چگونه در این دو سال زبان آلمانی رو یاد گرفتم؟

زنده باد :clap::clap::clap::clap::clap:
تبریک

4 پسندیده

اگه اینقدر خوبه، اشکالی نداره که حق اشتراک هم بگیرند
منطقیه
بهرحال هر اپلیکیشنی هزینه تولید و نگهداری هم داره
به چشم سهم خودمون از نگهداری و پیشرفت اون اپلیکیشن میشه بهش نگاه کرد

احتراما بهتر بود بهش کمک می کردین تلفظش رو بهتر کنه
نه اینکه مانعش بشین
اگه جای شما باشم این منع رو جبران می کنم

8 پسندیده

میشه لینک دانلود مستقیم LingQ یا غیرمستقیم رو اینجا بذاری منم واسه زبان چینی میخوام .
در ضمن شما میتونید واسه پیشرفت آلمانیتون از ممرایز استفاده کنید
و اگه انگلیسیتون خوبه از این آموزش زبان آلمانی استفاده کنید که شامل چهار سطح + یک سطح پلاس هم هست زبان آلمانی رو به انگلیسی توضیح میده خیلی عالیه

‏«آموزش زبان آلمانی سطح یک (صوتی)» را در بازار اندروید ببین:

4 پسندیده

ممنون از لطفتون :pray:

کاملا درست می فرمایید.
بیشتر منظورم بره ما ایرانیا بود. چون اشتراکش به دلاره.

1 پسندیده

خدمت شما:

لینک دانلود از گوگل پلی

لینک سایت اصلی:

3 پسندیده

بسیار ممنونم از لطفتون. :pray: :hibiscus:
حتما چک میکنم.

2 پسندیده

درودبرشما
صبحتون بخیروسلامتی
سپاس از اشتراک تجربیات سودمندتون.شما دومین هموطنی هستین که من تواین یکساله ی اخیرباهاشون آشناشدم،که بخاطرعلاقه به فرهنگ وزبان ،فیلسوفان آلمانی وخوندن کتابهاشون یادگیری این زبانوشروع کردین،خوشحالم که موفق بودین وهستین وحتما موفقترخواهیدبودبااین علاقه وپشتکاری که ستودنیه.

دوست دارم بدونم تاچه مرحله ای از Doulingo استفاده کردین،چون خودش میگه ما واسه همه ی سطوح تاپیشرفته،دوره ودرس داریم،خودتون نخواستین ادامه بدین یااینکه تو اون ده ماهه تمام لولهای این آپ روگذروندین؟
خودم واسه فرانسه ازش استفاده میکنم،الان یونیت چهارهستم،ودولینگومیگه تویونیت ۷زبان آموزا میرسن به حدمتوسط واسه خوندن وشنیدن.
احتمالا واسه همه ی زبانهایجوره،نه؟جواب این سوال خیلی برام مهمه.ودیگه اینکه داستان‌های lingoQ از داستان کوتاههای Doulingo خیلی بهتر ومفیدترن؟
شخصا داستان‌های Doulingo را که همشونم طنزهستن،خیلی دوست دارم.وهمینطورروش یاددادن خود آپ رو.البته تعریف lingoQ راهم خیلی شنیدم،ولی بیشتردوست دارم بدونم داستان‌های کدوم یک مفیدترن؟

یه دوست/همکاری دارم که هم به فرانسه وهم به آلمانی کاملامسلطه،والبته انگلیسی ورومانیایی…معتقده آلمانی ازهمه ی این زبانهاقشنگتره…وقتی کمی بافرانسه آشنا شدم باخودم گفتم آیازبانی قشنگترازین زبان وجودداره یانه…حالانمیدونم این سلیقه ایه یا به علاقه یا کشش اولیه ی آدمها برای شروع یادگیری یه زبان داره…من اولین بارباشنیدن صدای یه خواننده ایکه به فرانسه میخوند،گرچه اصالتا فرانسوی هم نیست ایشون،بلافاصله شروع به یادگیریش کردم…البته اون موقع با اپ ایرانی بیاموز شروع کردم…که ۹۰درصدش اتلاف وقت وانرژی و…بود…‌‌بعدبا Doulingo ادامه دادم.

[quote=“mostafa.76, post:1, topic:76355”]
واقع همین استمرار و مداومته که باعث موفقیت در عرصه های مختلف زندگی و از جمله یادگیری زبان
[/quote
بسیارعالی:clap::clap::clap::clap:

همشوگوش کردم.
آفرین به همت وتلاش وپشتکارتون
حتمادوستانیکه باین زبان واردن،بیشترمنی که هیچی ازش نمیدونم،لذت بردن وتحسینتون کردن.
آرزوی موفقیت و سلامتی بیش ازپیش براتون دارم

5 پسندیده

سلام و درود به شما
بسیار ممنونم از نظر لطفتون :hibiscus: :pray:

راستش من دو سال پیش از این اپ استفاده کردم و همون موقع مدام آپدیت میشد و چند روز پیش هم دوباره نصبش کردم و دیدم که به کلی تغییر کرده و دروس بیشتری هم برای هر زبان اضافه شده. از اینرو شاید اطلاعات من دقیق و آپدیت نباشه. من اون موقع همه دروس آلمانیش رو تموم کردم و البته سریع و تا حدودی از سر باز کنی. چون همون موقع هم متوجه شدم که بیش از این وقت گذاشتن تو دولینگو فقط اتلاف وقته. به نظر من دولینگو بیشتر برای آشنایی با مقدمات زبانه و باور ندارم که شخص رو به حد متوسط برسونه. بهتره به دولینگو به عنوان سکوی پرتابی به دنیای زبان جدیدی که میخوایم یاد بگیریم نگاه کنیم. این اپ ما رو به خوبی با مقدمات زبان آشنا میکنه و از این لحاظ برای رفتن به سراغ منابع اصلی اون زبان مثل کتاب و پادکست آمادمون میکنه. ولی مشکلش اینه که چندان کانتکست محور نیست یا به عبارت دیگه واژگان رو در داستان یا بافت خاصی آموزش نمیده و برای لیسنینگ هم زیاد کمک نمیکنه.
پیشنهاد من اینه که کار با این اپو تا جایی ادامه بدید که احساس می کنید مقدمات زبان رو مثل لغات و گرامر ابتدایی، تلفظ های حروف و شاکله ی کلی زبان فراگرفتید و اصلا نیازی نیست که همه دوره هارو به پایان برسونید. چون چندان فایده ای هم نداره و بهتره هر چه زودتر سراغ منابع اصلی تر مثل پادکست و کتاب و … برید.

به نظرم یک جوره.

داستان های کوتاه LingQ به مراتب بهتر و مفیدترن. روش به کار رفته در این داستانها به این صورته که یک داستان کوتاه رو در دو حالت گرامری مختلف مثل اول شخص و سوم شخص یا در دو زمان مختلف مثل گذشته و حال روایت میکنه و سپس از خود داستان سوال هایی رو مطرح میکنه که شما باید جواب بدید. یه جورایی شبیه می نی استوری های ای جی هوگ در دوره انگلیسی قدرت.

چقدر جالب :ok_hand:
البته هر زبانی زیبایی های خودش رو داره. فرانسوی هم زبان زیباییه و امیدوارم در یادگیری این زبان موفق باشین :hibiscus:

بازم ممنونم از لطف شما :pray: :pray: :hibiscus: :hibiscus:

3 پسندیده

خیلی ممنونم از توجه،پاسخگویی وراهنمایی های مفیدتون.پس شماداستانهای دولینگو روهم دیدین.
چشم .حتما پیشنهادتون رو واسه مراحل بعدی یادگیریم مدنظر قرار میدم.
داستان‌های lingoQ تا سطوح پیشرفته هستن یا متوسط؟وغیرازلایتنربقیه امکاناتش رایگانه؟مشکلم با پرداخت هزینه نیستا،باروش پرداخته که خب توکشورمادردسراش زیاده…‌.
اصول اساسی تلفظ و…بایه کانال دیگه تویوتیوپ یادگرفتم واتفاقاخوندن کتاب داستانهاروبهرمنبع دیگه ای ترجیح میدم چون واسه انگلیسی ام همین روش بیشربهم کمک کرده تاحالا.
سوال بعدیم این‌که،شماواسه speaking توهردوزبان انگلیسی/آلمانی چیکاراکردین؟هردوروخیلی خوب صحبت میکنین،:clap::clap::clap:خصوصاواسه آلمانی؟توچه آپهایی وباچه کسانی تمرین داشتین؟منظورم با natives صحبت میکنین یابازبان آموزایی که درحال یادگیری آلمانی هستن،جوابتونومیخوام بدونم که واسه فرانسه استفاده کنم…پیداکردن نیتیوفرانسه وآلمانی (احتمالا)،سختترازنیتیو انگليسی هست میدونین خودتون.

[quote=“mostafa.76, post:17, topic:76355”]
البته هر زبانی زیبایی های خودش رو داره. فرانسوی هم زبان زیباییه و امیدوارم در یادگیری این زبان موفق باشین :hibiscus:
[/quote
خیلی زبان زیباودوست داشتنی هست،خیلی دوسش دارم.اصن وقتی صحبت بومی هارومیشنوم انگاردرحال آوازخوندنن نه صحبت کردن معمولی.
ممنونم ازدعای قشنگتون.
سلامت باشین وموفق

ببخشین آقامصطفی سوالام زیادن.
شرمنده که مزاحم وقتتونم میشم

2 پسندیده

خواهش میکنم. :hibiscus:

شصت تا داستان کوتاه داره و همه شون تو سطح برابرن. بیشتر میشه گفت سطحشون متوسطه. ولی در کل زیاد سخت نیستن و می تونید از همین حالا شروعشون کنید.
امکاناتی که رایگان نیست شبیه امکانات زبانشناسه. مثل هایلات کردن لغات و استفاده از دیکشنری. ولی خود منابع به صورت رایگان در دسترسه (مثل زبانشناس) و چون داستان های کوتاه زیاد طولانی نیستن میشه از منابع رایگان مثل گوگل ترنسلیت برای درک بهتر این داستانها کمک گرفت.

شما لطف دارین. تو هیچ کدوم از این دو زبان با بومی زبانها ارتباط نداشتم، همونطور که گفتین پیدا کردن این افراد خیلی سخته. مکالمه انگلیسی رو با پسر خالم و یکی از دوستام که انگلیسیشون خوبه تمرین می کردم و هنوز هم با هم هر از چند گاهی به انگلیسی صحبت می کنیم.
تو زبان آلمانی متاسفانه هیچ کسی رو برای مکالمه نداشتم و این توانایی نه چندان زیاد مکلمه به آلمانی رو فقط با فشرده شنوی و گوش دادن زیاد به آلمانی مثل پادکست و … به دست آوردم.

خواهش میکنم. کاری نکردم.
امیدوارم براتون مفید بوده باشن. :pray: :hibiscus:

2 پسندیده

فرانسوی هم خیلی دوست دارم در آینده یاد بگیرم. ولی چی بگم که وقت محدوده و آینده هم مبهم…

3 پسندیده

سپاسگزارم ازپاسخ جامع وکاملتون:tulip::tulip:

خواهش میکنم.واقعیتوگفتم بی اغراق.
چقدرعالی،صحبت رودروخیلی بیشتروکاربردیتربهتون کمک کرده.

پس دیگه خیلی خیلی آفرین باین همت وتلاش وموفقیت.یه نمونه عالی ازپیشرفت که تمام موانع وبهانه های ظاهریِ نداشتن پارتنروانگیزه وهمراه رو فقط بازحمات مستمر شخصی پشت سرگذاشتین.دستمریزاد باینهمه خودباوری:rose::rose::clap::clap:
قطعااین صحبتهاوتلاشهاوموفقیتهامیتونه واسه همه ی دوستان خوبمون توتالارراهگشاباشه.

منم آلمانی دوست دارم،خصوصاازوقتی باانیساامانی آشنا شدم.می شناسیدشون؟
امیدوارم بزودی بعدازآلمانی فرانسه روشروع کنین وباموفقیت به بالاترین سطحی که دوست دارین برسین،گرچه آینده مبهمه واسه همه مون،اماامیدواربودن به آینده ای روشن وزیباوبسیاربهترازگذشته میتونه نورامیدبیشتری به دلهامون بتابونه

2 پسندیده

از این همه انرژی مثبتی که میدین بینهایت سپاسگزارم :hibiscus: :hibiscus: :hibiscus:

راستی می تونید به صورت آنلاین می نی استوری های فرانسوی LingQ رو مشاهده کنید. خدمت شما:

2 پسندیده

حتما.
خیلی خیلی لطف کردین لینکشو گذاشتین اینجا.

خواهش میکنم،گرچه شماخودتون انرژی وانگیزه کافی واسه پیشرفت دارین.
پایدارباشین
ممنون ازوقتتون

3 پسندیده

من خودم از آلمانی متنفرم
کاری کرده بدم بیاد
حالا یک سال گذشته

1 پسندیده

متاسفانه ایشون رو نمیشناسم.
ممنونم ازتون. بله درست میفرمایید، نباید هیچ وقت امید رو از دست داد. :ok_hand:

2 پسندیده

این موسیقی زیبای آلمانی رو گوش کن شاید نظرت تغییر کرد. :hibiscus: :ok_hand:

3 پسندیده

ایشون فرزندیه خانواده فرهیخته ایرانین که توسه چهارسالگی ایشون مهاجرت کردن آلمان…
یه استندآپ کمدین بسیارموفق…البته یکی ازهنراشون اینه… بعنوان یه زن جوان ایرانیِ موفق توکشورآلمان.
اگه دسترسی به یوتیوپ دارین اجراشون میتونین پیدا کنین وببینین اگه دوست دارین…اصلابرنامه های ایشون نظرمنونسبت به هنراستندآپ کمدین کلاتغییر داده…درجهت مثبت…متاسفانه نمیتونم هیچ ویدیویی نه دانلود ونه آپلودکنم…وگرنه دارم توتلگرام چندتابرنامه هاشونو

2 پسندیده

بسیار عالی. حتما نگاه میکنم :ok_hand:

2 پسندیده