چرا یادگیری زبان انگلیسی سخت است؟ [راهنمای کامل]

خیلی مفید و عالی، ممنونم

4 پسندیده

خیلی وقت بود مقاله ننوشته بودید :grin: ‌‌‌‌‌‌‌‌‌
لااقل من ندیده بودم

4 پسندیده

ممنون از مطلب مفیدتون،من تازه این برنامه رو نصب کردم و با توجه به حجم راهنمایی ها نسبت به طریقه یادگیری قبلم یکم دچار دوگانگی شدم و اینکه لهجه راوی داستانها امریکن هستش و یکم ناواضح ،ایا امکان تغییر لهجه تو برنامه نیست؟؟
و سوال دیگه ام اینه که داستان رو چندین بار گوش بدم و بعد بنویسم بدون نگاه کردن متن یا نه؟؟و اینکه همزمان با خوندن راوی نا خوداگاه متمرکز میشم روی لغات هرچند مفهوم داستان رو تقریبا متوجه میشم
چندبار هر داستان رو گوش بدیم و میشه با مثال بگید منظور از گوش دادن چیه؟یعنی چطور تجزیه اش کنیم داستان رو؟چه در مورد ترجمه چه املاء
لطفا در مورد چطور گوش دادن و پياده كردنش راهنمايي بفرماييد؟؟؟

2 پسندیده

چ جالب . منو یاد دوران کودکی بچه هام انداختید . در هر حالتی حتی تعویض پوشک ، :joy: من مشغول شعر خوانی و توضیح دادن براشون بودم .
بطوریکه دخترم در سنین کم ، وقتی در مهمونی خانوادگی بودیم و چون مورد توجه هم قرار میگرفت بلند میشد و حرف میزد و شعر میخوند و با اینکه گفتارش واضح نبود ، اگر دوباره هم ازش میخواستند ک بخونه دوباره همونارو میگفت بی کم و کاست .
بعد خانواده خوششون میومد و همهمه میشد . و دخترم میگفت : همه ساتت :face_with_hand_over_mouth:میخام شعر بخونم .
خداقوت ب مادران فهیم سرزمینم :ok_hand::wilted_flower: