هدف امسالتو بنویس📑✏️

وای چه بد.
مثل منین پس.
فقط میتونم بگم امیدوارم موفق باشید.
من که ۱۴۰۳ کنکور دارم شمارو نمی‌دونم :melting_face:
ولی خب می‌گه که از رگ گردن به شما نزدیک تر است ، چشم به هم بزنی وقت تمومه…)؛

4 پسندیده

همچنین موفق باشید
من سال بعد کنکور شما کنکور دارم

5 پسندیده

خیلی خوبه که از الان شروع کنی و فرصتی رو از دست ندی

4 پسندیده

سلام و وقتتون بخیر .سال نو را خدمتتون تبریک میگم و خوشحالم که سال ۱۴۰۱ براتکن مفید بوده و انشاءالله سال ۱۴۰۲هم سال خوبی برای همگی باشه .
ولی خانم شیری من تازه شروع به زبان خواندن کردم و حقیقتش ۲ سال کلاس رفتم ولی شرایط توری شد که مجبور شدم ول کنم و حالا نمیتونم برای زبانم برنامه ریزی کنم میتونم ازتون خواهش کنم کمکم کنید لطفااااااا .با سپاس فراوان و اینکه آها سطح من A1 هست .

4 پسندیده

مرسی نسترن جون :tulip:
و ممنون که بهمون پیوستی و اعتماد کردی.
نسترن جون می گی دو سال خوندی ولی اول راهی، به نظرم این افکار تواه که چیزی بلد نیستی . چون دو سال کم نیست . تو فقط فراموش کردی و اگه طبق یه برنامه پیش بری و جا نزنی خیلی می تونی خوب پیشرفت کنی.
می گی سطحت Aهست ، خب با توجه به سطحت دوره های زبانشناس رو شروع کن و اینجا بهمون بگو چقدر وقته می خای تمومش کنی . تایم تمام کردن کار رو بگو . دوره رو که انتخاب کردی دو روز بخون ،دستت میاد آسونی یا سختیشو ، بعد تایم اتمام بزن برا خودت.

این وسط چون هنوز عادتشو نساختی ،احتمال پا پس کشیدن هست ولی ناامید نشو .
همینجا بهمون ماهانه گزارش بده ‌ .
من ازت می پرسم پیشرفتتو ‌ .
اگه زبانشناس رو هم نصب داری که عکس الانش رو بزار ، آخر فروردین باز بزار . خودش انگیزه میشه برات.

3 پسندیده

نمیتونم بخونم چی نوشتی :expressionless::expressionless:

2 پسندیده

اکبر آقا از خودتو بنویس، بهونه نگیر :face_with_hand_over_mouth:

1 پسندیده

بزار آلان مینویسم هم پلن مو هم برنامه که دارم و میخوام برسم بهش

1 پسندیده

عالیه . منم کارم تموم شه با کامپیوتر تایپ می کنم که بتونین بخونین:slightly_smiling_face:

1 پسندیده

انشاالله که همه هدف هام برآورده بشن و تلاش مو میکنم

4 پسندیده

انشالله که به خواسته تون برسین.
می شه برای برنامه تون تاریخ اتمام بزارین؟
مثلا انگلیسی قدرت رو چقدر وقته به نظرتون می تونین تموم کنین؟ می خام ازتون آمار بگیرم اون تاریخ.

1 پسندیده

انگلیسی قدرت 15 هفته
پدر پولدار و پدر فقیر 10 هفته
انگلیسی روان 21 هفته
مهاجرت ترکیه شش ماه بعد
سال بعد آلمان :neutral_face::neutral_face:

5 پسندیده

ایشالا سال 1402 اینطور نباشه براتون…و مطمئنم نیس!

3 پسندیده

تازه ی سال وقت داریییی خبببب…خیلیا 6 ماه مونده ب کنکور میخونن رتبشونم عالی میشع :neutral_face:
انقد انرژی منفی ندع ب مولا اگ یکم فقط یکم حاشیرو کنار بزاری میشی موفق ترین فرد جهان…
عاقای شکوری ی سال خوندن و تونسن رتبه 48 ریاضی رو بیارن اونم با معدل 15…قطعن هر کسی اگ خودش بخاد میتونههه موفق ترین فرد جهان شع…
شنیدم کنکور 1403 الکترونیکی میشع راسته؟

4 پسندیده

بنظرم اگ میخاید واس کنکور موفق بشید ی سال کلااااا گوشیتونو بزارید کنار…من خودم میرم ت گوشی زمان از دستم در میرع و گاها کارهای زیادی برای انجام دادن دارم اما میبینم ک سه ساعت نشسم پای گوشی اونم کار مفیدی انجام ندادم…
ولی ی نکته ای ک اینجاعه اگ علاقه هم نداشته باشی ب تجربیااا برای خوشحالی خانوادت حداقلششش تلاش کن برای اون حس خوبی ک وقتی رتبتو بزارن جلوت یا خودت میری میبینی برای اون حسی ک بعدش با غرور ب خودت افتخار میکنی …
برات مهم نباشه ک بقیع بگن ت نمیتونی و ایناااا…اینم بدون کنکور یا هر چیز دیگ ای سطح هوشی ی انسان رو نمیسنجه اصلن توی ازمون ها بنظرم هیچ چیزی مرتبط با هوش نیس چون اگ ی نفر سطح هوشیش بالا باشه فقط توی ریاضی و اینا بدرد بخوره و درسای حفظی رو قطعن گند میزنع …اما اونی ک تلاشش بیشترع ب مرور میتونه هوشش رو بهتر کنه و این خود ب خود روی ساعات مطالعه اش …تمرکزش قدرت و تواناییش ت اون درسع بهتر میشع…میخام اینو بت بگم ک ما هممون باهوشیم ما هممون استعدادشو داریم منتها اگ خودمون بخایم…
اگ میخای توی کنکور تجربی موفق شی باید این ی سالو عین ی دیوار باشی…دیوار هنگ گوش نمیدع.بیرون نمیره.وقتشو تلف نمیکنه.فیلم نمیبینه دیوار فقط دیوارع…سعی کن تمرکزت رو خیلی حفظ کنی
و مطلب اخر اینک اگ بخای حتمن میشع مهم نیس استعدادت هوشت چقدرع مهم اینه ک انگیزت برای ادامه دادن چقدرع …!
موفق باشی ارزو میکنم کنکور 1403 بهترین اتفاق زندگیت باشع…ت هم برای من ارزو کن من امسال برم مدرسه ی تیزهوشان و قبول شممممم…!:pleading_face::joy::heart:

6 پسندیده

برای زبان هم بهتون پیشنهاد میدم ی سال کلن زبانو بیخیال شید…توی این ی سال هم اینک پیشرفتی توی زبان نمیکنید و هم اینک تمرکزتونو باش ازدس میدین…در عوضش بعد ک رفتین دانشگاه میتونین سطح زبانتونو بهتر کنید…این ی سال چیزی از زبان شما ن کم میکنه ن اضاف وقتتونو با این ی مورد تلف نکنین…البته این نظر شخصی منه و اگر شما واقعاااا ب زبان علاقه مندین حداکثر 10 دقیقه فقط زبان بخونید اونم توی تایم استراحتاتون…
ایشالا موفق تر باشین…

2 پسندیده

اصلا این تاپیک خوراک منِ بی برنامه و تنبله :expressionless:
ممنون سمیرا جون
برناممو نوشتم میفرسم … اگه ن از پشت پرده همراهتونم حتما …و از تجربیاتت استفاده میکنم :heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

بنویس بفرست .من ازت می پرسماااا

2 پسندیده

خب این همون برنامه اس ،مثلا یه کم شکیل تر .
می خواستم حالت دانلود کردن طراحی کنم یه جوری که مثلا من می خونم دارم تو ذهنم آپلود میشه :grin: ، دیگه بیش از بر نیومد ازم. :woozy_face:
اون ستون اخر می شه وقت اتمام اون منبع مثلا.
حالا هر ماه براتون از روند اپلود شدن عکس می زارم:face_with_hand_over_mouth:

5 پسندیده

:face_with_peeking_eye:

1 پسندیده