هدف امسالتو بنویس📑✏️

یکی یکی وارد کنید همیشه حتی یکی اشتباهی بخورده ضرر می کنید
از الان تا خود کنکور یکی یکی بزنید ولی سعی کنید سرعت پر کردن تون کم کم زیاد بشه

1 پسندیده

کنکور که اره ولی تیزهوشان ۵ تا ۵ تا بهتره چون واقعا تایم میبره
ازونورم یه صفحه واقعا قاطی میشه

1 پسندیده

اما ناگفته نماند که نمونه گزارشایی دیدم که ۳۲۵ تست میزدن روزانه رشته تجربی

2 پسندیده

حوصله تایپ ندارم

2 پسندیده

من هزار تا هم دیدم…
دلم میخواد سر به تن همچین آدمایی نباشه :joy: از حسودی :melting_face:

2 پسندیده

عه بوئین زهرا نزدیک تاکستان هست.
مادربزرگم اینا ساکن اونجا هستن.

من نمونه دولتی رو تونستم خوب بدم‌
فقط عربی رو بد زده بودم هر چند ریاضی نمونه دولتی خیلی سخت تر از تیزهوشان بود دلیلشم نفهمیدم
مابقیش خیلی خوب بود.

من هیچوقت نگفتم تایم مطالعه فلانی بالاس وای این بیسته و اینا چون به چشم دیدم رفیقم بنده خدا خیلیییی میخوند ولی من نه زیاد اما همیشه من ۲۰ میشد معدلم اون ۱۹ و خورده ای.
مهم کیفیته.
امسال گفتم دیگه هیچی نمیخوندم و افت تحصیلی کردم از شاگرد ممتاز شدم رتبه سوم تو تجربی چون واقعا نخوندم و خدایی به غیر از دبیر زیست و زبانمون و اندکی دبیر فیزیک مابقی دبیرامون رو اصلااااا دوست ندارم:neutral_face: واقعا خوب نبودن سر همین فیزیک هم نصف بیشتر ترم دوم رو خواب بودم اصن درس نمیداد انگار لالایی میخوند.
اما خب رتبه یکمون که خیلی خرخونه و خودشم میگه من خیلی میخونم
یسری برگشته بود سر زیست از من یه سوالی پرسید درباره شش منم موقع توضیح بجای شش گفتم ریه.
گفت آها راستی یه سوال دیگه ریه کجاست؟
:neutral_face::expressionless:
یعنی دلم میخواست از زندگی لفت بدم

2 پسندیده

آره فک کنم…
من فقط یه بویین زهرا و به قزوین و یه انزلی میشناسم همین ( چون خونه مون اونجاست)
و زیاد هم بیرون نمیرم، مثلاً قزوین و بیشتر دوست دارم بیشتر اونجا بیرون میرم ولی انزلی هم که سالی یکی دوبار.
تو بویین زهرا مگر اینکه کار واجب داشته باشم :expressionless:( مثل شما که گفتید یه بار عمتون رو دیدید :melting_face:)

اگزکتلی :joy:

طبیعیه.
من مدرسه نمیرم اصن. کلاس ماز شرکت میکنم. عالیه…
حالا قرار برای سال بعد گواهی افسردگی بگیرم دیگه کلا مدرسه نرم :joy::melting_face::smile:

وات د ف**** :person_facepalming::joy:

2 پسندیده

من با قطار که میرم خونه مادر بزرگم بعد قزوین یا قبل قزوین یادم نیست یه ایستگاه آبیک هست بعد اون تاکستان

من از خدامه نرم ولی تا معاونمون میگه نمره کم میشه مامان بابام از خونه میندازنم بیرون که برو مدرسه:expressionless:
واقعا فکر میکنن ما تو مدرسه درس میخونیمااا:joy:

بدبختیو خدایی اون رتبه یکه:walking_woman:t2:
من باید خودمو از برج میلاد بندازم پایین

2 پسندیده

وای چه باحال ، شما بیشتر از من می‌دونین :person_facepalming::joy:
مگه خودتون اهل کجایید

من کلی به مشاور پول دادم تلفنی بار ها با اولیام صحبت کرده و حالا بالاخره متقاعد شدن و خودشونم میگن نرو…
حتی مامانم حاضر شده سال بعد بیاد مدرسه نقش بازی کنه بگه پسرم دوقطبی شدید داره افسرده س و…:grin::grin::grin:

اهمیتی نداره. اگه اینطوریه تو خودتو از اون بالاتر بدون

2 پسندیده

تهران

:joy:بعد از چن بار رفتن و اومدن خب یادمیگیری حتی اگه نخوای.

:joy::joy::joy::joy::joy::joy:واییی
خیلی خوبن که
من مامانم فقط از یک راه میتونه با مدرسه حرف بزنه
اونم دعواست:expressionless:
یعنی روزای اول میاد یه زهره چشم میگیره میره:joy: دیگه معاونامون از ترس اینکه مامانم نیاد حرفم گوش میدن.
به مامان منم باشه اگه ببینه میخونم میگه نرو
ولی بابام فکر میکنه هنوز مدرسه ها مثل قدیمه
معلما بکوب درس میدن و ماهم تو مدرسه فقط درس میخونیم.
شاید باورتون نشه ولی ما با یه معلم ریاضیه لج کردیم مدیر انداختتش بیرون تا یک ماه معلم نداشتیم:neutral_face::joy:
مخصوصا اون اوایل سال روزایی بود که هر چهارزنگ دبیر نداشته باشیم.

هعی…

1 پسندیده

آره عالین.

گاددد :joy::joy::joy:

:expressionless::expressionless:

ماهم همینطور…):

2 پسندیده

:rofl: :rofl: :rofl:میخاسم شوخی کنم بات

درستععع

دلممم واسش سوخخخخخ

این واقعن زور داش
ایشالا موفق باشی الان نمونه دولتی هستی؟

2 پسندیده

سلام خانوم شیری امیدوارم حالتون خوب باشه
بنا به دلایلی خیلی کمتر از گذشته میام اینجا و میشه گفت تقریباً ارتباطم باهاش قطع‌ـه
مشغول پیگیری یه سری کارها هستم و خوشبختانه نذاشتم از دستم دربره اما به خوبی دوستان دیگه قادر نیستم در خدمتتون باشم

آنچه از همه واضح‌تره، اراده و پشتکار شماست که نفع‌ش به تمام دوستان هم رسیده و میرسه
I appreciate it :pray:t2::rose:

4 پسندیده

:joy:شوخی بامن تلفات جانی داره

:joy:باورم نمیشد قبول نشده

واقعا
دارم انتقالی میگیرم

2 پسندیده

ایشالا موفق باشی

3 پسندیده

سعی دارم پاییزبرم کشور مورد نظرم فقط زبانم مونده که تا اون موقع هم بهتر میشه این روزهاسخت زبان میخونم وتلاش خودمو میکنم به امید موفقیت همه دوستانی که در اینجا حضور دارن. من از صمیم قلب براتون آرزوی بهترینها و دارم:rose::rose::heart:

5 پسندیده

خوشحالم اینو می شنوم، تصمیم شما باعث شد منم ماه اول نصرت رو تموم کنم بعد از چند سال که مدام تو فکرم بود. خب یه بار ذهنی تون کم شد.
گفتین بالاخره تونستین یه کار رو تموم کنید،من که می دونم خیلی کارا بوده تا ته بردین، خودتون حواستون نیست.

هر تصمیمی گرفتین ،امیدوارم موفق باشین.
مرسی که اومدین و گفتین .
همین گفتنتون تشویق می کنه. :boom:

3 پسندیده

دیروز یه استاد زبان اومده بود محل کارم و تا تونستیم در مورد زبان و یاد گرفتنش حرف زدیم.
می گفت ده روز سفر خارجی توی کشور نیتیو زبان برابری می کنه با شش ماه یاد گرفتن تو موسسه های زبان.
چون اونجا مجبوری هر جور شده حرف بزنی و منظورت رو برسونی .
امیدوارم به خواسته تون برسین .
تلاشتون رو کنید تا اون موقع و اگه کامل نشد، می تونین توی همون کشور تکمیلش کنید.
من خیلی ها رو تو اینستا یا جاهای دیگه دیدم که می گن بعد از چند سال تو کشور دیگه هنوز دارن یاد می گیرن و بعضی اصطلاحا براشون واقعا جدیده.

پس جای نگرانی نیست به نظرم .
اگه بتونم فیلم دیروز رو آپلود می کنم

2 پسندیده

سپاس از لطفتون من خودم بر همین عقیده هستم ولی باید تا حدی باشی که بتونی وارد مکالمه بشی. :pray::rose:

1 پسندیده

کیفیت فیلم رو آوردم پایین تا راحت تر آپلود بشه. امیدوارم کمک کننده باشه.

4 پسندیده