هدفون، خلبانی یا معمولی، بی‌سیم یا با سیم

من عادت دارم گوشی بذارم گوشم، تو خونه قدم بزنم و زبان گوش بدم.
روزی حداقل یه دو ساعتی اینجوری زبان گوش میدم.
حدود یه سال پیش یه گوشی خلبانی سیمدار خریدم تا اینکه چند روز پیش سیمش اونجایی که می‌خوره به موبایل لِه شد.
منم خواستم مهندس‌بازی دربیارم و نریِ یه هدفونِ‌ خراب دیگه رو به این یکی پیوند بزنم ولی وقتی سیماشون رو بریدم دیدم چقدر سیمهاشون ریزه و امکان پیوند زدن نیست.
بنابراین امروز رفتم یه گوشی دیگه بخرم.
من چون سنتی‌ام به فروشنده گفتم که یه گوشی سیمدار میخوام و اون ظاهرا نداشت و یه بی‌سیم بهم پیشنهاد داد.
منم که کمرواَم قبول کردم.
تو راه همش دلهره داشتم نکنه به درد نخوره
(چون خیلی این مدتی که با هدفون زبان گوش میدادم بهم خوش می‌گذشت دوست نداشتم چیزی این عیشم رو به هم بزنه)
خلاصه اومدم خونه و اول با سیم ازش استفاده کردم و گفتم اصلا از بی‌سیمش استفاده نکنم
ولی سیمش هی مالیده میشد به پیرهنم و یه خش خش ناخوشایندی می‌کرد :joy:
و خلاصه نمی‌دونم چه جوری شد تحریک شدم برم بی‌سیمش رو امتحان کنم
و امتحان کردم و خیلی خوب بود!
مشکل دیگه‌م این بود که برای شارژ کردنش باید هر بار کامپیوتر رو روشن می‌کردم
بعد به ذهنم رسید یه گوشی قدیمی معمولی داشتم که خراب شد گفتم یه امتحانی بکنم ببینم شارژرش بهش می‌خوره یا نه و خورد!
و خلاصه قضیه نه تنها ختم به خیر شد که امتحان کردن یه چیز جدید هم برام یه تجربه‌ای شد.
این بود داستان من و هدفونِ بلوتوسی! :joy:

7 پسندیده

ولی من ی مشکل اساسی دارم با این هدفونهای بلوتوثی ک با استفاده ازشون هم سرگیجه میگیرم و هم گوش درد، امیدوارم شما در ادامه با این مشکل روبه رو نشید.

5 پسندیده

منم گوش درد میگرم وقتی استفاده میکنم

2 پسندیده

من بخت برگشته هدستا از گوشم میفتن پایین
هدفونا یکم بهترن
ازش لذت ببرین:eyes:

5 پسندیده

جالب بود

3 پسندیده

نگم برات ک منم دیروز هندزفری سیم دارم خراب شد
رفتم مال گوشی قبلیمو برداشتم
جالبه ک عکس پروفایل هردوی ما هم یکیه

4 پسندیده

جالبه

1 پسندیده

جالبه :sweat_smile:

1 پسندیده

حدود یه سال از داشتنِ این هدفون میگذره و خوشبختانه هنوز خرابم نشده با اینکه روزی دو سه ساعت باهاش گوش میدم
و ازش راضی هم هستم :smiley:
یکی از محاسنش اینه که وقتی موبایل تو شارژه هم میتونم قدم بزنم و باهاش گوش بدم
و یکی دیگه هم اینکه موبایلم هم همیشه آویزونم نیست و هی شلوارمو نمی کشه پایین :joy:
واقعا آدم باید پذیرای تجربه‌های جدید باشه :hugs:

2 پسندیده