رقابت ⚔ امتیاز ها

این بار داشتم ای جی گوش می دادم خوابم میومد یهو دیدم یکی شد عددش ذوق کردم:sweat_smile:

منم برسم به ۴۷۵ که عمرا نمی تونم:joy::joy:

:muscle::muscle::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: خودم دوست دارم هر وقت بیکار شم بیام زبانشناس ولی صدای همسر درمیاد که زنجیره ت چند ساعته که تموم نمیشه:woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming:

4 پسندیده

:rofl::rofl::rofl::rofl:واییی یک همدرد پیدا کردم

5 پسندیده

:joy::joy::heart_eyes::heart_eyes: دیگه برای اینکه دعوامون نشه مجبورم موقع هایی که خونه نیست یا خوابه زبان بخونم:pleading_face::pleading_face::pleading_face: وقتایی که خونه ست گوشی رو میزنم به شارژ و کارای خونه و …:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

5 پسندیده

آخی عزیزم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: با عزت و سلامت باشی:rose::rose:پشتکارت عالیههه

4 پسندیده

منم

موندم ۶۰۰ امتیاز چجوری بخونم … :sweat_smile:

3 پسندیده

دوستان اینجا چالش شدت هم برقراره جانمونید

اسامی همتون رو بلد نیستم منشن کنم

رقابت فشردع

3 پسندیده

سلام دوستان شب بخیر :night_with_stars:

Screenshot_۲۰۲۴۰۱۱۵-۲۱۵۶۴۲

Never, ever wish bad things on others

هیچ وقت ، هیچ وقت چیز بد برای دیگران آرزو نکنید

7 پسندیده

سلام

دوستان عزیز

اگه موافق باشید ، چون این ماه تازه چالش شروع شده بود ، و منم درگیر امتحانات بودم ، این ماه چالش به طور رسمی دیگه بهمن ماه شروع میشه و میانگین ماهانه هر فرد حساب خواهد شد

7 پسندیده

Nightly Night :sparkles::zzz::crescent_moon:

9 پسندیده

سلام

هوم خیلی هم خوب:100:

3 پسندیده

7 پسندیده

8 پسندیده

7 پسندیده

7 پسندیده

Screenshot_20240115-233438~2

7 پسندیده

فدات:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: پشتکارم خوبه ولی اصلاااااا به شما نمی رسه قطره در مقابل دریا:sweat_smile:

3 پسندیده

این دیروز :point_up_2:ببخشید یه لحظه خوابم برد:sweat_smile:

8 پسندیده

خدایا شکرت که بهمون امید پیشرفت و تغییر میدی…

9 پسندیده

بچه ها من از امروز میام که تو امتیاز گیری سوسکتون کنم. گفتم جلوتر خبر داده باشم که امتیاز کم نیارید.

8 پسندیده

منم پیشاپیش خوش اومدی رو بهتون خبر میدم که بدونید :sweat_smile:

7 پسندیده