مکالمه آزاد دست جمعی {پست اول آپدیت خواهد شد}

خواهش میکنم :rose:

؟؟؟؟؟؟

درود مجدد به همه دوستان،
برای این هفته چه تایمی رو برای فری دیسکاشن و دورهمی انگلیسیمون انتخاب کنیم؟

من پیشنهادم پنجشنبه ساعت 7 یا 8 شبه که اگه نزدیک به 2 ساعت هم طول کشید چندان دیروقت نشه اما اگه نظر جمع یه تایم دیگه هم باشه برام فرقی نمی کنه.

راستی @mmy1994 محمدجان ممنون بابت ارسال نکات جلسه اول، فقط Beat Around the Bush رو از نظر املایی با Let’s Delta که فقط Run Away تنها معنی میشه رو یه ادیت ریز بزنی ممنون میشم. بقیه عالین، بابت وقتی که گذاشتی سپاسگزارم.

2 پسندیده

من فکر می کنم اکی باشم.

1 پسندیده

صبح یا شب؟

1 پسندیده

سلام مرسی آقا عرفان بابت اصلاحاتی که گفتی، متاسفانه تایم اصلاحش گذشته و ظاهرا نمیشه ادیت کرد.
و اینکه اگه منظورت ساعت ۷ یا ۸ شب هست من فکر نکنم بتونم برسم

2 پسندیده

سلام دوستان
هر پستی که نیاز دارید مجدد ادیت بزنین حتما پست رو به دانشنامه تغییر بدید که بعد ها هم بتونید کم یا زیاد بکنین.
گزینه دانشنامه هم در آیکن آچار هست
البته پست نکاتتون رو دانشنامه زدم میتونید ادیت کنید :relaxed:

2 پسندیده

به به چقدر عالی. مرسی بابت راهنمایی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

تایم شب بود ادیت کردم.
اگه ساعت دیگه مد نظرتونه بگید‌. چهارشنبه یا جمعه هم هر ساعتی باشه خوبه

1 پسندیده

پنجشنبه ساعت ۹ خوبه؟
چند دقیقه است این تماس یا… ؟

من جمعه ها اوکیم کلا

1 پسندیده

سلام. اجازه می‌دید دوتا فضولی توی جملات بکنم؟

این شاید بهونه گیری باشه ولی to not buy something بیشتر به معنی باور نکردنه. می‌گن باور نمی‌کنم حرفتو. درسته چیزی که شما نوشتی (قبول ندارم) هم می‌شه معنی کرد. ولی ممکنه توی استفاده اشتباه به کار بره. این عبارت همیشه جلوی حرفی که قراره به دیگری قبولونده بشه، استفاده می‌شه. (اصطلاحا sell it) ولی قبول نکردن و disagree رو می‌شه خیلی جاهای دیگه استفاده کرد. مثلاً توی پیشنهاد دادن و قبول نکردن. (این حرفم شبیه غرغره بیشتر)

عبارت درست فکر کنم in seventh heaven باشه. ما می‌گیم آسمون، اونا می‌گن بهشت هفتم. کمتر می‌گن on seventh sky البته به نظر روس‌ها دومی رو می‌گن. مثل ما.

1 پسندیده

عالی
ممنونم
ایشالا شما رو هم بتونیم در جلسات بعدی داشته باشیم

1 پسندیده

خب دوستانی که اینجا هستن برای برنامه این هفته من یه نظرسنجی میذارم. شخصا فقط در این سه تایمی که در نظرسنجی آوردم سرم خلوته. گزینه ای که بیشتر رای رو بیاره انتخاب می کنیم واسه جلسه بعدمون. اگه تا قبل از ساعت 8 امشب رای گزینه اول بیشتر از بقیه باشه همینجا لینک رو می ذارم که جوین بدین.

• امشب (پنجشنبه) ساعت 20 تا 21:30 - 22
  • جمعه صبح ساعت 10 صبح تا 11:30 - 12
  • جمعه بعد از ظهر ساعت 15 تا 16:30 - 17

0 رأی دهنده

بابت منشن کردن هم اگه ناراحت شدین، اشکالی نداره زود یادتون میره :joy:
امیدوارم همه رو منشن کرده باشم.
@Mashreghi1 @samirashiiri1 @yousof1111 @mmy1994 @shokoufeh5 @maryam1122 @mahsam1373 @Afsaneham1 @happy_sara @helen-mazaheri @sama.khb1

6 پسندیده

عرفان جان، از دعوتت خیلی ممنونم، ولی فکر نمی‌کنم بتونم. ولی خیلی خاطرتو می‌خوام؛ گلی. برات آرزوی موفقیت ورای انتظاراتت رو دارم. یه دونه‌ای؛ هوای خودتو داشته باش.

2 پسندیده

سلام

ممنون منو دعوت کردی

من فیلترشکن ندارم
چجوری بیام؟

نیاز به فیلتر شکن نیست.

1 پسندیده

من نمیتونم برم گوگل میت

درست شد!

1 پسندیده

بادرود:rose:عرفان عزیز و دوستان زبانشناس گرامی :rose:
اگه اجازه داشته باشم پیشنهادی بدم ،برای اینکه گروهتون راحتتر باشن و مشکلی نباشه به کلاب هاوس اسباب کشی کنید که خیلیا بتونن بیان ،کانال رو هم خصوصی بزنین که از بچه های زبانشناس باشن ،به همین راحتی ،به همین خوشمزگی :star_struck: پیروز باشید :bouquet:

2 پسندیده