هدف امسالتو بنویس📑✏️

چقدر کارات شبیه کارای منه :partying_face:

1 پسندیده

یه برنامه هست پارمیس اسمشه .می تونی با اون مدیریت هزینه کنی . بدتر از خونه ی ما نیست چون ما کسب و کارمون و هزینه ی خونه قاطیه . ولی همسرم ریز به ریز حساب ها رو می نویسه ، هزار تومن شارژ نمی خریم؟ اونم می نویسه .خسیس بازی نیستا، قشنگ هم خرج می کنیم ولی مدیریت میشه .
دوم گاهی ماهانه نمیشه آمار گرفت،باس سه ماهی ،شش ماهی گرفت . همه رو که بنویسی تحلیل کنی دستت میاد . الان دخترای من دیگه از اتاق میان بیرون حواسشون هست لامپ رو خاموش کنند .
سوم : از قانون ۵۰ ۳۰ ۲۰ پیروی کن .
من خودم ده درصد درامدمو هر جور شده می زارم کتار . باید از اون ده درصد پول بسازی ولی چون روش های دیگه برای سرمایه گذاری هست برای اون هدف می زارم. مثلا این سری که جمع شد میخام باهاش برم سفر .
چهارم : پادکست جافکری اگه گوش می دی یه قسمت داره به اسم سرمایه گذاری و پول . اونو چوش بده کلی چیزی دستت میاد .
پنجم : من بطری ،کارتن و … بازیافتی رو هم می فروشم و با پولشون کتاب های زبانم رو می خرم. اینو امتحان کنید هم به چرخه بازیافت کمک کردین هم قلکی براتون .

3 پسندیده

من از تو یکی حتما می پرسم :rofl:

1 پسندیده

نوشین جان منبع بگو و زمان . دقیق تر بگو چی میخای تا بهتر بری به سمتش

اگه دوست داری میشه بگی پیجت راجع به چیه؟
چون منم محصولمون رو تو اینستا تبلیغ می کنم ولی این روزا افتضاحه اوضاع اینستا .

1 پسندیده

سلام و وقت بخیر
این اپلیکیشن که خانم شیری گفتن برای ios توی app store به نام parmisak هست. خیلی نرم افزار خوبیه برای مدیریت هزینه و تعریف پروژه و …
خانم شیری گفتن شارژ بخریم مجبوریم وارد کنیم، حتی کارمزد انتقال پول هم باید وارد بشه تا حساب ها درست در بیاد.

1 پسندیده

قانونش اینجوریه که ۵۰ درصد از درامدت رو بزار برای خرجای واجب مثل کرایه خونه و …
۳۰ درصد برای خرجایی که دوست داری مثل خرید کتاب ،کافه رفتن و بیست درصدش رو پس انداز کن و بعد باهاش سرمایه گذاری

2 پسندیده

به خودت برچسب نزن . تو تیپ شخصیتیت با ماها فرق می کنه، فقط همین .

تو این تیپ‌خودتو انتخاب کن .
ولی ریز شدن رو حساب ،سخت گیری نیست . خصوصا تو شرایط الان،به نظرم نیازه .
فقط تو بعضی هزینه هات صرفه جویی می شه . هزینه هایی که نیاز نیست گاها.

اون اپ رو هم نمی دونستم برای اندروید نیست .من از نیو استفاده می کردم قبلا .بعد شنیدم کار نمی کنه . امتحانش کنید

1 پسندیده

خوب هزینه بیمه و ماشین و…گردن همسرم
من اون پول که برای خودم هست سعی میکنم خرج اضافی ازش کم کنم شده حتی ماهی صد تومن دویست تومن سرمایه گزاری کنم
من حساب بورسی دارم شاید تو یکسال چیزی نشه ولی تو با ه ده ساله خوبه یا مثلا خورد خورد تو صندوق میریزم صندوق بم سود میده
مثلا دو میلیون دارم بجای اینکه برم دوتا مانتو بخرم یکی میخرم یکیشو میزارم صندوق یا سهام حالا الان طلا گرون شده قبلا میشد سکه گرمی گرفت
شما وقتی نیازهاتو یادداشت کنی میفهمی خیلی از خریدها الکی و واسه دلخوش کنی
مثلا من فروشگاه رفتن ماهانه رو حذف کردم کلی به اقتصاد خونه کمک کرد چون تو فروشگاه یک عالمه خرت و پرت که ممکنه یک هفته ای خورده شه و الکی خریداری شه
ولی در کل الان خرج خیلی گرونه بقول شما مریضی بیمه مهمونی ولی بنظرم هرکس با هر سطح بودجه ای یک پس انداز خیلی کوچولو باید داشته باشه حتی اگر فقط بش باش سالی یک گرم طلا خرید

4 پسندیده

مثلا دم عید ادم تحریک میشه بره سر تا پاشو لباس بخره ولی اگر اون هزینه رو سرمایه گزاری کنیم میتونیم تا سال بعد از سودش کم کم بخریم

حالا در مورد پیج من قبلا تو اینستا پیج گوهر فروشی داشتم ولی فروشمون تموم شد اون پیج منحل شد
الان برای یک آموزشگاه کارای ادیت انجام میدم
اما پیج من تو روبیکا سیاسی ربطی هم به در آمد نداره واسه دل خودم زدم

2 پسندیده

منم تو حساب بخشیدن ۹ساب کتاب نمیکنم
مثلا وقتی مبل و یهچالمون عوض کردیم مستقیم دادم نیازمند
خود کمک کردن به دیگران یک سرمایه گزاری

ولی هدف از با برنامه بودن اینه که مثلا بجای پنج تا جنس بنجل یک جنس خوب و با ارزش ادم بخره

4 پسندیده

یک مثال میگم مثلا الان تو صندوق امین یکم شما ده تومن بریزی حدود ۱۷۰ یا ۱۹۰ فک کنم بت سود میده شما فرض کن تو سال ده میلیون صرف خرید روسری شلوار شومیز ت نیک جوراب و…حالا اگر اون کامل تو یکجایی که سود میده سرمایه گزاری کنی میتونی با سودت کم کم خریداتو انجام بدی این یک مثال بود .

3 پسندیده

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
حقیقتاً من حرف شمارو قبول ندارم.
حداقل نظر من اینه که تو ایران پول نباید بزاری تو حساب.
شایدم متوجه نشدم شما می‌ریزید صندوق یا نمی‌فهمیدم که چیکار می‌کنید…!
ولی خب همون که خودتون گفتید اگه طلا بخری یا هر وسیله قیمتی خیلی‌ بهتره. چون پول از ارزش میوفته اونم تو ایران

5 پسندیده

من تو صندوق های طلا میریزم چون نمیتونم ماهی یک گرم طلا بخرم

2 پسندیده

آها متوجه شدم به چه شکلیه…

2 پسندیده

بحث من سر پولی که به چشم نمیاد
پولی که به چشم میاد مسلما همسرم خونه و ماشین و طلا میخره من در مورد پول های خرده ریز میگم مثل پول فست فود و شارژ و تنقلات الکی

3 پسندیده

بله کاملآ درسته…

4 پسندیده

وقتی برای پخت غذا برنامه هفتگی باشه اونوقت میفهمی چقد غدای گوشتی و گیاهی باید درست کرد نه که از سر تنبلی هر روز یک بسته چرخ کرده بشه ماکارونی واقعا برنامه ریزی به انسان نظم میده

4 پسندیده

@samirashiiri1

آفرین به تاپیکتون و خودتون :clap:t2::clap:t2:

ولی بنظرم باید می‌زدید

هدف های سال ۱۴۰۲ خودت رو بنویس

یه پیشنهاد بود

2 پسندیده

سلام ممنونم خانم شیری ولی من ازتون میخوام که اگه میشه طرز نوشتن برنامه زبان خواندنم را بهم یاد بدین و بگین بی زحمت .مثلا من زبانشناس را نصب کردم اشتراکش را هم خریدم و از کارتون پپاپیگ شروع کردم برای خواندن و الان فصل اول قسمت اول هستم البته با توحه به سطحم انتخاب کردم میشه لطفااااا بهم یاد بدین که چجوری خوب برنامه ریزی کنم ؟

2 پسندیده