🖌 آرشیو هنری هنرمندان زبانشناس

@mitra9
ممنون از محبتت :tulip::tulip::tulip:، حتما بزرگواری تون رو میرسونم :pray::pray:

من خودتو دوس دارم بانو :kiss::kiss::heart:، چشم برات پی وی میفرستم

:joy::joy::joy:
سلام فاطمه جون،به خوبی شما ما هم خوبیم :tulip::pray:

:heart::heart::heart::tulip:
پس دعا میکنم هیچوقت تو اینترنت دنبال آثار سیاه قلم نباشی که آبرو من پیشت میره :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

4 پسندیده

اینترنت!؟
من فقط کارای تورو دنبال میکنم چون که بهترینی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
اینترنتم نمیرم چون که اونا آبروی هرچی سیاه قلمه بردن :dizzy::kiss:
این طرحتو کامل شد لطفا بفرست فعلا که عالیه امد تموم شد بفرست بذاریم پروفایل :heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

:star_struck::star_struck::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::hugs::hugs::hugs::hugs:
حتما میزارم برات

3 پسندیده

ماشالا حنا خانوم. چه کردی تو :grin: :grin: پیشاپیش موفقیت چند سال آیندتو تبریک میگم :sweat_smile: :clap: :clap: :clap:

2 پسندیده

سپاس :pray: :pray: :rose: :rose: :joy: :joy:
از همین الان به گالریم دعوتین :stuck_out_tongue_winking_eye: :grin: :grin:

3 پسندیده

@tatym

اینم عکسی که خواسته بودید

21 پسندیده

مرسی حتما شِير میکنم اینجا. :pray:طرحام که زياده ولی یه طرحی دیروز زدم خیلی دوست‌داشتم طرحش خوب در اومد با وجود اینکه زیاد عادت ندارم از رنگ تو کارا استفاده کنم

23 پسندیده

مال من نقاشی نیست ، خوشنویسی

23 پسندیده

سلام سپیده جان :cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower:ظهرت بخیروشادی :cherry_blossom::bouquet::tulip::sunflower::hibiscus::hibiscus:اول بگم عالی و محشر خیلی خوشم اومد و لذت بردم تبریک خانم :cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::rose::sunflower::hibiscus::sunflower::sunflower::sunflower::hibiscus::blossom::tulip::tulip::bouquet:عزیزم از صفر تا صدش رو خودت زحمتش رو کشیدی؟؟؟؟ یا فقط رنگ آمیزیش باخودت بوده عزیزم؟؟؟ :thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:

2 پسندیده

سلام خانم ظهرتون بخیر :cherry_blossom::tulip::tulip::blossom::sunflower::rose::sunflower::hibiscus::blossom:کار بسیار هنرمندانه است تبریک تبریک :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::rose::rose::rose::rose::sunflower::sunflower::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::bouquet::bouquet::cherry_blossom::sunflower::rose::rose::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom:بعدش خانم میشه بفرمایند چطوری این خطاطی رو انجام داده ایند آیا کانال تلگرام یا نرم افزار آموزشی یا کتاب خاصی هست که بشه اینطورخطاطی رو یادگرفت عزیزم؟؟؟؟ :ok_hand::ok_hand::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::blossom::tulip::tulip::sunflower::rose::rose::sunflower::blossom::tulip::bouquet:

1 پسندیده

سلام ظهر شما هم بخیر
اصلا سخت نیست ، خیلی هم آسون و لذت بخشه
من تقریبا یک سال کلاس خوشنویسی با خودکار رفتم ، اوایل کارهای عادی انجام میدادم (چندخط مینوشتم) بعد از اون دیگه از این کارا انجام دادم
برای مثال کار : عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
این کار بزرگش رو کشیدم بعد توش رو با خط خودکاری پر کردم و در اخر خطهای دور رو پاک کردم

3 پسندیده

سلام میتراجونم :kissing_heart::kissing_heart:
من طراح نیستم اما از بچگی عاشق رنگ و آبرنگ بودم و هستم گاهی یه طرح ذهنی میکشم (چه طرحی هم درمیاد :joy:)
این عکسهایی که فرستادم کتاب رنگ آمیزی هستند فقط بخاطر آرامش ذهنم رنگ میکنم عزیزم.

2 پسندیده

شما که عاشق رنگ آمیزی هستی کتاب های جوآنا بسفورد رو بهتون پیشنهاد میکنم
عالی هستن خصوصا کتاب باغ اسرار آمیز

3 پسندیده

حتما ممنونم از معرفیشون :heart_eyes:

این رو خوندم ولی داستانش رو یادم رفته بازم سراغش میرم

3 پسندیده

اینم یه سری از کارای من هستن تقریبا دو سال برا اوقات فراغت نقاشی میکنم

22 پسندیده

نه این رمان نیست ، این کتاب رنگ آمیزی ه اسمش باغ اسرارآمیز ه

4 پسندیده

فوق العاده ست آقا :clap::clap::clap:
من یکی واقعا دارم کیف میکنم از این عکسهای دوستان عالی هستین

3 پسندیده

Wowwwwww
عالییییییی
بسیار زیبا :clap::clap::clap::clap::clap::clap:

5 پسندیده

آهان خیلی خیلی ممنون هستم از راهنماییتون شرمنده ی مهر و محبتتون شدم مرسی ۱دنیا :white_flower::bouquet::tulip::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::blossom::rose::rose::rose::sunflower::sunflower::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::tulip::tulip::tulip::blossom::sunflower::sunflower::tulip::bouquet::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom:

3 پسندیده

پس حتما میخرمشون :heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده