چالش لایتنر 1402 🚀

بعدا که این قضیه زنجیره رو برات حل کردن و سرحال شدی برامون بیشتر در مورد اینا بگیا:heart_eyes:

5 پسندیده

منم

2 پسندیده

:anguished::anguished::anguished:

2 پسندیده

نمیشه ، غیرفعالش کردن ، من خواستم بکنم نشد

2 پسندیده

هیچکس خنگ نیست

2 پسندیده

@dastjerdi
زهرا جان میخواستم بگم تنها نیستی این اتفاق واسه منم افتاد. دیشب اپو باز کردم که لایتنرو برم… پیام داد
دیروز (یعنی پریروز) زنجیره تو نرفتی…
یکی از چسبام پرید!
من… :astonished:
(بعد فکردم شاید خودم اشتباه کردم…فکر کردم که رفتم ولی نرفتم:grimacing:…)
هفته پیش هم یروز کلا یادم رفت. یه چسبم پریده بود.

الان منتظر جبران بودم که چسب جدید بهم بده. البته تایم ۱۰ روز بهم نمیده! هر موقع حال کنه میده:neutral_face: ۱۴! ۱۱! :face_with_diagonal_mouth:

خلاصه بله … :grimacing:

دیگه حوصله پیگیری هم نداشتم!(تو پیگیریاتون بگین چسب منم بدن:joy: خون دلها خوردم تا گرفتمش!)

ایضا بنده هم مشتاق دونستنم :ok_hand::pray:

4 پسندیده

4 پسندیده

3 پسندیده

آفرین دختر گل:smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

2 پسندیده

چشم عزیزم حتما :smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

3 پسندیده

منم چند وقت پیش کلی رفته بود جلو چسبم رو نداده بود پیام دادم اسکرین هایی که گفتند و فرستادم مطابق حقم :joy: چسبم رو بهم دادند
شما هم پیام بده بفهمند اپلیکیشن مشکل خورده درستش کنند
خیلی انگار تو ذوقم خورده :neutral_face::rofl: یعنی انگار با این زنجیره هه وصل بودم
این چند روز هم خوندما ولی پکرم :joy::joy::joy:

4 پسندیده

عکس ها رو بفرست که ببیند چند تا چسب ندادند

3 پسندیده

عزیزم …
حق داری واقعا!’

4 پسندیده

واقعیت!
از وقتی خودخواسته زنجیره مو پاره کردم… دیگه اونجور جلال و جبروتی واسم نداره… ابهتش ریخت واسم !
(وقتی این پیام ها خونده میشه و مثلا قضیه دور زدن زنجیره لو میره و این باک سیستم اصلاح میشه! مسلم باز هم این پیام ها خونده میشه و در صورت وقت و تمایل این مشکل هم حل خواهد شد!)
(البته از حق نگذریم همون اول که این مشکل واسم پیش اومد به پشتیبانی گفتم اونا هم لطف کردن گفتن عکس بفرست تا رفع مشکل کنیم. ولی اینقدر سرعت نت مزخرف بود و هست که بعد چند بار ترای کردن نتونستم عکس سند کنم بعد ۱۴ روزم خودش چسب داد. در نتیجه تشکر کردم گفتم چسب داد ممنون:grimacing:… اما خب مشکل هنوز ادامه داره…)
حالا شما هم پکر نباش… :grimacing: بیاُ یه سپر باش… :muscle:

3 پسندیده

چشم :rofl::joy::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:
خدا شما دوستای خوبم و برام نگه داره
@uncoo
@elinax1

آره واقعا از پیام هایی که اینجا داده شده فهمیدند آپ این مشکل رو داشته :joy:
ناقلا ها کنترل نامحسوسن:rofl::rofl::rofl:

4 پسندیده

:anguished:

۹۲۱؟؟؟!!!

آفرین :clap:t2::clap:t2::clap:t2::clap:t2::clap:t2::trophy::1st_place_medal:

4 پسندیده

7 پسندیده

سلام دوستان شب بخیر :night_with_stars: