چالش لایتنر 1402 🚀

6 پسندیده

نصفشو بلد نبودم:grin::grin::grin:

7 پسندیده

6 پسندیده

سلام ممنون زهرا خانم جان از مهر و محبتتون:heart_eyes: متقابلا خدمت خودتون هم تبریک عرض میکنم:kissing_heart::hugs:

3 پسندیده

6 پسندیده

Hi 🪻

6 پسندیده

الی :smiley: چی کار کردی تو؟!!! :heart::heart::heart::fire::fire::fire:
هر دفعه رکورد تالار که هیچی رکورد خودتم می زنی :smiling_face_with_three_hearts::smile::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::tada::tada::tada::tada:

4 پسندیده

:exploding_head::exploding_head::exploding_head:

@sepide-str
@aFsaneh_boroumand

2 پسندیده

قربونت بشم من‌رفیق:blush: نه بابا‌ . هر دفعه باز کلی کلمه یادم نمیاد:see_no_evil::see_no_evil: ولی این کتاب 4000 واژه ضروری خیلیییی خوبه. جملات خیلی خوب و کاربردی دارهههه.
واقعا منبع فوق العاده ای برای یادگیری لغت هستش همزاد

6 پسندیده

5 پسندیده

سلام دوستان شب بخیر :night_with_stars:

4 پسندیده

اتفاقا از وقتی دیدم شما و آقا امیرحسین دارید می خوانید کنجکاو شدم بخونمش:smiling_face_with_three_hearts:
حالا کی قسمت بشه خدا داند:smiley::joy::rofl:
به پیشنهاد سمیرا جان دو تا از اهدافم رو حذف کردم البته مجبور شدم دو تای دیگه اضافه کنم :rofl::rofl::rofl:
امیدوارم بتونم وقت بیشتری برای زبان بگذارم
فعلا که زبان شناسم قاطی کرده سه شنبه خوندم اما صبح بلند شدم پیام داد دیروز نخوندید زنجیره تون پاره شده :smiling_face_with_tear:

3 پسندیده

با قدرت ادامه بده و به جای منم زبان بخون :smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

2 پسندیده

ای بابا. ‌برای منو آقا امیرحسین هم قبلا اینجوری شد من دو تا زنجیرم رو همینجوری حذف کرد بعد هم پیگیری نشد .

الهی موفقیت و سلامتی و عزت همیشگیت همزاد:heart_eyes:

5 پسندیده

سید رفتی فضا… :joy:

4 پسندیده

:neutral_face:کی پاسخگوِ؟!

5 پسندیده

5 پسندیده

What؟

4 پسندیده

حسن چی شده؟

Ooo poor Hassan :cry:

3 پسندیده

آره واقعا پور حسن… اصن این حسن خیلی پووووووره…:sob::sob::sob: یه حسن پور به تمام معنا بود… من الان فهمیدم این پور ته فامیلا از کجا میاد:joy::rofl:(من همینجا از تمامی دوستان پور دار عذر خواهی میکنم :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:)
درخواست پاسخگویی من از بابت کلمه ای که توی لایتنر بود ولی تو مثال نبود. بود :grimacing:
ولی حسن هم خیلی بیر ویت بود.خوب پسری بود :face_exhaling:

4 پسندیده