Tactics for listening

ممنونم :cherry_blossom:

راضیه جون از اونام که دوست دارم تو این چالش هایی که با هم می خونن شرکت کنم ولی واقعا دورم رو شلوغ کردم . این چند وقت دارم خلوتش می کنم تا ذهنم بازتر بشه .
ولی چکنم که نمی خوام این رو هم از دست بدم.
برنامه ی خوندنت چجوریه؟ چند تا درس توی یک‌هفته می خونی؟

1 پسندیده

فایلش رو برام بفرست.
پی دی افه یا باید برنامه نصب کرد؟
تو دهکده زبان دارمش ولی فایل تو رو هم ببینم چجوریه

2 پسندیده

فایل apk هست برای اندروید . خودش عکسو ویس و تمرین هم داره .
من زیاد به خودم سخت‌نمیگیرم . اگه بتونم ظهر ها یک درسش رو میخونم. هر درسش پنج دقیقه بیشتر نمیشه . چون بیسیک هم هست ۹۵ درصد کلماتش تا اینجا (تا درس۵) برام اشنا بوده .(متاسفانه نمیتونم جلوی وسواسم رو بگیرم و برم سطح اینترمدیت. حتما باید اینو بخونم بعد برم سراغ اون!)
اگر گوشیت اندرویده داخل پی وی ایمیل یا ای دی تلگرامت رو بده برات بفرستم .

3 پسندیده

سلام راضیه جون چون من تو چالش قبلی خیلی موفق بودم:woman_facepalming:البته خودمو به درس ۶ رسوندم آ … و باز هم سعی میکنم بخونم… اما واقعیت باهاش رابطه بر قرار نکردم… کتاب اینترچنج بیشتر دویت داشتم و اونو میخوندم از قبل این چالش… حالا جفتشون رفتن تو باقالیا :joy:.البته چون قبلا انترچنجو خونده بودم برام بهتره که ادامه اش بدم
اگر منظورتون این کتابه ؟ ممنون میشم واسه منم بفرستینش این کتاب خیلی دوست دارم منم هستم :see_no_evil:

1 پسندیده

سلام دختر،
کمت پیداست؟
فکر نکنم این باشه.
اونی که گفت لغت بود ،گرامر نبود.

1 پسندیده

خب می گم یه کار کن ، به نظرم یه تاپیک دیگ بزن در مورد اون کتاب اگه نکته ای بود اونجا بگیم قرو قاطی نشه اینجا.

دوم عکس اپ رو بفرستی پیداش کنم نصب کنم پیش بریم.
ولی خدایی اینجا رو فراموش نکنیم دیگه، بدم میاد اینم بره قاطی نصفه و نیمه ها:unamused:

2 پسندیده

سلام
از شرم اینطرفا نمیام :woman_facepalming: اما دورادور شاهد پشتکار و ارادتون هستم :ok_hand:
ممنون که گفتین :pray:

2 پسندیده

عشقی تو دختر …
ما رو دور ننداز ، همین که میای هوامون یه هوای دیگه می شه:heart_eyes::star_struck:

2 پسندیده

سلام عزیزم .
میبینم که ماشالا توانایی زیادی در فرستادن کتاب ها ، قاطی باقالیا داری :rofl: ولی تو میتونی بهمون برسی نا امید نشوووو:kissing_heart:

این کتاب نیست ولی از همین مجموعه است . من فایل apk رو دارم . اگر دوست داری داخل پی وی ای دی تلگرام یا ایمیلت رو بفرست ، تا فایلشو برات بفرستم .

1 پسندیده

سلام سمیرا جون این عکس برنامه است .من فابلشو خیلی سخت گیر اوردم . حالا اگر گیر نیاوردی بهم اطلاع بده بفرستم برات

تاپیک‌بزنم‌چی بگم؟:sweat_smile:مثل همین هفتگی پیش بریم؟؟ مثلا هفته ای دو درس یا سه درس . اخه درساش کوتاه و راحته . ار تکتیکس خیلیییی راحت تره . یا اینکه نه … اصلا برنامه نذاریم براش ؟؟

1 پسندیده

اره بی خیال، دوباره یه بار ذهنی اضافه میشه . اسم کتابشو دقیق بگو .
بیسیک بود؟ ترجیح می دم پی دی افشو پیدا کنم تا اپ نصب کنم باز . تو اون می خونم .بهم بگو درس چندی .
خودمو برسونم بهت و بعد همین جا با تکتیس بهت گزارش می دم چند درس خوندم .
اکثرا چهارشنبه ها می گم.

1 پسندیده

من تا درس ۶ خوندم .
اره از بیسیک شروع کردم.
Vocabulary in use

ولی اپش بهتره هاااا فایل صوتی هم داره . پی دی اف بخوای پیدا کنی ، صوتش هم باید جدا پیدا کنی .
باز هرطور خودت صلاح میدونی :kissing_heart:

اختیار دارید شما تاج سرید…
حال و هواتونم، من دوست… میام لذت میبرم :smiling_face_with_three_hearts:

1 پسندیده

سلام از ماس…
:joy::sweat_smile: شرمنده … کلا همه چیز قرطی پاتی کردم :grimacing::no_mouth::see_no_evil:

1 پسندیده

عزیزی:kissing_heart:

:rofl:

1 پسندیده

سلام سمیرا جون
اره عزیزیم
Give sb a ride یعنی کسی رو جایی رسوندن . فکر کنم توی همین درس هم ازش استفاده کرد .
Pick sb up یعنی کسی رو سوار ماشین کردن .
مثلا I’ll pick you up at 8 p.m

1 پسندیده

خبببببب … بالاخره منم یکم به تنبلیم غلبه کردم .
این نکات درس ۱۰
بعضیاشون سمیراجون گفته بود … اینا نکته هایی هستن که برای من جالب بودن

Great grand parents پدر یا مادر پدربزرگ مادر بزرگ
Who are the other two اون دو نفر دیگه چه کسانی هستند؟
The one all the way on the right دور ترین شخص در سمت راست
I come from a big family
Bird watching
In the arts =>
Arts:[plural] art, music, theatre, film, literature etc all
considered together:

Outdoor things
Have a baby girl

2 پسندیده

این منظور چیه؟
من دو تا درس این یوز رو خوندم.

3 پسندیده