنتشم بذارم!
به نظرم سحرخیزی که یه شعاره :grin::grin::expressionless: من اصلا از پسش بر نمیام ولی اگه تونستین انجام بدید⁦⁦⁩ :rofl::rofl:⁦:v:⁩
ولی نوشتن برنامه فردا واقعا عالیه من انجامش میدم، لااقلش اینه میدونید چقدر وقتتون تلف میشه چقدر صرف کارای مفید میکنید و اینا
د اند!

7 پسندیده

4 پسندیده

البته نه برای کسی که هدف مهمی داره که حاضره همه جوره بهاشو بپردازه. دیگه کم خوابیدن که سهله براش :joy::grin:

5 پسندیده