داستانی درباره زبانشناس که‌ مغز شما را منفجر خواهد کرد!

امشب Chatgpt خواب رو از سرم پروند!

نمی‌خوام طولانیش کنم و به طور خلاصه می‌گم. Chatgpt یه هوش مصنوعی هست که میشه باهاش چت کرد و اخیرا سر و صدای زیادی کرده. امشب منم تصمیم گرفتم برای اولین بار باهاش کار کنم. بعد کمی کار کردن باهاش، تصمیم گرفتم بهش بگم که یه داستانی درباره زبانشناس برام بنویسه:

Write me a funny story about Zabanshenas company that works in language learning field with the following roles: Hosein Nasseri

ببینین با این اطلاعات کم چه جوابی بهم داد:

Once upon a time, there was a language learning company called Zabanshenas. The CEO, Hossein Naseri, was a brilliant but eccentric man who had a love for all things language-related. He had a dream to create the most innovative and effective language learning program in the world.

One day, Hossein came up with an idea to make language learning more fun and interactive. He gathered his team and said, “I want to create a game that teaches languages in a way that’s so entertaining, people won’t even realize they’re learning.”

The team was excited and got to work on developing the game. They worked day and night, and after many sleepless nights, they finally had a prototype. It was called “Zabanshenas Quest” and it was a role-playing game where players had to navigate through different levels, each representing a different language and culture.

Hossein was ecstatic about the game, and decided to test it out on some unsuspecting employees. He snuck into the break room and installed the game on all the computers.

The employees were confused at first, but as soon as they started playing, they were hooked. They were laughing and shouting in different languages, trying to solve the puzzles and pass the levels. They were having so much fun that they didn’t even realize how much they were learning.

From that day on, Zabanshenas Quest became a staple at the company. It was so popular that Hossein decided to release it to the public. It was a huge success, and Zabanshenas became the go-to company for language learning.

And as for Hossein? He was thrilled that his wild idea had turned into such a success and was often heard saying, “Who says learning languages has to be boring?”

16 پسندیده

بیش از حد ai خفنیه
در حدی که گوگل رو نگران شهرتش کرده
دنیا به سرعت باد و بارون به جلو میره و امیدوارم هرچه زودتر ماهم وارد این جریان شیم.

7 پسندیده

چقدر جالببببب!!

3 پسندیده

سلام…
اول که یه خسته نباشید جانانه به جناب ناصری و تیم محترمشون برای ساخت این اپ عالی:ok_hand:
و بعد اینکه…
عجب بانک اطلاعاتیه عظیمی…
خارق العاده اس…
و البته ترسناک… :neutral_face:
این هوش مصنوعی میتونه انقلاب بزرگی در نابودی نسل بشر که شروعشم با بیکاری بسیار از مردمِ باشه…
( چقدر منفی به قضیه نگاه کردم:joy: خودم حالم بد شد :neutral_face: )

6 پسندیده

خیلی عجیبه.
دقیقا آینده سرچ تو اینترنت قراره بره به این سمت.

3 پسندیده

خیلی هوشمنده، بهش هر جوری که می‌گفتم داستان رو می‌تونست به راحتی با توجه به اطلاعاتی که قبلا بهش داده بودم تغییر بده.

3 پسندیده

پس به راحتی به چالش کشیده میشه! فوق العاده اس!
درسته که مکالمه محوره… اما توانایی پرسش سوالُ نداره، داره؟

این پدیده! میتونه خیلی مفید و کارآمد باشه ولی بعید میدونم با این حجم از داده ها و توانایی هایی گوناگونی که داره ( و اینکه نسبت به گوگل اصلا قابل مقایسه نیست! ) به صورت رایگان برای عموم ارائه بشه!
حتی اگر الان هم باشه، احتمالا آزمایشیه!

ببخشید میتونم طریق دسترسیتونو بهش بدونم!
چون با این اوضاع بنظرم کار دشواری میاد.

2 پسندیده

الانم رایگان نیست
اپ داره و همچنین یه سایت

2 پسندیده

عجب…!
پس یه یوزر از ایران نمیتونه بهش دسترسی داشته باشه!؟

چرا اتفاقا الان رایگان هست.
ابتدا باید آی‌پی خودتون رو تغییر بدین.
بعد یه شماره همراه خارج از کشور داشته بشین.
بعد اطلاعاتتون رو وارد و تایید کنین.
به این شکل میشه بهش دسترسی داشت.

3 پسندیده

همونطور که دوستمون گفتن
من که استفاده کردم تست رایگان داشت حالا شاید کلا رایگانه و بنده اشتباه متوجه شدم.
بجز اینا یکمم شلوغه. تقریبا هر موقع که بری باید یکم صبر کنی تا صف استفاده خالی شه و باهاش حرف بزنی
در کل ارزش امتحان کردنش رو داره صددرصد.

2 پسندیده

ممنون از راهنماییتون…

حتما امتحانش میکنم. سپاس @del

1 پسندیده

جالب بود :thinking: