سلام چرا اینجا از wanting استفاده شده؟

Athena received nothing and cried for hours wanting to know why her grandfather didn’t love her.

من متوجه نمیشم این wanting نقشش چیه چون بقیه فعل ها که گذاسته هست ابن چه گرامریه من نمیفهمم لطفا راهنمایی بفرمایید
@kian1198
@shokoufeh5

این تاپیک مربوط به درس «داستان انگلیسی خانواده یونانی» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «دروس پایه‌ی انگلیسی بدون تلاش»، فصل «خانواده یونانی»

2 پسندیده

سلام،
به جای and wanted از wanting استفاده کرده است. چون فاعل همه ی افعال یک شخصه میشه این کار رو کرد و اگه and wanted هم بنویسی میشه فقط خواسته خلاصه نویسی کنه.

جالبه خیلی وقته از این آپ استفاده نمیکنم و اصلا نصب رو گوشیم نبود ولی پیام شما اومد.
موفق باشید

4 پسندیده

سلام ممنونم خدشحالم که پیامم برای شما اومده من هم خیلی وقته زبان نخوندم اما باز شروع کردم شما خیلی تاحالا بهم کمک کردید

2 پسندیده

سلام ممنونم خدشحالم که پیامم برای شما اومده من هم خیلی وقته زبان نخوندم اما باز شروع کردم شما خیلی تاحالا بهم کمک کردید:pray:

2 پسندیده

لطفا باز نصب کنید ممنون میشم

2 پسندیده

شما لطف دارید. یه نرم افزاری هست به نام Quillbot که عمدتا برای افرادی که با مقاله نوشتن سروکار دارند مناسبه. این سایت بسیار مناسبه و در قیاس با سایتهای پارافریز دیگه یه سر و گردن بالاتره. از این جهت گفتم که با پارافریز جملات مبحث گرامرتون بسیار قوی میشه. اما این سایت تو ایران فیلتره و لی با فیلترشکن کار میکنه و اینکه محدودیت کلمه داره ولی میشه اشتراک بگیرین که فکر کنم بچه ها ۶ ماهشو خریدن ۳۵۰ تومن. خیلی به شما که گرامر براتون اهمیت داره مفید و کمک کننده است.

2 پسندیده

خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون حتما پیگیری میکنم :pray::pray:

اینجا یک ضمیر موصولی بود که حذف شده به همراه فاعل

1 پسندیده

سلام ممنونم فقط میتونید بگید صمیر موصولیش چی بوده ؟

فک کنم who باشه در جایگاه فاعل
Who was wanting بوده
جمله واره های صفتی بهشون میگن که میتونن کوتاه شن

از بقیه بچه ها هم بپرس من چندماهیه گرامر نخوندم

مشکلی نیست ممنون اره شکل کوتاه شده هست خیلی هم مسئله اب مهم نیست توش گیر کنم

خواهش میکنم

1 پسندیده

برای دونستن ضمیر موصولی این مقاله رو مطالعه کن دوست خوبم⚘⚘

3 پسندیده

متشکرم عزیزم

1 پسندیده

Wanting to در اینحا گذشته استمراری هست
گذشته استمراری یعنی کاری که در گذشته توی یک مدت زمانی ادامه دار بوده
ترجمه میگه میخواست بدونه چرا دوسش نداره
یعنی یه مدت زمانی میخواسته یه موضوعی رو بدونه و بفهمه

4 پسندیده

Who was wanting میشه به گذشته بودنش توجه نکردم دوستمون @hadiseh19991 درست میگه

4 پسندیده

سلام روزتون بخیر من دیروز حواسم نبود به ابن مسئله که فعل wantجز افعالی هست که ingنمیگیره یعنی جز افعال حالتی هست که حالت استمرار نداره برای همین اینجا گذشته استمراری غلطه این گذشته بوده ولی،چون از قانون کاهشی استفاده کزده و مثلا حالا who یا بنظرم بیشتر and و sheرو حذف کرده و فعل wanted رو به صورت ingنوشته اخه تو گرامر reduction ها افعال ingمیگیرند وقتی عمل حذف صورت میگیره البته در حالتی که جمله معلوم باشه نه مجهول چون اگر مجهلو بهشه که خود فعل همون جوری نوشته میشه

1 پسندیده

سلام روزتون بخیر من دیروز حواسم نبود به ابن مسئلا که فعل wantجز افعالی هست که ingنمیگیره یعنی جز افعال حالتی هست که حالت استمرار نداره برای همین اینجا گذشته استمراری غلطه این گذشته بوده ولی،چون از قانون کاهشی استفاده کزده و مثلا حالا who یا بنظرم بیشتر and و sheرو حذف کرده و فعل wanted رو به صورت ingنوشته اخه تو گرامر reduction ها افعال ingمیگیرند وقتی عمل حذف صورت میگیره البته در حالتب که جمله معلوم باشه نه مجهول

چه جالب . کلا گرامر رو فراموش کردم :blush: زیاد نمیتونم اظهار فضل کنم:grin:.