گیج شدن توی فعل ها

سلام
من توی فعل ها خیلی گیج میشم در واقع من همون انواع فعل های فارسی هم بلد نیسم:joy:چ برسه بخوام اونارو زودیاد بگیرم اما خیلی نگرانم
شما از چه روشی استفاده میکنین ک توی این فعل ها گیج نمیشین؟مرسی

سلام وقت بخیر طبیعیه که فعل ها سخت و مبهم باشه تنها راه حل این مشکل اینه که گسترده خوانی کنید گسترده خوانی یه روش عالی برای افزایش دایره لغات و ساختار های جملات هست.
گسترده خوانی رو باید منابعی رو انتخاب کنید که 90 درصد مطلب رو متوجه میشید.
سطح شما مبتدیه درسته؟

مرسی
نههههه چرا سطح منو میارین پایییننن؟:joy::joy:
B1تا B2ام متسفانه:tired_face:

آخه گفتین فعل ها سخته از روی جمله اتون گفتم که شاید مبتدی باشید :grin:

چرا متاسفانه؟! شما سطح خوبی دارین دوست خوبم
یه منبع اصلی و یک یا دو منبع فرعی رو در برنامه اتون بذارید.
منبع اصلی: اگر انگلیسی قدرت رو نخوندید این دوره رو شروع کنید.

منبع فرعی: برای گسترده خوانی، کتاب های سطح بندی شده، رمان نوجوان رو پیشنهاد میکنم.

این دو مورد رو فعلا پیش برین تا کم کم دوره های سطح بالا رو اضافه کنید.

من خودم این سه تا برنامه رو دنبال کرده بودم و خداروشکر سطح پایه قوی دارم و الان متمرکز شدم روی تقویت شنیداری با سرعت 1.25 :relaxed:

1 پسندیده

عزیزید:heart::eyes:

آخه من ۸ ساله دارم زبان میخونم ۴ ساله تو همین سطحه موندم:neutral_face::joy::joy:
خیلی زحمت کشیدید فقط ی چیز خیلی بدی ک وجود داره اینه ک من اشتراک توی زبانشناس ندارم…درواقع چون کلاس زبان میرم والدین اجازه نمیدن من اشتراک بگیرم…:disappointed_relieved:بعد این موضوع اشکال نداره؟

1 پسندیده

پس به پلاتو خوردید مقاله زیر هم بخونید خیلی بهتون کمک می‌کنه.

نه عزیزم مشکل نداره بعضی دوره ها رایگان هست میتونید ازش استفاده کنید ولی برای گسترده خوانی که گفتم نیاز به اشتراک طلایی داره.
همون از بخش زبانشناس استفاده کنید انشالله در یه فرصت مناسب اشتراک رو برای خودتون میگیرید و از امکانات پیشرفته تر بهره‌مند میشید. :cherry_blossom::cherry_blossom:

1 پسندیده