روش های انگلیسی خواندن نتون را کامنت کنید

:smile::smile::smile::smile:

4 پسندیده

من نمیدونم چطوری میشه جمله ی مدنظر رو انتخاب و ریپلای زد:thinking: ولی هنو دارم از جمله اول سطر اولت میخندم:smile::face_with_hand_over_mouth:

4 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy:باغ وحشتو دوست:joy::joy::joy::joy:

6 پسندیده

بهترین روش هر روز بخون
نگو از شنبه
با هر چی حال می کنی بخون
برا خودت چند تا دوست داشته باش گروهی بخوانید سعی کن دوست پیدا کنی که باهاش بخونید بخوانید و بخوانید سعی کنید متن های دروس هارو یاداش کنید

3 پسندیده

چه پر انرژی وقتی پیام ها ی داخل تالار رو میبینم خیلی انرژی میگیرم

5 پسندیده

دوستان یه سوالی داشتم به نظر شما از بین همه محتوا ها کدوما بهتره میتونین چند تا رو بهم معرفی کنید که بتونم بیشتر از دوره های دیگه روش حساب کنم :pray:

4 پسندیده

سلام بستگی داره چه قدر بلدی خودت با چی بهت خوش میگذره سطح تحصیلات و خیلی چیزهای دیگه

3 پسندیده

خیلی خوب تصویرسازی کردی :joy:

:rofl::rofl::rofl:

5 پسندیده

عزیزم… الهی همیشه لبتون خندون باشه :slightly_smiling_face:
خانمم… انگشت شصت مبارکتونو روی هر مطلبی که نظرتونو جلب کرده! نگه دارید.
بعد
یک عدد مستطیل آبی واستون نمایان میشه.تکیه مورد نظرتونو انتخاب میکنید و در پایان روی گزینه نقل قول میزنید.:wink:

خوشحالم باغ وحشو دوست داشتین:rofl: بچه های خوبی باشید…! دفعه بعد میریم سینما… :joy::rofl:

4 پسندیده

مرسی‌ عزیزم از توجهت :rose:

3 پسندیده

:face_with_hand_over_mouth:
راهنماییت جواب داد . درس پس دادم:sweat_smile:

4 پسندیده

خواهش دارم… :bouquet: :wink:

4 پسندیده

حتما باید انگشت شصت باشه اگه مثلا انگشت اشاره باشه دو عدد مستطیل آبی میاد یا یه عدد لوزی میاد یا چی…
:grin:

3 پسندیده

:smile::smile:
میتونید امتحان کنید :sweat_smile:

4 پسندیده

یه سوال خارج از بحث داشتم …
من خودم باید تشخیص بدم چه وقت باید دوره ی بعدی برم یا زبانشناس بهم میگه ؟
مثلا من الان ۲۹ روزه دارم دروس عبارات رایج رو گوش میدم و میخونم ، باید تمام دروس تمام کنم بعد برم دوره بعدی ؟ و اینکه چطور تشخیص بدم کدوم دوره مناسب قدم بعدیمه ؟

از دوستان گرامی هر بزرگواری که میدونن ممنون میشم راهنماییم کنن:pray:

4 پسندیده

آقا من هر زمان بدون ایرپاد ای جی گوش می دم با اعتراض همسرم روبرو می شم از بس داد می زنه بنده خدا :rofl::smile:

4 پسندیده

قول دادیآ :roll_eyes:

واقعا:joy::joy::joy:

4 پسندیده

چه خوب که این نظرتون رو دیدم من یک مدته در زبان شناس حس می کنم یادگیریم ضعیفه الان که دقت می کنم قبلاً خیلی می نوشتم الان دیگه نمی نویسم
باید دوره های ای جی رو بنویسم و گوش بدم و تکرار کنم
خیلی متشکرم

6 پسندیده

دوره ی عبارات رایج خوبه ها اما به نظرم یک چیزی رو که روند داستانی داشته باشی و آموزشی انتخاب کنید مثل انگلیسی بدون تلاش ای جی
زیر هر دوره سطح دوره رو نوشته با توجه به سطح خودتون دوره ها رو انتخاب کنید زبان شناس فکر کنم فقط همون اول با توجه به سطح تون یک سری پیشنهاد می ده بهتون

7 پسندیده

اگه اینطوری باشه که سخت و کند پیش میرم…

4 پسندیده