گروه واتسپ برای تمرین مکالمه

بماند دوست من در شرایطی دیگه میتونستم یه جواب مفصل بدم. البته هممون جواب مفصل داریم این روزا

2 پسندیده

جوابم کامنت بالا عرض کردم

5 پسندیده

منم عضو کنید ای دی تل بدم؟

جواب نداده قبولت دارم شکوفه جان.
فقط دارم وسط این هول و ولا برای بهتر شدن زبانم تو اپ های مختلف غوطه ور می شم. فعلا هدفم فقط عالی شدن توی زبانه وگرنه حرفات رو قبول دارم.هدف سه ساله گذاشتم و برای رسیدن بهش تمام تلاشمو می کنم.

3 پسندیده

سلام آره ی مدت استفاده میکردم بعد اونم فیلتر شد الان که شما گفتین رفتم چک کردم بدون فیلترشکن نیومد.!
بهرحال مرسی از پیشنهادی که دادین

1 پسندیده

توی واتسپ هم میشه آیدی فرستاد؟

1 پسندیده

:joy::joy::joy::joy:. عالی بود آره منم کفتر بازی بلد نیستم میزنن همشونو نابود میکنن. ولی همه ی این گزینه ها از پیامرسان داخلی بهتره :grin:

1 پسندیده

ن والا … :joy:
اخه من گفتم اگه گروه تلگرام باشه پایه ام .
شمام گفتین بفرس شمارروو :joy: :expressionless:
گفتم شاید معجزه شده گروه تلگرام دستو پا کردین :expressionless:

خواهش میکنم.نمیدونم چراامروزبدون فیلترشکن واسه من کارمیکنه…چندلحظه پیشم دوباره چک کردم.
ازین اوضاع عجیب غریب نت …من فیلترشکنموقطع میکنم بیام تالارکلانتم قطع میشه
یعنی فیلترشکن ازنت داخلی قویتره…:flushed:به تلگرام ویوتیوپ باهاش وصل میشم اما به تالارنه

1 پسندیده

اهان :grin::grin::grin:

من اینطوری خوندم که چه واتسپ باشه چه تلگرام من پایه ام :joy::joy::joy:

نگو که نوشتین واتسپ بشه تلگرام :grin::grin:

1 پسندیده

فکر کنم دلیلش این باشه که فیلترینگ توی شهرهای مختلف و اپراتور های مختلف فرق دارن باهم.
آره دقیقا منم همین مشکلو دارم دائم باید فیلتر شکن رو قطع کنم بیام تالار. گفتم باید زبانشناس هم فیلتر کنن دیگه مجبور نباشیم… :grin:

2 پسندیده

بفرستین، ظاهرا استقبال از تلگرام بیشتره

@Inspiration_279

ممنون ایدی تل من

1 پسندیده

:ok_hand::ok_hand::ok_hand:

سلام‌وقت بخیر دوست عزیز از اپلیکیشن kaizala میشه استفاده کرد فیلتر نیست برای شرکت ماکروسافت مثل واتساپ کار میکنه

1 پسندیده

سلام فقط برا چت کردن میشه ،اما تماس نمیشه ،شمارتون بزارید من اونجا بهتون پیام بدم

آره عالیه این اپ. من داشتمش ولی الان که گفتین رفتم تست کردم دیدم عالیه :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

منکه همه انواع فیلترشکن هارو دارم :grin:

1 پسندیده

منکه شماره م نوشتم. 09391191998

مهم نیس فقط بازکنه سایتارو حله :wink:

1 پسندیده