🖌💮 آرشیو هنری هنرمندان زبانشناس💮

art
:paintbrush::white_flower: آرشیو هنری هنرمندان زبانشناس:white_flower:
0.0 0

لطف دارین :tulip:

سلام مامان کوروش جان مرسی ازتون :heart_eyes::heart_eyes::tulip::heart:

خیلی ممنون از نظر لطفت اسون بود چیزی نداشت راستش یه صبح تا ظهر تموم شد بازم اگه خاستین ببافین واسه راهنماییش من درخدمتم :heart_eyes::heart::blush::tulip:

خیلی عالیه طرحهاتون مخصوصا اون دختره :ok_hand:
مرسی که به اشتراک گذاشتید

لطف بزرگی میکنی اگه کمکم کنی ،
حتما در اینده ازت راهنمایی میگیرم عزیز دل :bouquet:

خیلی ممنونم
شما لطف دارین :star2:

_MG_0428-copyHello Artist Friendst
Hope you like this photo

عهههه چه نااازه :heart_eyes::heart_eyes::clap::clap::clap:
آدم قشنگ یاد آهنگا معین میوفته :ok_hand::ok_hand::heart_eyes:
معرکه س :clap::clap::clap::clap::clap:
موفق‌باشید

Woooooooow :heart_eyes::heart_eyes::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
عااااااالیه
چه رنگ بندی داره
فوق العادست :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:
درود و تبریک بابت داشتن همچین هنر زیبایی :tulip::tulip::tulip:
ی سوال داشتم
رنگ بندی این عکس رو چطور تنظیم میکنید؟

مرسی مژده خانم عزیز :pray:

ممنون از اینکه پسندیدین
این عکس را با تکنیک لانگ اکسپوژر(نوردهی طولانی) ثبت کرده ام.نوردهی طولانی یکی از تکنیکهای رایج در عکاسی میباشد که سرعت شاتر دوربین بدون تکان خوردن جزئی دوربین (با استفاده از سه پایه) در حد چند ثانیه و یا چند دقیقه بالا میرود.بر فرض سرعت شاتر در این عکس 120 ثانیه هست وابرهای آسمون بخوبی در 120 ثانیه کشیده شده اند وهمچنین آب در فورگراند بخوبی بلر شده است.معمولا برای شات های لانگ اسکپوز در عکاسی از فیلترهای(NATURAL DENSITY) یا همون مخفف وکوتاه به اصطلاح “ان دی” که به روی جلوی لنز دوربین بسته میشود,استفاده میشود.

ممنون چه توضیح کاملی :v::ok_hand::ok_hand:
عکاسیتون بی نظیره و واقعا تصاویر فوق العاده ای ثبت میکنید :clap::clap::clap:

ممنون
این عکس یک مثال خوب از تکنیک لانگ اکسپوژر میباشد.فریم سمت چپ بدون فیلتر ان دی وبا سرعت شاتر کسری از صدم ثانیه حتی بدون سه پایه با دست گرفته شده وفریم سمت راستی با فیلتر ان دی و سرعت شاتر چند ده ثانیه( احتمالا 30 ثانیه بسته به مقدار تیرگی فیلتران دی)ثبت شده.کشیدگی ابرها بخوبی گذر زمان و استفاده از فیلتر ان دی را نشان میدهد.
0-1_000X_110_Neutral_Density_Filter

چه عکس های عااالی بودن خیلی زیبا بودن
من یه سوال داشتم من میخام دوربین بخرم یه دوربین متوسط برای عکاسی به نظر شما چه دوربینی بهتره؟کنون یا نیکون و با چه لنزی؟

بینظیره :ok_hand:
امیدوارم تو عکس بعدیتون ، دریاچه پر از آب باشه :palms_up_together:

سلام دوست خوبم.چه آرزوی قشنگی.واقعا دیدن نهرهاورودخونه های کم آب دل آدمو به دردمیاره حالادریاچه ارومیه که جای خودداره.اطراف محل زندگی ماهم اکثرنهرهاو…خشکن متاسفانه.منم چنین امیدی دارم.:blush:

ممنون از شما
ببینید فاکتورهای زیادی تو خرید دوربین دخیله.اول اینکه چه استفاده ای از دوربین میخواین بکنین.کار حرفه ای یا عکسهای روزمره یا خانوادگی میخواین ثبت کنین.دوم بودجه موردنظرتون که برای خرید دوربین میخواین در نظر بگیرین.سوم وزن و اندازه دوربین هم مهمه.به طور خلاصه بگم که دوربینهای دیجیتال فعلی سه نوع هستن.دوربین های آینه دار(دی اس ال آر) و دوربین های بدون آینه یا همون میرورلس.و دوربین های کامپکت که دوربین های خانگی محسوب میشن وبرای کارهای حرفه ای دوربین های کامپکت مناسب نیستن.با در نظر گرفتن نوع استفاده و مصرفی که از دوربین میخواین بکنین انتخابتون میتونه دقیق باشه.دوربین های کامپکت هر چند سبک و با قیمت مناسب موجودن ولی قابلیت تعویض لنز ندارن.اگر دوربین با قابلیت تعویض لنز مد نظرتون باشه دوبین های دی اس ال آر یا همون آینه دار بهتون پیشنهاد میکنم.هم سری نیکون و هم کنون دوربین های متفاوت ومتنوعی دارن.در دوربین های دی اس ال آر کنون رده پایینها همون چهار رقمی ها(مدل های 1100,1200,1300) بعد دوربین های مدل سه رقمی(مدل های 600,650,700,760) وبالاتر مدل های دو رقمی(مدل های 60,70,80 دی) و حرفه ای تر سری تک رقمی(5 دی,6 دی,7 دی) را شامل میشوند.بسته به بودجه و نوع استفاده ایی که میخواین در نظر بگیرین انتخابتون میتونه مهم باشه.

ممنون از شما

ممنون از پاسختون در جواب اول بله برای عکسهای روزمره و خانوادگی میخام قیمت هم در حد ۲ وخورده ای باشه

سلاااااااااااااااااااااااااااام
به به عجب عکسی عجب تکنیکی :clap::clap::clap::clap::clap::clap:
مرحبا به ذوق و قریحه عکاسیتون.
اتفاقا این چند روز تو فکر این بودم بیام خدمتتون بگم:
تو یه پست، زیباترین مکان هایی که برای دیدن در سال 97 پیشنهاد میکنید رو لیست کنید ممنون میشم. :blush:
راجب توضیحاتتون در مورد شیوه عکس برداری هم که برای دوستان توضیح دادین سپاسگزارم. :rose::rose:

خب الان که مشخص شد صرفن برای عکسهای روزمره و خانوادگی میخواین بنظرم شما سراغ کامپکت ها برین مناسبه.مدل های Canon G7x Mark II وSony RX10 وRX100 و سوپر زوم نیکون P900
اگر هم دوربین با قابلیت تعویض لنز مدنظرتونه با اون بودجه مدلهای کانن 650 دی ویا 760 دی را براتون پیشنهاد میکنم.

سلام مرسی نسیم خانم نظر لطفتونه
واقعیتش من زیاد ایرانگردی نکرده ام :دی و اطلاعات آنچنانی هم راجع به مکانهای گردشگری نقاط توریستی مختلف ایران ندارم.
ولی حتمن به پیشنهاد شما بعدا سعی میکنم اندک جاهایی که رفته ام همراه عکس در یک تاپیک خدمت شما دوستان معرفی کنم :pray:
برای اطلاعات وشناختن مکانهای گردشگری و اطلاعات دقیق راجع به مکانها سایت کجارو ویا کارناوال را بهتون پیشنهاد میکنم که حتما سر بزنید اگر برنامه گردش در تعطیلات نوروزی دارین این دو سایت اطلاعات ومقالات خوبی راجع به ایرانگردی توش هست.

ممنون از شما که با هنر و نگاه زیبایتان به طبیعت باعث تغییر نگاه ما و دقت در آفرینش و قدرت خدا میشوید. :rose:
با آرزوی عکسهای سرشار از حیات
پ.ن: حیات دوباره همه رودها، دریاچه های خشک شده، طبیعت نابود شده بدست بشر