گروه واتسپ برای تمرین مکالمه

دوستای گلم سلام.

اهمیت تمرین روزانه مکالمه بر هیچکس پوشیده نیست. من تصمیم دارم یک گروه توی واتسپ تشکیل بدم تا بتونیم درمورد موضوعات مختلف به انگلیسی صحبت کنیم.

:star2::star2::star2:تنها شرط لازم برای عضویت انگیزه و اشتیاق بالا داشتن برای یادگیری و مشارکته.:star2::star2::star2:

عزیزانی که دوست دارن عضو گروه بشن اسم و فامیل و شمارشون رو توی همین تاپیک قرار بدن یا واسم بفرستن تا start گروه رو بزنیم.

من محمدمهدیم اینم شمارمه:
09391191998

منتظرتون هستم :v::v::v:

3 پسندیده

نبود؟؟؟

1 پسندیده

سلام برادر ، خواهان هست ولیکن نت قوی، فیلتر شکن خوب و در نتیجه واتساپ نیست unfortunately :sweat_smile:

3 پسندیده

من که هیچی غیر از جیمیل ندارم. واتساپ دارم، ولی چهارماهه بازش نکردم.
شاید بتونید توی گوگل گروه بزنید توی این اوضاع. گرچه نمی‌دونم چطوریه.
اگر احیاناً خواستید بزنید این ایمیل منه.
hadi.mashreqi@gmail.com

@erfansakkaki اگر خواستی در ارتباط باشی.

2 پسندیده

گروه واتساپ … بشه گروه تلگرام :grin::raised_hand:منم هستم درخدمتتون … خیلی دوست دارم از تجربه شما دوستان استفاده کنم :white_flower::rosette:

2 پسندیده

اره میفهمم متاسفانه سخت میشه وصل شد‌ ولی خب باید خودمون رو برسونیم دیگه. چون سیر پیشرفت دنیا منتظر ما نمیمونه :wink:.

حالا اگه پیشنهاد دیگه ای دارین خوشحال میشم بشنوم

2 پسندیده

من با گوگل میت کار کردم ولی نمیدونم میشه اونجا گروه زد؟

2 پسندیده

خیلی هم عالی. احسنت به شما
پس لطفا شماره تون رو بگذارید یا برام بفرستین

2 پسندیده

فکر کنم گوگل Google Group هم داره. ولی اطلاعات کافی ندارم؛ گفتم اگه شما اطلاعات می‌داشتید، می‌تونستیم یه گروه بشیم اونجا. به هر حال میتینگ‌هاتون هم که با گوگل‌میت انجام می‌دید. باید یه گروهی بشه زد که لینک برای اعضا ارسال بشه. و نوتیفیکشن توی گوشی دریافت بشه.

2 پسندیده

آره meet عالیه ما همین امروز صبح ی میتینگ خیلی خوب داشتیم. راستش من الان رفتم google groups رو هم دیدم ولی به نظرم خیلی user-friendly نیست :grimacing:. حالا در تلاشم ببینم میشه یه اپی پیدا کرد فیلتر نباشه ایرانی هم نباشه :wink:

2 پسندیده

آره واسه میتینگ عالیه :ok_hand::ok_hand:

1 پسندیده

منم گوگل گروپس رو امتحان کردم. همون فضای ایمیله. به قشنگی تلگرام نیست. (دارم توی دلم فحش می‌دم :expressionless:)
علی هذا… :slightly_smiling_face: اگر خواستید چت کنید ایمیل بفرستید به من. شک دارم دیگه پیامرسان خارجی توی ایران کار کنه. (چون میدونید که تمام مشکلات بزرگ کشور زیر سر پیامرسانیه :sweat_smile:)

1 پسندیده

ممنونم مرسی :rose:

1 پسندیده

دقیقا، هیچی معلوم نیس و من خودم ترجیح میدم از کبوتر نامه رسان استفاده کنم ولی از پیام رسان داخلی استفاده نکنم :grin::grin::grin:

بله حتما شماهم ماشالا خیلی اطلاعاتتون خوبه(از ادیتی که روی نوشته م زدین معلومه)
باعث افتخاره

2 پسندیده

سلام دوستان
نمیدونم تاحالاازاپلیکیشن Signal استفاده کردین یانه،ولی من ویکی ازدوستای غیرایرانیم ازش استفاده میکنیم،هروقت همه راهها برامون بسته است.:blush:
هم قابلیت ویس/ویدئو کال داره وهم چت و.‌…
راستش قبلابافیلترشکن استفاده میکردم امروزامتحان کردم،چنددقیقه پیش بدون فیلترشکنم جواب داد.
گفتم اگه دوست داشتین امتحان کنین.
موفق باشین

4 پسندیده

:blush: ایدی میفرسم براتون

خب من یه قدم از تو جلوترم، می‌دونم بعداً کفترت رو هم توی هوا با تیر می‌زنن. برای روز از ارسال پیام با آتیش و پتو، و توی شب از چراغ‌قوه و مورس استفاده می‌کنم. :expressionless: :sweat_smile: تو رو به خدا وضع مملکت رو. :joy:

احتمالاً سیستمای فیلتر رو داشتن ریبوت می‌کردن. زود فیلتر می‌شه. :smile:

1 پسندیده

توی سروش یه گروه هستیم که انگلیسی حرف می زنیم. بیشترم سعی می کنیم صوت بفرستیم. موضوعات جالبی هم انتخاب میشه هر روز و بچه ها راجع بهش حرف می زنند.
حالا این که گارد دارین نسبت به اپ ایرانی رو اگه کنار بزاریم، می تونه مفید باشه‌
چون من خودم ازشون یاد می گیرم و همین که سعی می کنم حرف بزنم هر چند دست و پا شکسته ، بهم کمک کرده کمی بهتر از قبل بشم.
حالا خواستین لینک بفرستم براتون.

3 پسندیده

سلام دوست من توی سروش نفس تنگی نمیگیرید؟ من اسمشم میشنوم اکسیژن کم میارم. بحث گارد گرفتن نیست بحث اینه که بعضیا تواناییشو ندارن و اکسیژنشو ندارن برای استفاده از نبوغ داخلی و با این حجم از امنیت .مثل این میمونه بری با زندان بانت گپ بزنی

6 پسندیده

چرا اگه قرار بود اطلاعات محرمانه رد و بدل کنیم شاید، قراره زبان تمرین کنیم که وقتی من سری دوم از خودمو هم گوش می دم نیاز ب یه مترجم دارم.:sweat_smile:

اینقدر به ویس ها و اطلاعاتمون و رد و بدل کردن اصطلاحات و کلمات انگلیسی مون گوش بدن تا خسته بشن.:no_mouth:

1 پسندیده