هدف امسالتو بنویس📑✏️

سلام عزیزم وقتتون بخیر :purple_heart:
اومدن پائیز عزیز رو بهتون تبریک میگم.
راستش من یه تغییراتی تو اهداف زبانم ایجاد کردم.
دروس چهارهزار واژه ضروری و مکالمه و گرامر پیشرفته رو رها کردم . و تمرکزم رو گذاشتم فقط رو انگلیسی قدرت. چون وقتی هر سه‌تاشون رو باهم بخوام هندل کنم حدود ۳ ساعتی در روز زمان میبره و این ساعت برای من کنکوری خیلی زیاده . تمرکزم رو انگلیسی قدرته با هدف ۱ ساعت . که تا اینجا خوب پیش رفته.

فقط سه روز (چهارشنبه و پنجشنبه و جمعه) تو این ماه تیک نخورده . اونم به این دلیل که کمتر از یک ساعت خونده شده و واقعا ۳ روز پرمشغله‌ای بود هم از لحاظ کاری و هم درسی.
خلاصه امیدوارم موفق باشید همتون. :purple_heart:

3 پسندیده

عزیزم میشه بگین این چه برنامه ایه

1 پسندیده

موفق باشی رفیق .ولی اگه هم نتونستی اصلا اشکال نداره چون تو الان یه اولویت مهم تری مثل کنکور داری . چون تایم محدودی داره می تونی تمام تمرکزت رو بزاری برای موفق شدن توی اون و بعد با خیال راحت و با فراق بال بچسبی به زبانت.

می تونی هم به عنوان تفریح،به زبان بپردازی :wink:

در هر صورت ، موفق باشی :crossed_fingers:

2 پسندیده

فاطمه جان برنامه ی Habit
برای ساخت عادت سازی هست.
می تونی گزارش هم بگیری .

1 پسندیده

ممنونم سمیرا جان . راستش من از تایم‌های مرده برای خوندن انگلیسی استفاده میکنم . مثلا مسیر خونه تا کتابخونه . یا تو باشگاه و سرکار اینا

1 پسندیده

بله بله :slight_smile:
چشم.

داستان های کوتاه انگلیسی: این لینک

لینک کتاب: این لینک

خدمت شما.

2 پسندیده

ماشاالله بهت …
ماشاالله به سر زندگی و انگیزه و پشت کارت…
امیدوارم در تمامی مراحل زندیگت موفق باشه…
همچنین تمام ایده هات رو به بهترین نحو ممکن عملی کنی و لذتش رو ببری.
یه حس پیش فعالی مفیدی به آدم منتقل میکنی:grin:
اگر بخوام صادق باشم باید بگم حقیقتا اهل هیچ کدوم نیستم. دارم سعی میکنم که باشم. من فقط عشق فیلم/موزیک بودم.اونم زمان جوونیم:shushing_face: الان هیچی نیستم. :woman_facepalming:

میدونی رک بودن خوب نیست!
رک بودن باعث میشه ادم اطروفیانشو از دست بده…
شاید تو مجازی بنظر رک بیام! اما در حقیقت رک نیستم و اما دروغی هم نمیگم.ترجیحم بر سکوتِ.
دیدی بعضیا گل آفتاب گردونن؟ میفهمی منظورمو؟ گاهی میگم کاش کمی من این صفتو داشتم! سیاست از نوع تمیزش!!! رو دوست دارم ولی متاسفانه ندارمش.
آدمی که کف دست… کفِ پاس!

(حرفام بی ربط بود… ولی دلِ دیگه گاهی میلش به سخنِ حتی به غلط )

از کجا میتونم پادکستتو گوش بدم؟

مطمئنم با عشق و علاقه میپرورونیش و یکی از بهترین فرزندات میشه االبته بعد از فرزندان خونیت:wink:

2 پسندیده

خدا دخترای قشنگتونو حفظ کنه.
به نظرم هوم‌سکول(homeschool) کنیدشون.
ایده‌ی قشنگیه.
ای جی هوگ درموردش حرف زده.
اگه خواستید میتونید گوش بدید.
البته یکم طولانیه…
لینک اپیزود: این لینک

حالا من دست و پا شکسته نوت برداری کردم و کامنت کردم. اگه وقت ندارید که کامل گوش بدید، میتونید از همون خلاصه برداری های من استفاده کنید(بی زحمت سوتی ها رو نادیده بگیرید :slight_smile: )

2 پسندیده

ممنونم عزیزم، همیشه بهم لطف داشتی .
یه جا دیدم پادکستی معرفی کرده بودی که اتفاقا دنبال موضوعش برای یه آشناهام بودم .
و از اونجایی که تو تاپیک کتابم هستی و دستی به قلم داری ، حدس زدم به این دو موضوع علاقه داشته باشی.

راست می گی ،رک بودنت بقیه رو می پرونه ،ولی منم از آفتابگردون بودن واقعا متنفرم. جایی لازم باشه حرفم رو می زنم وگرنه سکوت رو ترجیح می دم.

پادکستم رو می تونی با سرچ کلمه “حرسا” توی کست باکس پیدا کنی . مرسی بابت توجهت.

1 پسندیده

نگاهش کردم، ایده ی خوبیه اگه خودم حوصله شو داشته باشم و بچه ها همکاری ، که جفتش لاموجود:face_with_peeking_eye:

2 پسندیده

من درباره homeschool نظری ندارم ولی اگر دختراتون دبستانی و کوچولو هستن اگر پایه هستن و یادگیریشونم خوبه سعی کنید بهشون پیشنهاد بدین که جهشی بخونن
البته اگر درسشون قوی هست.
من یادمه تا کلاس نهم درس نمیخوندم چون همیشه میدیدم خیلی درسا اسون هست برام همیشه هم نمره هام 20 بود و پشیمونم که چرا تو بچگیم به حرف بابام گوش ندادم و ترسیدم که جهشی بخونم درواقع دید درستی نداشتم دربارش و فکر میکردم باید چیزای جدا از دروس سالای بعدم بخونم یا مثلا خیلی درسای عجیب غریب باید بخونم ولی نه واقعیتش اینه که تا اول راهنمایی یسری پایه ها کلا اضافی هستن…

2 پسندیده

قربوست… خوشحالم معرفیم مفید بوده.
خب دارم تمرین میکنم که باشم.
حتما میسرچم… گوشِت میدم:people_hugging:🩵

2 پسندیده

سلام
والا همون
هیچ

2 پسندیده

سلام سمیرای عزیز ممنون از تگت:heart::rose:و اینکه ببخشید دیر جواب دادم.

من دقیقا ماه قبل یک نصفش رو مشغول بودم و بخاطر همین متاسفانه فقط تونستم به نصفی از اهدافی که تعین کرده بودم برسم.

2 پسندیده

خوبه .
کم کم دستت میاد با توجه به تایمت برنامه بریزی.
دنت ووری:wink:

3 پسندیده

سلام

تعدادمون داره کم میشه،نیمه سال رو رد کردیم،اصلا شک داشتم صداتون کنم برای گفتن هدفاتون یا نه .
ولی دور همیم دیگه ، بگین ببینم در چه حالین؟

@baroon1400
@fateme67
@zjalalian1
@darya5671
@zargol6
@uncoo
@yousof1111
@noushin8
@saleh43
@amirhossein1387
@erfanehhh1
@amskskms
@melodie1
@zahraaa1376
@a_lily_a
@nasehifa

6 پسندیده

سلام.
ممنونم بابت منشن.
خخ به قول این قدیمیا، نفسی میاد و میره:joy::joy:
خداروشکر فرصت داریم زندگی کنیم.

درکل اوضاع بد نیست.
شما چطور؟ :slight_smile:

پ.ن: راستی سمیرا خانوم میخواستم شما رو به عنوان مهمون، به پادکستم(پندون منظورمه) دعوت کنم.
می‌پذیرید؟ البته از راه دور…

2 پسندیده

:joy:سلام… خوبین ؟
خداوکیلی الان توقع دارید من چی بگم…
از کدوم تپه ی ندیده ام واستون بگم :grimacing::joy::joy:

2 پسندیده

وااااااو چه های کلاس:star_struck:
تا حالا از این جور دعوت نامه ها نداشتم:face_with_peeking_eye:
با کمال میل:grin:

3 پسندیده

اون هدف این تاپیک که پیش نرفت، واسه عرض سلام و دلتنگی صداتون زدم:hugs::face_with_peeking_eye:

3 پسندیده