انگلیسی حرف زدن آدم های مشهور

من چند تایی فیلم دارم از انگلیسی حرف زدن سلبریتی ها و مقام های سیاسی
بنظرم جالبه و میتونه برای ما هم آموزنده باشه
البته امیدوارم تاپیک به سمت مسائل و حواشی سیاسی نره، بشنویم، ببینیم و یاد بگیریم، همین
البته در این میان برخی سلبریتی ها مثل خانم گلشیفته فراهانی یا سیاستمدارانی مثل آقای ظریف از دیپلمات های بنام در انگلیسی صحبت کردن بسیار خبره هستن (البته موضع انتقادی ام رو در مقابل آقای ظریف حفظ می کنم). هرچند لهجه آقای ظریف خوب نیست، اما دو مهارت بسیار خاص دارند: کنترل روی تک تک رفتارها و جزئیات و انتخاب دقیق و بجای کلمات
(یه دوره کوتاه فنون مذاکره رفتم، در اون رفتار آقای ظریف خیلی بررسی می شد، چون استاد ایشون رو حداقل در این مورد خیلی قبول داشت.)
در مقابل هم کلی اشتباه و سوتی وجود داره.

9 پسندیده

گوشه هایی از انگلیسی حرف زدن آقای ظریف

8 پسندیده

اینم یک انگلیسی حرف زدن دیگه از آقای ظریف

6 پسندیده

بخشی از مصاحبه عیسی زارع پور در مسکو با شبکه راشاتودی
ایشون وزیر ارتباطات و فناوری دولت سیزدهم رو در کارنامه اش داره
از کارهای خوبی که کرد این بود که در زمان ریاستش بر مرکز آمار و فن آوری قوه قضائیه بود برخی امور دردسر ساز و زمان بر مثل گواهی عدم سوپیشینه رو آنلاین و راحت کرد و امثالهم. قبل از این برای گرفتن همین گواهی حداقل یک روز کاری گرفتار می شدید. بخشی از تحولات آقای رئیسی در قوه قضائیه توسط تیم آقای زارع پور انجام شد.
نکته اینکه ایشون دکتراشون رو هم در استرالیا خونده اند.

4 پسندیده

مصاحبه اخیر آقای حسین امیر عبداللهیان وزیر فعلی امور خارجه که
اشتباهات متعدد ایشون با توجه به سابقه حدود دو دهه شغل دیپلماتی و سکونت در خارج از ایران و دکترای روابط بین الملل یکم عجیبه
بهرحال قصد قضاوت و داوری نداریم، فقط میخوایم موارد رو بررسی کنیم و یاد بگیریم

6 پسندیده

خوبه یادی کنیم از انگلیسی حرف زدن حامد آهنگی کمدین

7 پسندیده

اینم قسمتی از سریال پاورچین بود
کلا دردسرهای انگلیسی یادگرفتن بخشی از زندگی بیشتر ما بوده :sweat_smile:

13 پسندیده

چه تاپیک جالبی ! لطفا ادامش بدید.:rose::rose::rose:

2 پسندیده

یادش بخیر:sweat_smile:
هیغ اسکهول:joy:

2 پسندیده

آیا قراره کلاً ویدئو هایی از انگلیسی حرف زدن ایرونی ها به اشتراک گذاشته بشه؟ چون حقیقتش نمی دونم این کار چه سودی می تونه برامون داشته باشه! ⁦┐( ˘_˘)┌⁩

4 پسندیده

ایشون بر کسی پوشیده نیست که زبان انگلیسی بلد نیستن صرفا از روی متن و حفظ میخونن متاسفانه من به شخصه از همچین ویدیو هایی سودمند نمیدونم

3 پسندیده

خیلی هم عالی، ممنون از اشتراک گذاری تون. قرار نیست از این کلیپ ها انگلیسی یاد بگیریم ولی هم فان هستش و هم تشویقی میشه و انگیزه به ادم میده. مخصوصا اونایی که زبان انگلیسی خوب و روون بعنوان زبان دوم موفق شدن حرف بزنن مثل گلشیفته فراهانی که به این زبان داره فیلم بازی میکنه و چقدر هم موفقه

3 پسندیده

کاملا موافقم:rose:منم خیلی لذت بردم

2 پسندیده

سلام تاپیک خوبی
ولی ایرانی های بهتری هستند که انگلیسی خوبه
اقای ظریف چون در امریکا درس خواندن برای همین انگلیسی از همه سیاستمدارها بهتره

@Behzad.Rayan

3 پسندیده

@elinax1
@autophile
@naserm72
چیزهای جالب تری هم دارم. به تدریج میذارم
بنظرم به مرور نکاتی برای یادگیری در اونها پیدا می کنیم

لطف وارین
در مورد آقای ظریف، همون طور که گفتم استاد فنون مذاکره مون که آدم پخته و با تجربه ای بود آقای ظریف رو خیلی قبول داشت، در برخی موارد با ایشون هم عقیده بودم و در برخی موارد مخالف
اما بهرحال شخصیت بسیار جالبیه
از خانواده سرشناس و بسیار پولداری میاد ولی برعکس بیشتر بچه هایی که از خانواده های بسیار ثروتمند اومدن، آدم فروتن و با سوادی میشه
خیلی دوست دارم یه روز از نزدیک ببینمش

آره واقعا، هنرمندان و سلبریتی هایی مثل گلشیفته فراهانی و ترانه علیدوستی زیاد داریم. الگوی خوبی هستن. البته گویا خانم فراهانی زبان فرانسه شون هم خیلی خوبه، مطمئن نیستم. ولی یه مدت پیش صبا خانم یه فیلم از ایشون فرستاد و واقعا از تسلطش به زبان و همچنین انتخاب کلمات و گفتار سنجیده اش لذت بردم. متاسفانه نمیشه اینجا به اشتراک بذارم
@anon6015586

4 پسندیده

ترجمه بسیار دقیق و کارشناسی شوید خشک به انگلیسی!

3 پسندیده

صبح که دیدمش ده‌دقیقه‌ای فکر کنم خندیدم
به‌نظرم با فتوشاپ متن رو عوض کرده‌ن اونقدرام دیگه فکر نکنم احمق باشن

1 پسندیده

واسه منم جالب بود الان گوگلش کردم اصلش اینه :joy:

2 پسندیده

یه لینک تبلیغاتی رو اشتباها پایین پست تون گذاشتین
لطفا اصللح یا پاک کنید
متشکرم

عادل فردوسی پور
گزارشگر مشهور فوتبال، مترجم و استاد دانشگاه
Adel_Ferdosipour_2019

از فوتبال هیچ وقت خوشم نیومده و فردوسی پور جز معدود مواردیه که از فوتبال دیدم و تحسین کردم.
ایشون چند تا ترجمه خوب هم در کارنامه دارند. هنر شفاف اندیشیدن رو خوندم.

6 پسندیده