انگلیسی حرف زدن آدم های مشهور

خوب خدا رو شکر
خوشحالم باعث شادی شدم
امیدوارم همواره شاد باشین :pray:t4: :smiley: :deciduous_tree:

3 پسندیده

مرسی آقا بهزاد هیچکدومشون واقعی نبود همه شون از رو میخوندن فقط شادمان خوب بود البته رسمی صحبت کردن حتی تو فارسی هم سخته چون ایده ها برای بداهه گویی غیر رسمی میان

3 پسندیده

امیدوارم که شما هم همیشه شاد باشین .
دانلودش کردم که هر وقت حالم خوب نبود نگاش کنم از صدتا قرص و روانشناس بهتره :rofl::rofl: مخصوصا اونجا که میگه برای you دونالد ترامپ :rofl::rofl::rofl: اصلا من شیفته اون دونالد ترامپ گفتنشم :joy::joy:

2 پسندیده

وای خدای من:joy:
حتی اعتماد به نفس این رو ندارم یه پارتنر زبان مکالمه صوتی داشته باشم چون فکر میکنم حرف زدنم هنوز خیلی ضایعست…
اونوقت اینا چجوری جلوی این همه ادم انقدر افتضاح صحبت میکنن و ککشون هم نمیگزه؟ این حجم از اعتمادبنفس از کجا میارن منم برم یکم بگیرم :frowning:

5 پسندیده

عاو این واقعا خوب بود
احتمالا تا اینجا تنها شخص حکومتی‌ای که میشه گفت واقعا لهجه‌ی خوبی داره ایشون هست

2 پسندیده

ایشون که کلا رد داده ولی دوست داشتم نظر دوستانی که فرانسه بلدن رو در مورد فرانسه خوندن از روی متن رو حداقل بدونم:grin:

2 پسندیده

وای:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:عالی بود:rofl::rofl::rofl::rofl:

1 پسندیده

ان‌شالله شما سلامت باشید ولی واقعا من‌بیشترش رو توصیه نمیکنم چون آدم از فرطه خنده میترکه:rofl::rofl::rofl: یعنی من هر بار دیدم انگار بار اولم بود:rofl::rofl::rofl:چنان تو حس رفته بنده خدا که اصلا یه وضعی رعشه به تن آدم میندازه لامصب:neutral_face::rofl::rofl:

1 پسندیده

آیت الله سید محمد حسینی بهشتی
مشهور به شهید بهشتی
او بلند پایه ترین مقام قضایی ایران در ابتدای انقلاب بود، اما در همان اوایل طی یک بمب گذاری در دفتر حزب جمهوری کشته شد.
در زمان پهلوی دوم یک مسجد در هامبورگ آلمان به هزینه دولت ساخته شد. امام جماعت این مسجد مانند مسئولین برخی مراکز دیگر توسط مراجع عظام قم تعیین می شد. بهشتی به مدت پنج سال در این مسئولیت در آلمان اقامت داشت و به زبان انگلیسی و آلمانی تسلط پیدا کرد. البته او پیش از این چند بار برای ادامه تحصیل در رشته هایی مثل فلسفه غرب تلاش کرده بود ولی هر بار به دلیلی نتوانسته یا منصرف شده بود.
بهشتی به باهوش بودن مشهور بود.
نمونه های بهتری نتونستم پیدا کنم متاسفانه
در اینجا در فرودگاه مهراباد کمی انگلیسی صحبت می کنه

در این سخنرانی عدم درک آمریکا از شرایط ایران رو میگه. البته این سخنرانی در زمان گروگانگیری دیپلمات های آمریکایی انجام شد.

در اینجا در پاسخ به خبرنگار که نظر بهشتی رو در افیون بودن دین برای توده ها و خطر ادغام دین و سیاست می پرسه به آلمانی جواب میده

4 پسندیده

خواهش
موقع سخنرانی چون فشار روانی و استرس زیاده، معمولا از متن آماده استفاده میشه. سخنران های خوب صرفا سر تیتر دارن و یک سری واژهای کلیدی که حتما میخوان بکار ببرن.
در مورد زبان های دیگه معمولا متن کامل استفاده میشه چون در اون شرایط جمله بندی ها ممکنه بهم بریزه. متن از مدت ها قبل آماده میشه و از سخنران میخوان که بارها و بارها، حتی زیر نظر مربی اون رو بخونه و تقریبا حفظ باشه

4 پسندیده

منم تصور نمیکردم بتونن اینقدر واضح و شفاف انگلیسی صحبت کنند. حتی از روی متن. خوشم اومد.

2 پسندیده

متشکرم
نوافقم، احتمالا منم همین کار رو بکنم

سلامت باشی :herb:

اینها تو یه محیط جدا زندگی می کنن و دور و برشون رو چاپلوسانی گرفته اند که به اینها تلقین می کنن همین هم خیلی عالیه و چقدر خوب صحبت کرده اند

این رو نشون هر کدوم بدیم تا چند روز روحیه فرانسوی خوندن نخواهند داشت :sweat_smile:

موافقم :rofl::rofl::rofl::+1:t4:

آره، منم تا آخرش رو نگاه کردم. انتظار داشتم خراب کنه، سوتی بده، ولی تا آخرش رو خوب و قابل پذیرش اومد :+1:t4:

2 پسندیده

سلام آقا بهزاد عزیز
نمیدونم این حرفی که میزنم چقدر مورد قبول دوستان باشه، چند تا از کلیپ هایی که گذاشتین باعث شد بعضی از افراد به تمسخر گرفته بشن. من اصلا کاری به این ندارم که چرا این افراد در این جایگاه هستند و‌ چرا به عنوان نماینده ملت بزرگوار ایران در مجامع بین المللی دارن صحبت میکنند. اصلا کاری به این موضوعش ندارم و دوست ندارم وارد این بحث ها بشم. فقط چون مسخره شدن یک انسان از نظر من کار جالبی نیست این مساله میگم خدمتتون. اگر تاپیکتون اختصاص پیدا کنه به انگلیسی صحبت کردن افراد مشهور ( مشهور واقعی ) خیلی بهتره. مثلا من هر چی کلیپ از خانم مریم میرزاخانی ببینم لذت میبرم به عنوان یه ایرانی. چون یک انسان فرهیخته داره صحبت میکنه. به نظرم ایشون نماینده واقعی مردم ایران هستند در جوامع بین الملل.
ببخشید آقا بهزاد عزیز، به عنوان برادر کوچکتر شما نکته ای بود که به ذهنم رسید و خواستم مطرح کنم.

3 پسندیده

:clap::clap::clap::clap:

3 پسندیده

من زیاد با این نقد موافق نیستم. چون کلیپ های منتشر شده نه تنها گفتگوی خصوصی این افراد نبوده که اکثرا به منظور انتشار در جوامع بین المللی بوده که باعث شده سطح سواد ایرانی ها و نوع صحبت کردنشون کاملا مورد تمسخر جهانیان واقع شود ( توجه کنید که این افراد به خودشون این اجازه را داده اند که به عنوان نماینده ایرانی ها صحبت کنند ! و نه یک دانشمند و یا یک بازیکن و یا هر شخص دیگری که انتظار چندانی ازش نمیره و نماینده کسی هم نیست) و از سوی دیگر این نوشتن های طنز مانند فقط برای این بود که حس پر از درد و غم‌دانشگاهی و آکادمیک را حداقل برای خود کمرنگ کنیم!
کاش تمسخر در چنین افرادی تاثیر گذار بود ! چرا که هیچ قانون و حتی خدا هم نمی‌تواند جایی را که این افراد از شایستگان‌اشغال کرده اند از آنها بگیرد.

ممنونم که دوستان چنین کلیپ هایی را ارسال کردند.
اگر یک متخصص مغز و اعصاب با چنین ادبیاتی در جوامع عمومی حاضر شود نه تنها تمسخر که دودمان تمامی دانشگاه هایی که به او مدرک داده بودند مورد تمسخر واقع میشود.
وای به حال ما که نمایندگان مملکتمان با فضاحت مارا نمایندگی میکنند و ما نگران حق الناس فردی افراد هستیم.
که اگر اسمش حق الناس باشد. دوست عزیزم درسته که فرق است بین‌نقد و تمسخر ! ولی آیا در این‌صحبت های با وقاحت کامل جایی برای نقد باقی مانده است!
افرادی که حتی در کلام فارسی خود هم مرزهای فضاحت را رد کرده اند. و تمام تلاش خود را در سیستم آکادمیک انجام میدهند برای نابودی زبان بین المللی در بین‌دانشجویان!
آیین نامه ها جدید مقطع دکتری برای آزمون بسندگی زبان را دیده اید!
روزی رو خواهید دید که اساتید فرزندانتون حتی به زور میتونن انگلیسی صحبت کنند و تمامی ارزش علمی در کشور نابود میشود ! چرا؟
برای اینکه این آقایان بتوانند راحت تر مدارک دکتری خود را برای تصدی جایگاه های مهمی که وابسته به زندگی شماست پر کنند.

میبینید چقدر یک صحبت کردن انگلیسی که به نظر شما عادی میاد و یک اشتباه و کمبود شخصی به نظر میرسد، پیوند تنگاتنگ داره در عقب ماندگی و رفتن به عصر حجر!
حیف که فقط میشه تمسخر کرد! حیف …

بدون‌شک در تمسخر شخصی افراد‌با شما هم راستا هستم.
اما در این موارد به هیچ وجه . چرا که کمترین راه برای آرام کردن دل خودم با دیدن چنین افراد بی سواد و به دور از رفتار دیپلماسی است.

همانطور که دیدن افراد خاص همچون محقق داماد هم‌شگفت زده شدیم و مفتخر.

10 پسندیده

:pinched_fingers:t2::sparkles:Good Answer

3 پسندیده

سلام به همه دوستان خوبم

من خیلی باخودم کلنجاررفتم به یه لایک بستده کنم،اماالان که دارم اینهارومینویسم دارم ویدئویی روتویوتیوپ میبینم که دلم ازشدت دردوغم واندوه وغصه ،طاقتموطاق کرد،چون داره به نقش مهم یکی ازهمون افرادیکه ویدئوش اینجاباشتراک گذاشته شده( یک شخص باصطلاح ديپلماتيک)،دریک نابسامانی وحشتناکی که اخیراتوکشورمون بوجوداومده،اشاره میکنه،این بودکه نتونستم ساکت بمونم.
حرفهای شماروباجان ودلم خیلی خوب درک میکنم دوست عزیزم الیناجان @elinax1
اینهاگرچه بزورخودشونونماینده ماهامیدونندولی دردل هیچ ایرانی آزاده ای کوچکترین جایگاهی،نه به لحاظ سواد،نه لیاقت ونه هیچ چیزدیگه ای ندارندحقیقتا.
خصوصاکه بیشترشون مستقیم وغیرمستقیم دربوجوداوردن اوضاع اسفناک فعلی کشور عزیزمون نقشهای پررنگی دارند،شخصابادیدن این ویدئوها نمیتونم بخندم،برعکس بیشترتاسف میخورم وبیزارمیشم ازشون.
لطفامنوببخشیداگه حرفهام تلخه،گفتن ازحقایق تلخ مهمتروحیاتی ترازسرپوش گذاشتن برروی اونهاست،حالاکه این فرصت دراختیارمون گذاشته شده،فراموش نکنیم که این افراد،عیب بزرگشون صرفاعدم توانایی درانگلیسی صحبت کردن نبوده ونیست،وایکاش که فقط همین بود،شراکت درنابسامانیهای بسیاربزرگتر،عمیق تروغیرقابل جبران.چیزی که عاقلان وآگاهانِ به امور،صراحتاوبااسنادومدارک موثق ومعتبر،اسمش روجنایت میذارند.
بازهم عذرمیخوام که اگه امروزنمیتونم ازشفاف صحبت کردن،پرهیزکنم.
این تاپیک آقابهزاده ،کسی که بی پرده صحبت کردن تومحیط تالارروازشون یادگرفتم وممنونم بابتش. @Behzad.Rayan
خیلی دردناکه عده ای که برخیهاشون اصالتا ایرانیم نیستندخودشونوبازدوبندهای سیاسی وهزارجورحقه ونیرنگ وکلک ،بزورنماینده مردم کشوری مثل ایران بدانند،باسابقه تمدنی هزاران ساله.
ازچندبعداین واقعادردناک وغیرقابل تحمله،امیدوارم بزودی اون تغییرات اساسی که بهای بسيار سنگینی براش داده شده بوجودبیادونسلهای جدیدی که لیاقت وشایستگی نماینده واقعی مردم ایران رودارند،جایگزین نسلهای پوسیده مغز قبلی بشوند.

7 پسندیده

چرا آهسته حرف میزنه؟ مشکوکه:face_with_hand_over_mouth:

2 پسندیده

عمرت با عزت و طولانی باشد دوست من :rose:
ان‌شالله بهترین هارو برای کشور و مردممون ببینیم. لذت بردم از نگارشت. قلمت سبز و دلت شاد :rose:

1 پسندیده

I really appreciate your warmest wishes for our beautiful homeland and great compatriots.
I am sincerely grateful for having you here,and your kind words and support,as always.
I hope we will celebrate our victory asap.
We deserve to live in peace after all those hard times that we had.
Have a nice night :rose::rose::tulip:

2 پسندیده