🖌 آرشیو هنری هنرمندان زبانشناس

ممنون دوستم
باشه جونی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
قبل اینکه بدم صاحبش اینجا میزارم
:rose::rose::rose:

3 پسندیده

به به آفرین خیلی خوب شده باریک :clap:t2::clap:t2::clap:t2:

2 پسندیده

ممنون ترمه جون :rose::rose::rose::rose:

2 پسندیده

ایول
خیلی عالیه :heart_eyes::heart_eyes::clap::clap::clap::clap:
مخصوصا ابروهاش

عالیه ادامه ش بده :ok_hand::cherry_blossom::blossom:

2 پسندیده

ممنون مژده جونی بابت انگیزه هایی که بهم میدی :heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
حتما ادامه میدم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

سلام. بچه ها ببینید چی پیدا کردم، اینو پارسال تو یک مسابقه طراحی شرکت کردم که شرایط سختی داشت، نه میشد از پاک کن استفاده کنی، نه محو کن نه ترکیبی از مدادای B و H، فقط باید B6 استفاده میکردیم، من همیشه چهره خانوما رو میکشیدم تا به حال خیلی درگیر کشیدن ریش و سبیل آقایون نشده بودم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil: گفتم چالش خوبیه که چهره آقایون رو با ریش و سبیل تجربه کنم و تو مسابقه شرکت کردم. اما خدایی شرایطش سخت بود. تازه منم خراب کردم چشم سمت راستش رو داغون کشیدم سایه هام چون نمیشد از محو کن و این چیزا استفاده کنی عکس نشون میده چقد افتضاحه. اما میگم چقد خوبه آدم طرح های قبلش رو داشته باشه ببینه چی بوده الان چی شده :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

راستی یک مسابقه طراحی دیگم شرکت کردم اونو جزو سه نفر بودم آخرشم نفهمیدم اول شدم یا دوم :see_no_evil::see_no_evil:، پیدا کنم اونم میزارم. اون چهره یک پیرمرد بود، تا اون موقع چهره های پیر رو هم کار نکرده بودم که تو اون مسابقه کار کردم و برنده شدم :grin::grin::grin::grin:

13 پسندیده

سبیل کج و کوله کشیدی:smile: اما کلا قابل تقدیره هنرش رو داری پس ادامه بدید موفق باشی

2 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:
آره. میدونید اینو در عرض شاید دو ساعت آماده کردم با استرس فراوان که زمان تموم نشه، بعد کیفیت عکس هم افتضاح بود اما واقعا سبیلشم یک وری شده :joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

بنظر منم عالیه حنانه جان آفرین فقط یکم روی سبیل و ابروهاش کار داره :wink: قطعاً اگه الان بکشی خیلی قشنگ تر می‌کشی :blush:

4 پسندیده

ممنون سمانه جون
آره بابا. خیلی کار داره، اما خب عکس رو هم پاک کردم بعد مسابقه :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
اما الان خیلی خیلی بهتر شدم تازه من کلاس نمیرم و خودم تمرین میکنم برای همین شاید سرعت پشرفتم کمتر باشه اما مهم اینه که پیشرفت کنم و اینا همش بهونس :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
تازه اینا رو ببینی انگیزه میگیری که عههههههه چقد من اوضام داغون بوده الان این شدم :joy::joy::joy:

2 پسندیده

چقدر خوب پیشرفتی پس :clap:t2:
اوهوووم پیشرفت کردی و پیشرفت خواهی کرد :wink:

3 پسندیده

آفرین خیلی خوبه
اصلا هنرمند کی بودی تو :clap:t2::clap:t2::clap:t2::clap:t2:

2 پسندیده

ممنون ترمه جون :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
:joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

دوستای گلم سلام
امیدوارم که حال دلتون عالی باشه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
باز یک طراحی جدید گذاشتم. البته اینم برا پارساله اما بعد مسابقه. دوسش ندارم چون موهاش رو خوب کار نکردم، هنوز خیلی جا داره، لباش و سایه های صورتش مثل قسمت بینی هم نتونستم طبیعی کنم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil: اما خود چهره رو دوس داشتم و وقت کنم اینم کار میکنم روش :wink::wink::wink:

18 پسندیده

وای خیلی خوبه
خوشبحالتون بلدید

2 پسندیده

احسنت :clap::clap::clap::clap:

ماشالا خانوم هنرمند :grin::clap::clap:

2 پسندیده

ممنون سایه جونی :rose::rose::rose::rose:
عوضش شما عکاس خوبی هستین :blush::blush::blush:

2 پسندیده

به به ببین کی اینجاست، مستر کامبیز عزیز :rose::rose::rose:
خوشحالم که با اومدنتون به تالار باز همه جا رو منور کردین :tulip::tulip::tulip:
و ممنون بابت انگیزه ای که میدین :blush::blush::blush:

3 پسندیده

سلام آجی
ممنون گلم :rose::rose::rose:
چقد خوبه اول صبحی انرژی بگیرم ازتون تا خود شب پر انرژی ام :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

سلام حنانه جان
ماشالاه ماشالاه هنرمند باریک بهت :rose::rose:
این ذوق و علاقه در طراحی رو که ادم میبینه بیشتر ذوق میکنه :joy::joy::heart_eyes::heart_eyes: منتظر اون طرح نابتم هستم :heart_eyes::wink:

3 پسندیده