متخصص دولینگو

سلام

داخل دولینگو
چه زبانی رو یاد بگیرم که در دنیا بیشتر به درد میخوره ؟

لطفا راهنمایی کنید

3 پسندیده

سلام دوست عزیزم

واسه این کار اول هر چیز باید بدونید قراره چه خدمتی به دنیا بکنید! :wink:

اما اگر نیت خدمت نیست, علاقه حرف اول رو میزنه!
چون علاقه سوخت پشتکاره و پشتکار رمز هر دستاوردیه! یادگیری زبان هم از این قاعده مستثنا نیست:innocent:

8 پسندیده

سلام

اگه منظورت زبانی به جز انگلیسیه،من فرانسوی رو پیشنهاد میکنم.

زبان فرانسوی بعد از انگلیسی پرکاربرد ترین زبانه و حتی در بعضی جاها به عنوان زبان دوم جهان ازش یاد میشه.

اما باتوجه به گفته خیلی از دوستان برنامه دولینگو برای یادگیری هر زبان کافی نیست و فقط میتونه سطوح مقدماتی و متوسط رو پوشش بده.

3 پسندیده

و اما فرانسوی زبانی‌ست به شدت پیچیده و بی قاعده!
و مستلزم تکرار و تمرین زیاده, تمرینی به مراتب بسیار بیشتر از تمرین برای یادگیری زبان انگلیسی!

3 پسندیده

بله کاملا درسته:ok_hand:اینو واقعا شنیدم هم فرانسوی و هم المانی رو خیلی بیشتر باید تمرین و تکرار کرد تا یادشون گرفت.

اما ایشون زبان پرکاربرد رو میخوان که بنظرم فرانسوی پرکاربردترینه بعد از انگلیسی.

3 پسندیده

دقیقا همینه:ok_hand::clap::clap:

تازه علاقه به یه زبان، باز هم دلیل خوبی نمیشه برای یادگرفتنش چون علاوه بر علاقه باید حس نیاز به اون زبان وجود داشته باشه مثلا یه هدف محکمی پشتش باشه مث مهاجرت و تحصیل در خارج ، خوندن کتاب های علمی و…

3 پسندیده

صحیح میفرمایید:ok_hand::pray:

2 پسندیده

سلام

والا قصد دارم به کانادا سفر کنم دیدم انگلیسی و فرانسوی میخواد اما فرانسوی زیاد جالب نبود :frowning:

سلام

به جز فرانسوی زبان دیگه ای نیست؟

می‌توانید من را راهنمایی کنید؟

زبان های پر کاربرد به نظرم اول انگلیسی بعد فرانسوی و بعد آلمانی هستش.حالا شما بالاتر گفته بودید کانادا میخواید برید خب همونطور که میدونید انگلیسی و فرانسوی اونجا لازمه.حالا اگه زیاد فرانسوی رو دوس ندارید تمرکزت رو بزار رو انگلیسی دیگه چاره چیه.

راستییی من خودمم عازم کانادام قصد دارم اونجا برم.

2 پسندیده

انشاالله همه مسافران کانادا و دیگر بلاد کفر بسلامت برسن اونجا و بتونن درجات علمی رو یکی پس از دیگری پشت سر بزارن :wink::nerd_face:

6 پسندیده

مچکر ممنون⚘⚘

:joy::joy::joy::joy:از این لفظ بلاد کفر فوق العاده هم خندم میگیره هم خوشم میاد

:joy::joy:

2 پسندیده

Yeah, it’s ironically hilarious​:joy:

2 پسندیده

Yes, it is quite funny

:smiley:

2 پسندیده

نظر من علاوه بر مسلط زبان انگلیسی در کنارش میتونید اسپانیایی یاد بگیرید تقریبا بین چند نفر از بومی زبانان انگلیسی از اسپانیایی هم استفاده میکردند به همین خاطر معمولا بین دو آمریکا شمالی و جنوبی مرز میانی دو قاره با زبان انگلیسی و اسپانیایی با هم آمیخته شده

البته هر زبانی برای خودش مکافاتی داره که باید پروسه یادگیری عمیق هم داشته باشه ولی با توجه به دیدگاه خودتون عاقلانه فکر کنید از چه لحاظ انتخاب می‌کنید؟

برای زبان فرانسوی

3 پسندیده

سلام

راست میگی

چه جالب .

امیدوارم زودتر برید کانادا :canada:

سلام دستتون درد نکنه :pray:

1 پسندیده

بله راست میگم.من خودم فقط انگلیسی میخونم.میخوام انگلیسی رو به یه سطح بالا و قابل قبولی برسونم.انشالله یادگیری فرانسوی رو توی کانادا شروع میکنم شمام همین کارو بکنین اونجا در معرض زبان فرانسویم هستین و بهترم یاد میگیرین.

مچکرم:blush::tulip:همچنین شمام⚘

2 پسندیده

اون جمله پرسشی نبود ولی ممنون بابت راه و حل :pray::pray::pray:

مشکلم حل شد :slightly_smiling_face:

1 پسندیده

خواهش میکنم امیدوارم به تمام اهدافتون برسین⚘:rose::muscle:

1 پسندیده

ممنون
شما هم همینطور

1 پسندیده

سلام بستگی داره کدام کشور میخواهین برین ولی عربی یا فرانسه یا ترکی خوبه

1 پسندیده