مربی برای رایتینگ

سلام دوستان من برای رایتینگ به یه مربی نیاز دارم به این صورت که به صورت هفتگی یا چند روز درمیان من یه رایتینگ بنویسم و ایشون هم اصلاح کنه و فیدبک بده
ترجیحا تحصیلات اکادامیک داشته باشن
درمورد مابقی شراط و هزینه ش هم میتونیم صحبت کنیم
با تشکر
:smiling_face_with_three_hearts: :heartbeat:

3 پسندیده

سلام دوست عزیز
من یه پیشنهاد و راه حل ساده‌تر براتون دارم، شما که نیاز داری نوشته‌ات رو یه نفر اصلاح کنه به نظرم خوبه که نرم‌افزار گرامرلی (Grammarly) رو نصب کنی و نوشته‌هات رو داخل اون قرار بدی، این برنامه به صورت اتوماتیک متن رو از لحاظ انتخاب کلمه، ایرادات گرامری حتی علامت‌گذاری بررسی می‌کنه و گزینه‌های مناسب رو در اختیارتون قرار می‌ده. اگه نسخه‌ی premium اش رو هم نصب کنین این کار رو با دقت بیشتری انجام می‌ده.
Screenshot 2022-10-18 120116
این هم عکس آیکن برنامه. به صورت آنلاین هم می‌تونین با کروم یا هر بروزری که دارین ازش استفاده کنین.
موفق باشین

4 پسندیده

@sahar.salehi
سحر جان من از طریق سایتش رفتم … ولی فقط میگفت مثلا دوتا اشتباه گرامری داری … خود اشتباه نشون نمیداد
باید چیزی پرداخت کنم تا برام کار کنه ؟

نه عزیزم پرداختی نیست. نسخه‌ی اصلی رایگانه نسخه‌ی پرمیوم پولیه.
خیلی عجیبه که نشون نمی‌ده چون من خودم باهاش زیاد کار می‌کنم. و اینجوریه که اشتباه رو که نشون می‌ده حتی دلیل اینکه چرا اون قسمت اشتباه هست رو هم می‌گه، ممکنه ایراد از نت باشه.
من اینجا یه جمله رو اشتباه نوشتم که ببینین چجوری باید باشه.
بعد دونه دونه که روی ایرادات می‌زنین می‌تونین با مورد پیشنهادی برنامه جایگزین کنین.

1 پسندیده

میشه سایتشو بفرسین برام اگه زحمتی نیس ‌‌‌…
من اتفاقا از مشکلم عکس گرفتم بفرسم برات … ولی عکسشو پاک کردم .‌ نشد دیگه
@sahar.salehi

اکانت ساختین؟ به نظرم باید اکانت بسازین که تو سایت هم براتون باز بشه.
من چون برنامه‌رو نصب دارم پیجش برام میاد

از این طریق نصبش کنین.

1 پسندیده

اره اتفاقا اکانت ساختم … برنامش همون سبزه … نصب کردم

1 پسندیده

@sahar.salehi اینه
حالا قبلا که ی میگفت مثلا دوتا غلط دارم :joy: الان که راهنماییم میکنه به قسمت … پرمیوم . که باید شماره کردیکارتمو بدم :smile: قسمت رایگانش برام بستس ‌. نمیدونم مشکلش چیه …

احتمال هم داره که تو یه روز زیاد از اپ استفاده کردی قسمت رایگانش برات غیرفعال شده و هدایتت می‌کنه به قسمت پرمیوم باز مطمئن نیستم اینطوری باشه ولی اینم یه احتماله

1 پسندیده

مرسی سحر جان :heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart:

1 پسندیده