مکالمه آزاد دست جمعی {پست اول آپدیت خواهد شد}

Count me in

1 پسندیده

من پنجشنبه ۹ به بعد، یا حمعه صبح ۷ تا ، ۹

1 پسندیده

اینو آقا عرفان تصمیم میگیره

@erfansakkaki

دوستان این هفته احتمالا من نتونم جلسه‌ای برگزار کنم چون حال هممون بخاطر این روزای سخت خوب نیست. منم مثل شما نمی‌تونم بی تفاوت باشم. ایشالا هفته آینده. اما اگه کسی می‌خواد هاست شه بگه من پست اول رو اپدیت میکنم

3 پسندیده

سلام وقت بخیر من اولین باره در زبانشناس ثبتنام کردم و نمیدونم تاپیکها برای چی هس
ایا فری دیسکاشن برگزار میکنید

1 پسندیده

Ok, چون گفتن نظرسنجی میکنن، عرض کردم، تشکر

1 پسندیده

بله فرزانه جان .
دو تا فری تاپیک برگزار شده تو دو جمعه ی قبلی و سومین قرار بود این هفته باسه که گویا آقا عرفان شرایطش رو ندارن. ولی باز می تونین با دنبال کردن این تاپیک از بقیه اش مطلع بشین.

3 پسندیده

ممنونم از پاسختون… گروهی چیزی هست ک عضو بشم؟

همین جا اطلاع می دن .گروه خواستی برات بفرستم ‌مربوط به این تاپیک‌نیست ولی می تونی از ممبراش چیزی یاد بگیری :wink::innocent:

2 پسندیده

بله برگزار می کنیم ولی این هفته بخاطر قضایای اخیر از نظر روحی آمادگی برگزاری جلسه فری دیسکاشن رو ندارم. ایشالا هفته آینده پنجشنبه یا جمعه. سعی می کنم دو روز جلوتر نظرسنجی بذارم.

3 پسندیده

سلام به همگی
دوستان با عرض پوزش،

این روزا اکثریت ما حالمون بده و شادی چندانی نمی تونیم داشته باشیم؛ منم از شما عزیزان مستثنی نیستم. از این رو فعلا اصلا شرایط برگزاری این کلاس های فری دیسکاشن رو ندارم چون نه مغزم کار می کنه نه ذره ای لبخند روی لبانم میاد که بخوام با انرژی مثبت و بهره وری بهتری جلسات رو داشته باشیم.

پس فعلا تا اطلاع ثانوی من نیستم.

اگر شما مایل هستید خودتون کلاس ها رو برگزار کنید مختارید اینجا کد دعوت بفرستید و بقیه بهتون جوین بشن. می دونم که شرایط رو درک می کنید.

سپاسگزارم :people_hugging:

4 پسندیده

نه!

من فقط به کلاس شما میایم !

1 پسندیده

:pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:

1 پسندیده

من تحمل سیاه کردن پروفایل رو واقعا ندارم
خیلی غمگین میشم …

1 پسندیده

سلام عرفان جان کاملا میفهمم. امیدوارم حال هممون به زودی خوب خوب بشه. به امید روزهای بهتر

2 پسندیده

سلام

دیگه جلسه نداریم؟

سلام

دیگه تموم شد ؟

1 پسندیده

ببین اگه اون روز نمی اومدی ،ادامه دار بود . بگو که چشمون زدی :rofl:

چرا چشتون بزنم ؟

1 پسندیده

شوخی جالبی نبود

1 پسندیده