Tactics for listening

سلااامممم به همگی :raising_hand_woman:t2:
من از فردا (شنبه :wink:) میخوام کتاب
basic tactics for listening
رو شروع کنم . کسی هست دوست داشته باشه باهام همراه بشه ؟؟؟
(چندبار خواستم شروعش کنم اما بعد از چندروز ، تنبلی کردم و ادامه ندادم :disappointed_relieved:گفتم این بار بیام اینجا بگم ، که بخاطر آبرو حیثیت هم که شده مجبور بشم تمومش کنم )
درسته که سطحش پایینه اما به نظرم کلی اصطلاح informal
و محاوره ای داره که میتونه مفید باشه .
اگر کسی دوست داشت همراه بشه ، میتونه هر لغت یا اصطلاح جدیدی رو که یاد گرفت اینجا به اشتراک بذاره شاید به درد بقیه هم خورد .
خودمم همینکارو میکنم ، حتی اگر تنها باشم :wink::blush:

19 پسندیده

سلام
چند درسه؟
هر درسش چقدر وقت نیاز داره؟

2 پسندیده

سلام استاد
یعنی این مجموعه؟

اگر اینه خیلی هم سطحِ منِ…:grimacing:

5 پسندیده

اگه این سری کتابا باشه منم هستم چون دارم میخونم خودم:sweat_smile:

4 پسندیده

سلام.۲۴ درس ، هر درس خودش چند قسمت داره . اما اگر بخوای یک درس رو ‌کامل بخونی فک نکنم ۲۰ دقیقه بیشتر وقت بگیره .کوتاهه:wink:

5 پسندیده

کی اینجا استاده ؟؟؟
بله همین‌مجموعه ، اون سبز رنگه .:wink:

4 پسندیده

همین مجموعه است . اون‌سبز رنگه basic :wink:درسته که راحته اما همونم نکته برای یاد گرفتن داره .:blush:

5 پسندیده

آخ که چه پیشنهاد خوبی، من چقدررر دوست دارم تو یکی از چالش های تالار شرکت کنم، ولی از اونجایی که زبان خوندنم همیشه تو تایم های پرتی(پشت فرمون، سالن انتظار کلاس های دخترم و … :sweat_smile:) اتفاق می افته، می ترسم خُلف وعده شه:frowning:

6 پسندیده

هیچکی:neutral_face:
با خودم بودم :face_with_spiral_eyes:
شما عصبانی نشید

خیلی هم خوب من هستم :raising_hand_woman:

4 پسندیده

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:نه جدی ، فک کردم کسی اینجا استاده برای اون‌پرسیدم .
قدمت رو چشم :blush::blush::blush::blush:

3 پسندیده

درساش کوتاهه اخه ، زیاد وقت گیر نیست . بعدم‌اگه خلف وعده بشه که اشکالی پیش نمیاد . مدرسه نیست که‌نمرمون بخواد کم بشه و نگرانی داشته باشیم:wink: هدفمون فقط باهم بودنه ، اینجوری انگیزمون برای ادامه دادن بیشتره. مطمین باشید از پسش برمیاید :blush::muscle:

4 پسندیده

وقتی واسه چیزی برنامه ریزی کنم و نتونم انجامش بدم، کلافه میشم:woman_facepalming:
از این جهت گفتم

3 پسندیده

ولی خوشحال میشیم‌باهامون باشید:blush:بازم‌هرطور خودتون صلاح میدونید:hibiscus::blush:

2 پسندیده

ممنون از لطفت :sparkling_heart::kissing_heart:

2 پسندیده

فدای شما:hibiscus::blush::kissing_heart:

1 پسندیده

سلاممم منم هستم :raised_hands:
چندماهه که این مجموعه رو دنبال میکنم ولی به صورت نامنظم.
بله کلی نکات باحال داره این مجموعه
فقط یه سوال روند خوندن به چه شکل باشه بهتره؟ هرروز یه درس یا هفته ای یه درس؟ چون برای من مهارت شنیداری بیشتر اهمیت داره

6 پسندیده

آقاااااا من فکرهامو کردم
منم هستم:grin:
از کجا شروع کنیم؟!!!:woman_technologist:

4 پسندیده

به به… ماشاالله…ماشاالله …نون خدا…
الان شدیم پنج فروند خانم با شخصیت… با کمالات…با اراده … :sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:

فقط قربونتون بی زحمت برنامه رو یه جوری… سبک … پی ریزی کنید:grinning:
که من تنبل بتونم پا به پاتون بیام جلو…
والا درجا میزنم:see_no_evil:

4 پسندیده

به به :heart_eyes:باعث افتخاره .
به نظرم‌هر روز یک درس جدید بخونیم وهر روز بعد علاوه بر درس جدید ، درس روز قبل رو هم‌مرور‌کنیم .

5 پسندیده

عااالیییییی:heart_eyes::heart_eyes: خوش اومدین

2 پسندیده