روش ترکیب دولینگو و زبانشناس‌

خوبه:joy::joy:

:joy::joy:
قول میدم دیگه نهایت سعی امومبنی برننوشتن فارسی باانگلیسی بصورت درهم ،داشته باشم.
:joy:

راست میگین.
جنس خالص اصلا چیزدیگه ایه:rofl::rofl:

2 پسندیده

آفرین

آخ آخ آخ
:joy: :joy:

2 پسندیده

سلام منم با دولینکو زبان ترکی یاد میگرفتم و حتی همین دیروز استفاده میکردم و توی چالش ملیحه خانوم توی زبانشناس شرکت میکردم ولی دیگه چون خیلی برام سخت شده بود و زبان ترکی متنفر شدم دیگه کار نمیکردم و حتی سه ماه پیش کلاس ترکی رفتم ولی دوباره شروع کردم به کلاس انگلیسی رفتن چون انگلیسی مهم تر از ترکی
و حتی سریالهای ترکی نگاه میکردم ولی چون سریالهای ترکی خسته کننده و طولانی دیگه ادامه ندادم

2 پسندیده

سلام
میشه بپرسم چرا متنفر شدید؟من خودم به این زبان به شدت علاقه دارم80درصد آهنگایی که گوش میدم ترکیه نمی تونیم بگیم کاربردی نیس؛ در کل به نظر من زبان قاعده مند و جالبی هستش

4 پسندیده

البته من روزانه نهایت1ساعت ترکی میخونم بیشتر وقتم انگلیسیه چون کلا رشتم همینه

3 پسندیده

چون زبان انگلیسی همش میخواندم و همش قاطی میکردم با زبان ترکی
و از صرف فعل خوشم نمید چون برای هر صرفی یه قاعده خاص خودش داشت . و هر گرامری قاعده خودش داشت همون قانون طلایی حالا نمیدانم چقدر با گرامر ترکی اشنایی دارین

3 پسندیده

من گرامر ترکی رو با اپ بیاموز چند بار خوندم قبول دارم سخت تر از انگلیسیه ولی استثنائات خیلی کمتر داره و کلا من به دروس محساباتی و گرامر علاقه زیادی دارم شاید برای همونه از مطالعه گرامر خسته نمیشم.

2 پسندیده

مثل ساعت و اعداد برام خیلی سخت بود .
من یه ترم بیشتر نخواندم

2 پسندیده

درسته من یه زمان فرانسه میخوندم اینطور شد گذاشتم کنار ولی باز دوست دارم بخونم ولی وقت نمیشه متاسفانه

2 پسندیده

به نظرم خیلی رو گرامر تاکید کردن برای همون خسته شدید

2 پسندیده

سلام به شما
فکر میکنم زبان ترکی برای ایرانی‌هایی که زبان مادریشون ترکی یا آذری باشه خیلی راحت و شیرینه
من چند سال بود انگلیسی میخوندم سطحم متوسط نشده بود هنوز ولی ترکی رو که شروع کردم کمتر از یکسال به سطح متوسط رسیدم، چون معنی لغات و گرامرشو بواسطه زبان‌مادریم بلد بودم فقط خوندن و نوشتن می‌موند که ترکی چون هر حرف الفباش فقط یه صدا داره و حروف ترکیبی هم نداره خیلی زود یاد گرفتم

2 پسندیده

کلش و آنکلش جالب بود:joy:

2 پسندیده

تازه آنلاک هم از دستم در رفت
:rofl:

1 پسندیده

سلام برای من که زبان دومی ندارم یعنی فارسی و انگلیسی بلدم و الان میخوام انکلیسی خودم رو ارتقا بدم از دولینگو نمیشه استقاده کرد چون گزینه اموزش به انگیلسی برای انگلیسی زبان نداره … فارسی به انگلیسی هم نداره

3 پسندیده

بله موافقم

منم نزدیک به دو سه ماه میشه که از این روش دارم استفاده میکنم
منتها با ترکیب آلمانی و انگلیسی
واقعا هم موثر بوده به طوری که قادرم از انگلیسی به آلمانی واز آلمانی به انگلیسی به طور همزمان ترجمه کنم وخیلی روان شدم

به دوستانی که پایه ی متوسطی در زبان انگلیسی دارند و تمایل به یادگیری زبان دیگه ای به صورت همزمان دارند توصیه میکنم استفاده کنم

4 پسندیده

بله درسته برای ارتقای انگلیسی‌تون اپ busuu رو پیشنهاد میکنم، عالیه رابط کاربریش طوریه آدم اصلا خسته نمیشه حتی از دولینگو هم جالبتره ب نظرم

1 پسندیده

سلام دوست خوبم
بله این مشکل تو Doulingo واسه مافارسی زبانهاوجودداره،امایه چیزی،شما حتی کمی ترکی یاعربیم بدونین یاعلاقه منددونستن باشین میتونین از Doulingo واسه تقویت انگلیسی تون استفاده کنید،اگرم به هیج کدوم علاقه مندنیستید،می تونید از اپهای دیگه استفاده کنید
مثل همون Busuu که دوستمون بهش اشاره کردند ویا اپلیکیشن Rosseta stone

اینم لینک دانلود رزتااستون
فارسی روپشتیبانی میکنه ومثل Doulingo اگه نصبش کنید،غیرازفارسی ۱۸زبان دیگه رومیشه باهاش یادگرفت.
امتحان کنیدشایددوسش داشته باشید.
آرزوی موفقیت