🖌 آرشیو هنری هنرمندان زبانشناس

DSC01799

هی خواستیم به رو خودمون نیاریم آشپز خوبی هستیم، نشد :joy::joy::joy::joy::grin:
خدایی درسته با احساسات شکم مردم بازی میکنید؟؟؟؟؟:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:
خوبه که اصلن الان حس خوردن نیس :grin::grin::grin:

13 پسندیده

این چی هست؟ :thinking:
آقا بنده تسلیم ولی من بازم میگم قصدم شماها نبودیدا :grin:

خخخ
آفرین آشپز خانووووم
نه درست نیست
منم قصدم انتقام بود اما اصل کاری ندید من عکس گذاشتم :sweat_smile:
اصلاً هم منظور شخص خاصی :point_left:t2: @YoKambiz نیست :sweat_smile:

6 پسندیده

یادم باشه از این به بعد آشپزی میکنم یک دوربینی چیزی کنارم باشه، مراحل کارم عکس بگیرم بزارم اینجا هم آموزشیه هم انتقام گرفتن :joy::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

شخص خاصم تگ کن که بازی رو شروع کرد :joy:

3 پسندیده

خداروشکر به هدفم رسیدم :joy::joy::sunglasses::sunglasses:

تست مرغ کنجدی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

به به ماشالا چ هنری :clap::clap::clap::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

تو این تاپیک خودت اول بودی آجی :joy::joy::joy::joy:
اول از خودت شروع میکنم :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 پسندیده

اوا بهش نمیاد توش مرغ باشه چه طعمی داره حالا عایا؟ :thinking:

3 پسندیده

خب من گفتم یجایی بذارم که یکم مرتبط با بحث باشه جناب ناصری مجبور نشن اسم تاپیک رو بذارن آشپزی :sweat_smile:

3 پسندیده

من و مامانم ک دوسش داشتیم بقیه اعضای خونواده نخوردن هنوز ولی خوش طعمه :heart_eyes::heart_eyes: یه طعم جدید داشت برام چون دفعه اول بود خوردم :joy::sweat_smile:

2 پسندیده

آهان خوبه من که تا حالا تست نکردم منظورم اینه که شوره, شیرینه ,ترشه؟؟؟

3 پسندیده

به به شرمنده اینو ندیدم :joy::joy::joy:

ماشالا خانوما همه آشپز و هنرمند. همه با کمالات :grin: دست خوش :clap::clap::clap::clap::rose::rose::rose::rose:

انصافا من الان گشنمه اینارو نزارید :joy::joy:

:joy::joy::joy:

ماشالا چه بامیه ای :clap::clap::clap::grin::grin:

شرمنده همیشه با گوشی میام گم میشم تو تالار یه سری پست هارو نمیبینم :joy::joy::joy::joy:

من اگه میدونستم با یه تمشک اینقدر مورد لطف قرار میگیرم هیچوقت پست نمیکردم :joy:

ولی انصافا عالیه. ماشالا :rose::rose::rose::clap::clap::wink::grin:

3 پسندیده

ترش و شیرین نیس تند و نمکیه :heart:

2 پسندیده

دشمنتون شرمنده
باشد تا رستگار شوید آقا کامبیز. :joy:

آخه دقیقاً ما الان از کجا تمشک بیاریم؟؟؟ :cry:
از این به بعد باید تگتون کنیم :sweat_smile:

نظر لطفتون مچکرم :bouquet:

وای مامانمینا دلم ضعف رفت :yum:

3 پسندیده

لطف داشتیم دیگه، نداشتیم اون همه لایک گرفتین :thinking::thinking:
فکر کنم هر وقت ضعف میکنین از بی لایکی یک خوراکی چیزی میزارین که لایک بگیرین :joy::joy::joy::joy::joy: امروز هم موفق ظاهر شدین :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 پسندیده

عالیه کدبانوی هنرمند، تو رو خدا همه هنرهاتون رو به صورت آموزشی رو کنید بیشتر فیض ببریم.

نمیدونم چرا فکر کردم همه شیرینها کار شماست.
@mohadeseh34
@m-m96
@smollakochakian
شما هم همین طور، اینکه نمیشه فقط عکس بذارید. دلمون رو از هنرمندیتون آب کنید ما هم جوونی یامون از هر انگشتمون هنری میبارید ولی افسوس …

6 پسندیده

چشماتون ناز میبینم مژده جون مرسی :bouquet:

آی گفتی مثلاً تمشکایی که بعضیا گذاشتن :smirk:

:joy:. :joy:. :joy: :joy:

انگلیسی هم چاشنیش کنیم یکمم زبان یاد بگیریم :grin:

4 پسندیده

قطعاً که ما در هنرمندی و کدبانو بودن به پای شما نمی‌رسیم. ما تازه اول راهیم :blush:
:bouquet:
مرسی از نظر لطفتون خانم نیکنام

4 پسندیده

ای وای نگین تو رو خدا، ما پیش شما درس پس میدیم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
من عاشق آشپزی و غذاهای من درآوردی ام که دستور خاص نداره :joy::joy::joy::joy: تو دسر و کیک و این چیزام بیشتر تمایلم به تهیه شیرینیه، اما قطعا ما پیش شما :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil: هستیم :blush::blush::blush:

2 پسندیده

الهی، فدای محبت تون. من قبلا خیلی غذاهای من در آوردی درست میکردم و علاقه و تفریح اولم آشپزی بود. ولی حالا نه به خاطر زندگی سرعتی که پیدا کردم، یکم سخت شده که وقت برای اینکار بذارم‌.
ممنون که هنرتون رو ارائه میدید.

3 پسندیده

منم شیرینی جات دوس ندارم شیرینی دلمو میزنه این غذا بود عزیزم :heart_eyes::heart_eyes::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

اینجوری نگین مامان الا جان شما خودتون همینکه مادری میکنین برای الا کوچولو بزرگترین هنرو دارین :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده