فحش های انگلیسی

سلام وقت شما بخیر
امروز داشتم توی مترو زبان با خرزوخات کار میکردم یه بنده خدایی ازم سوال کرد که ما میخوایم توی یوتیوب محتوا تولید کنیم منتها به انگلیسی. ولی چون زبانمون خوب نیست از طرفی هم کارمون سرگرمی و پرانک هست یه سری الفاظ رو نمیدونیم اصن چی باید بگیم و بعد ترجمشو بفهمیم. حالا برای خودم هم این چالش بوجود اومد که:
۱. آیا خارجی ها از کلمات خیلی بد یا همون اف وورد زیاد استفاده میکنن؟ و اون کلمات چیه؟
۲. آیا چیزی که ما میگیم با چیزی که اونا میگن قابل ترجمس یا فقط یه معنای ذهنیه.
باتشکر

2 پسندیده

https://www.delgarm.com/فحش-رکیک-انگلیسی.a220655

سلام
شماکافیه یه سرچی تو نت بزنید.
نمیدونم چنین لینکی خلاف قوانین تالاره یانه
ولی قصدم صرفاراهنمایی بود.

5 پسندیده

سلام

بهتره یاد نگیری
ولی بعضی ها هستن ، داخل خارج ، آدم نیستن فحش میدن که تو نمیدونی چی هستن :frowning: ، خب یاد بگیر اما ازشون استفاده نکن

3 پسندیده

خلاف قوانین تالار هست

نباید اینجا فحش داد

3 پسندیده

نه دوستان ایرادی نداره چون در جهت رفع سوال کاربر پاسخی داده شده و ارجاعشون میدین به لینک دیگه‌ای که اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنن

4 پسندیده

سلام خانم برومندجان
صبح عالی متعالی:heart_eyes::heart_eyes:
خیلی ممنونم ازپیگیری و پاسخ منطقی‌ اتون:pray::pray:

سلام آقا یوسف
احتمالاالان مدرسه هستی یاکلاس آنلاین.
وقت شمابخیروسلامتی:blush:
صدالبته که نه اینجاونه هیچ جایی نبایدفحش داد،به هیچ زبانی.
امااینجابحث راهنمایی واطلاعات بود،صفر درصدم تشویق به انجام چنین عملی نبوده ونیست،امابذاریه نکته مهمی رااز قول یه استادفرهیخته زبانیکه سالهاخارج ازایران زندگی کردند(بخاطرتحصیل وکار)،به شمابگم،وقتی داریم زبان جدیدی یادمیگیریم،ایرانیزه کردن اون زبان نه تنها کاردرست وقشنگی نیست،خیلیم وصله ی ناجوریه،مابایدبافرهنگ وآداب ورسوم اون کشوریکه زبانشون روداریم یادمیگیریم،آشنابشیم یکی ازمواردش دونستن همین اصطلاحات وواژه هاست( slong)که موقع عصبانیت وناراحتی و…بکارمیبرند.حداقلش اینه که می فهمیم کی ودرچه موقعیتی ازاونهااستفاده میشه،شایدرفتیم اونجاواسه هرکاری، تحصیل،مسافرت یا کارویاهم زندگی کردن تاابد،بهترنیست اونهاروبدونیم اگه اتفاقی شنیدیم دارن ازش استفاده می کنند.
ونکته ی دیگه اینکه من شنیدم توکشورخودمون بیش ازهرجای دیگه این اصطلاحات (فحشها)استفاده میشه.هرکس علاقه منده میتونه سرچ کنه ومتوجه بشه.مطرح کردن این مواردصرفااشتراک اطلاعاته،نه انتشاروتشویق به انجام دادنشون،انسان آگاه خودش میتونه تصمیم بگیره چه منشی روتوزندگی اش پیش بگیره.

موفق باشی دوست من وممنونم ازبازخوردت:blush::blush:

5 پسندیده

:sweat_smile::person_facepalming:t2::person_facepalming:t2:

درسته

من اشتباه متوجه شدم

3 پسندیده

درسته

2 پسندیده

سلام دوست عزیز
این قسمتی که شما گذاشتید بیشتر شبیه به ترجمه‌ی فارسی به انگلیسی اصطلاحات فارسی هستش نه انگلیسی.
بهتر بود از قسمت‌های پایین‌تر اسکرین می‌گرفتید.

لینک‌‌های زیر هم می‌تونه مفید باشه.

2 پسندیده

سلام خانم صالحی جان
راستش میخواستم مواردی باشه که کمترزننده باشه.وگفتم هرکس علاقه مند باشه لینک روبازمیکنه وموارددیگه روهم میتونه بخونه.
خیلی ممنونم

2 پسندیده

مسئله زننده بودن یا نبودنش نیست مسئله اینه که اون‌ها اصلا اصطلاحات انگلیسی نبودن، ترجمه‌ی اصطلاحات فارسی بودن به انگلیسی. مثلا تو انگلیسی نمی‌گن چه خاکی به سرم بریزم؟ :smile: این مختص ایرانی‌هاست.

3 پسندیده

منظورم اعتراض بعضی ازدوستان وحساسیتشون بود.که اونم ازخ برومندجان خواستم حلش کنند
بله اتفاقامتوجه شدم.
ندیده بودم این اصطلاحوباین صورت نیتیوهاجایی استفاده کنند.
ازین به بعدباخیال راحتترمیتونم چنبن لینکهایی روباشتراک بذارم.:blush::blush:

3 پسندیده