یک سئوال: چند کلمه برای صحبت کردن زبان انگلیسی کافیه؟ 🤔

بله اون شخص هم حق داره … و خیلی راحت میتونه بگه میخوام پیامم باشه … ولی اینکه دوطرف به توافق رسیدن برای پاک شدن پیاما دیگه جای بحثی نمیزاره …میزاره؟

[quote=“Sm97, post:111, topic:77967”]
دقیقامنم دلایل خودمودارم واسه پاک نشدن پیامهایی که ریپلای کردم
[/quote
خب شما باید میگفتین پیاماتونو پاک نکن … چون منم معتقد بودم پیام شماا باید اینجا میبود :joy::joy::ok_hand::ok_hand:لازمه این تاپیک بود :joy:

3 پسندیده

این بدی نیست.
ادمهامتفاوتن،تجربه هاشون،نگاهشون به زندگی،دیدگاهها ودغدغه هاشون فرق دارن وبنظرم زیبایی دنیابهمین تفاوتهاست تاجاییکه آزادی دیگرانونگیره وبهشون آزارنرسونه.
سمیراجان
گلی جان
شماهردوتون ماهیدودوستان خوبم هستین
امیدوارم رک گوییموبتونین تحمل کنید.

میخواستم.ولی امکانش نبود چون نقل قول داشت:rofl::rofl::rofl::rofl:
دیگه بنظرم بحثوتمومش کنیم.:smiling_face_with_three_hearts::blush::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts:

4 پسندیده

بنظرم مثال اتوبوس اینجا صدق نمی کنه
اینجا از جهات مختلف خیلی متفاوته
جالبی اش اینجاست که تو گاهی دلنشین هم می نویسی
شاید بخاطر اینکه راحت می نویسی اینطوره
احتمالا استعداد نویسندگی هم داشته باشی
هرچند با گذر زمان افراد بیشتری توان نوشتن پیدا می کنن
پیشنهاد می کنم امتحان کنی

3 پسندیده

اگر براش راه‌حلی به ذهنتون می‌رسه حتما بگین شاید بتونیم حرکت بهتری بکنیم.

اما موردی که گفته شده در کل این هست که در تالار چت و موارد متفرقه اتفاق نیافته. برای این موردی که شما گفتین اگر دوستان گفتن چت تشکیل میدن میتونین ازشون بخواین که شما رو هم اد کنن در اون چت

4 پسندیده

کاملا حرفتون درسته. منتها اینکه دوستان در بحث شرکت میکنن و بعد در ادامه میخوان که پاک بشه این قضیه رو سخت میکنه

از طرفی اقای ناصری هم به من گفتن که موارد متفرقه و چت در تالار اتفاق نیوفته به این دلیل که بخش چت به تالار اضافه شده

5 پسندیده

نه زرگل جان یه نکته‌ای این وسط جا افتاد. ببین این مورد که طرف می‌تونه صحبتی انجام بده بعد بخواد پاک بشه می‌دونین که من همیشه کمک می‌کنم و اینکارو براش انجام میدم اما قانونی برای این قضیه به ما گفته نشده که اگه کسی با پیام‌هاش اوکی نبودو خواست کلی چت ازش تو تالار حذف بشه من موظفم این کارو انجام بدم. این کار فقط برای کمک به دوستان تالار داره انجام میشه ولی قانونی براش نیست.

اینکه چرا این دسترسی به خود مخاطب داده نمیشه که تعداد زیادی از پیام‌هاش رو پاک کنه رو من نمیدونم ولی این اختیاری که به من داده شده دلیل نمیشه که من بعد هر صحبت طولانی در هر تاپیک مجبور باشم پیام‌هایی که اون اشخاص دوست ندارن رو براشون پاک کنم. اگر انجامش میدم وظیفه نیست بیشتر دلی داره انجام میشه خواستم این نکته رو بگم تا دوستان بدونن:rose:

7 پسندیده

کاملا حق با شماست. راستش من بشخصه مایل به حذف نبودم و به دلیل احترام به مخاطب، شما رو منشن کردم. در نهایت نظرم این بود که چتها به محل گفتگوهای موقت منتقل بشن.
از این پس دیگه مزاحم شما نمی شیم. :rose: :rose:

4 پسندیده

سلام افسانه جون … متاسفم اگه پیامم همیچن حسی بهت منتقل کرده که این وظیفه شماس :see_no_evil:… واقعا منظورم این نبود تمام دوستان داخل تالار ممنون دار شما و کمک های بی دریغتونن :heart_eyes::heart:… منظور من کلی بود برای خواست اون طرف … نمیدونم اقای ناصری این پیامو میخونن یا ن ولی کاش ی فکری برای این مشکل ما ها میکردن …
ی وقتای از دستمون در میره داخل تاپیکا نمکی ریخته میشه :joy: و خب ممکن صاحب تایپک مثل اقا بهزاد خوش برخورد نباشه :expressionless:. و ما مجبور باشیم پیامارو پاک کنیم . :grimacing: منظورم به شخص خاصی نیس واقعا… برای اینده پیش رو گفتم :joy: :saluting_face:

5 پسندیده

نه اختیار دارین :relaxed::rose: برای من مشکلی ایجاد نمی‌کنه و خوشحال هم بودم از مشارکتی که صورت گرفته بود و با حرف‌های خیلی از دوستان در مورد بیان نکردن حس منفی و نشوندنش توی ضمیر ناخودآگاه موافق بودم. اگر دیده بودم چه بسا خودمم تو بحث مشارکت می‌کردم :grin:

کلا می‌دونم که صحبت‌های دوستان توی این تاپیک فقط و فقط از روی خوبیشون بوده و می‌خواستن با کمترین تنش پیام مثبتشون رو منتقل کنن

من خودم هم از جمله کساییم که تاپیک‌هایی که مشارکت بیشتری داره از خوندن مطالبش لذت می‌برم اما شاید مشارکت در گروه چت بهتر باشه تو این مواقع. این هم فقط بخاطر این میگم که یه دور تستش بکنیم شاید بهتر پیش بره شاید هم نه. ولی به تستش می‌ارزه

6 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم:heart: راستش من این مورد رو قبلا هم پیگیری کردم اما باز هم مطرحش میکنم که اگر شد براش حرکتی انجام بشه

5 پسندیده

ظاهراً بحث جالبی داشتید. :smile:

نظر من درباره‌ی بحث‌های فرعی اینه که:
بعضی از تاپیک‌ها ممکنه به بحث فرعی کشیده بشن، ولی همین می‌تونه جذابشون بکنه. گرچه فرق بین بحث فرعی با اسپم هست. هر تاپیک برای «تبادل نظر» به طور کلی و برای «تبادل نظر برای مورد خاصی» به طور جزئی زده می‌شه، بعضی‌ها دوست دارن فقط بحث اصلی رو بخونن، و وقتی که بحث فرعی شروع شد دیگه دنبال نکنن. این منطقیه تا اینجاش واسه من؛ ولی وقتی بحث تبدیل بشه به صحبتای خصوصی و شوخی‌های طولانی دو-سه نفر این دیگه اسپمه. دیگه تبادل نظر هم نیست. به نظر من جای این صحبتایی که همه نمی‌تونن توش شرکت کنن، همون چت خصوصیه (مگه اینکه صاحب تاپیک راضی باشه).

وقتی یه فضای عمومی برای تبادل نظر به وجود میاد، همه مسئولن به محیط احترام بذارن. پاک کردن بخشی از مکالمه‌ها خیلی از بحث رو بی‌معنی و بی‌فایده می‌کنه. من و شما موظفیم به وقتی که دیگران برای خوندن صحبت‌های ما میذارن احترام بذاریم. شاید دلیل محدودیت توی پاک کردن پیام همین باشه. که به نظر من منطقیه. میشه مثل کتابی که چند صفحه از وسطش پاره کنی؛ من شخصاً خیلی از بحثای فرعی خوشم میاد. (شاید چون دیگه بحث‌های زبانی تکراری شدن؛ چیزی که تاپیکا رو جالب می‌کنه، صحبتا و تبادل نظرهای فرعیه.) :smile:

8 پسندیده

منطقی بود
موافقم :+1:t4:

3 پسندیده