تفاوت معنی i used to و i would چیست؟

بله متوجه شدم. همیشه هم لطف دارید و لایک میکنید نوشته ها و سوالات من.
ممنون از لطفی که به بنده دارید.
:pray:

1 پسندیده

سلام
همان طور که آقا صالح هم گفتن؛would کاربردهای متعددی داره اون کاربردی که شماهم گفتید درسته اما همیشه قرار نیست فقط در یک کاربرد به کار بره.

همه که از اول بلد نبودن به تدریج انشالله همه کاربرداشو یاد میگیرید؛فقط عجله نکنید و متن های مختلف مطالعه کنید تا به اهدافتون بازم تاکید میکنم به تدریج برسید.

2 پسندیده

ممنونم
به نظرتون اگه هیچ ذهنیتی از یه گرامر نداشته باشیم و در عین حال اصلا به توضیحاتش رجوع نکنیم و فقط به نمونه جملاتی که توی متن‌ها باهاش برخورد می‌کنیم بسنده کنیم روش درستیه یا اون ذهنیت حداقلی از کل گرامر لازمه واسه انسجام بخشیدن بهش؟
@vali29732
@sahar.salehi
@saleh43

1 پسندیده

نظر شخصی خودمه این؛ هیچ استدلال علمی نداره؛
توی خیلی از تاپیک ها میخونیم که اجازه بدین فرایند یادگیری زبان شما مثل یک کودک باشه، با تکرار و شنیدن سعی کنید یاد بگیرید. این حرف من تا حدودی قبول دارم ( قسمت تکرار و شنیدن فراوان )
ولی ما با بچه ای که تازه میخواد زبان یاد بگیره یه تفاوت بزرگ داریم؛ بچه قدرت احساسش قویه ( تکرار های فراوان را میپسنده ) ولی وقتی بزرگ میشه ( مثل ما ) قدرت منطق هم دخیل میشه در فرایند یادگیری. پس اگر از منطق وجودیه یه چیز مطلع باشیم راحت تر اونو قبول میکنیم. البته مطمئنا اگر خیلی به گرامر پایبند بشیم از زبان زده میشیم چون گرامر پر است از استثنا.
پس در حد معقول بد نیست که گرامر هم بلد باشیم و با تکرار و تمرین و به کار بردن اونها در جملات مختلف این دانسته ها توی ذهنمون تثبیت کنیم، نه با حفظ کردن قواعد.

3 پسندیده

سپاسگزارم بابت راهنماییتون

1 پسندیده

خواهش میکنم
:pray:

1 پسندیده

دوست عزیز ازطریق لینک زیر می‌تونید اطلاعات بیشتری درباره‌ی کلمه‌ی would به دست بیارید.

3 پسندیده