آمادگی آزمون آیلتس؟

سلام ودرود به همه عزیزان
میخواستم از خدمت تون بپرسم که من سطح زبانم B2 هست و باید تا خرداد ۱۴۰۲ در آزمون آیلتس شرکت کنم و نمره قبولی ۶.۵ و یا ۷ میخوام.
برای این مدت چه منابع و روشی رو برای یادگیری و آمادگی آزمون پیشنهاد میکنید
باید در این مدت خودمو به اون نمره برسونم…میشه راهنماییم کنید؟

2 پسندیده

سلام.
منم دارم واسه آیلتس آماده میشم تا حدود ۲ ماه دیگه آزمونمه.
نتیجه تحقیقات و کتابایی که خودم دارم میخونم به این صورته:
واسه آمادگی تمامی مهارت ها کتاب های mindset. الان اگه B2 هستین میتونین از شماره 3 که آخریش هست شروع کنین. پیشنهاد من اینه کلاس برین واسه این کتاب

واسه اسپیکینگ ی کتابی هست IELTS Speaking Maximiser نوسینده ش ایرانیه (معمار زاده کتاب زرد رنگ) فوق العاده س.

برای vocab کتاب های vocabulary for ielts دو سطح داره 6 و 6.5. مسلما اول 6 رو میخونین بعد 6.5

واسه گرامر من خودم Grammar in use رو خوندم ولی استادم این کتاب رو معرفی کرده بهم
Understanding and using English Grammar

در آخر هم کتاب های Cambridge Ielts رو میگیرین شماره 12 تا 17 که شامل آزمون های استاندارد برای همه مهارت هاست و آزمون هاش رو جواب میدین

7 پسندیده

سپاس از توضیحات خوب و راهنمایی تون.
همه کتاب هایی که معرفی کردید رو خودتون با زبان شناس دارید میخونید؟

2 پسندیده

خواهش میکنم. راستش نه من نسخه فیزیکی رو تهیه کردم

2 پسندیده

این مجموعه ها در زبانشناس موجوده از قسمت کاوش میتونید سرچ کنید

3 پسندیده

سلام خیلی ممنون. راستش mindset رو دیدم فقط نسخه صوتیش موجود بود

2 پسندیده

نسخه صوتی به همراه متن هستش.

2 پسندیده

سلام دوست خوبم در تاپیک دیگه دیدم که سطحتون B2 هست با معرفی منابع آیلتس دوست عزیزمون فکر کردم که شما راهنمایی شدین و در انتخاب منبع دستتون باز شد.
این چند تا منابع ها که معرفی شد منابع های آزمون ایلتسه که میتونید بخونید در اپ زبانشناس هم موجوده کافیه از قسمت کاوش سرچ کنید.
در سطح شما دوره های ای جی هوگ رو بعنوان منبع اصلی انتخاب کنید:
اگر انگلیسی قدرت نخوندید اول اینو انتخاب کنید و اگر قدرت رو خوندید قبلا، یکی از دوره های زیر :point_down:
مگاداستان، انگلیسی واقعی را یادبگیر، دوره vip
نحوه مطالعه هم در تاپیک زیر هست.

در تاپیک زیر هم در مورد منابع آیلتس راهنمایی کردیم.

در تاپیک زیر هم گاربران برنامه خودشون رو گفتن

4 پسندیده

مچکر :v:

3 پسندیده