نظر کسانی که از زبانشناس استفاده میکنند

سلام من تازه عضو شدم ،ببخشید دوستانی ک از قبل عضو شدن ،نظرتون چیه از برنامه،راضی هستین؟

4 پسندیده

سلام ، بنظر من خیلی عالیه ، مخصوصا برای تقویت قدرت شنیداری و یادگیری کلمات با تکرار درس ها

1 پسندیده

منم رضایت دارم, تا بحال از اپ های متفاوت استفاده کردم ولی هیچکدوم مثل اپ زبانشناس به ادم انرژی و انگیزه نمیده,
تو تالار هم بیاین دوستان خیلی کمکتون میکنن و انگیزه میدن

2 پسندیده

ممنونم از راهنماییتون

1 پسندیده

سلام
من واااااااااااقعااااااااااااا راضی ام
لیسینینگمم نسبت ب قبل واااقعا قوی شده
جرات حرف زدنم نسبت ب قبل خیلی زیاد شده
دایره لغاتم نسبت به قبل واقعا زیادترشده
و از همه مهمتر باعث شده هرررروز زبان بخونم

اینا رو خداااااایی
دور از اغراق گفتم

و از همه شیرینترش اینه که با ** بچه های گل تالار ** آشنا شدم و واقعااا اونا با راهنماییا و انرژی های فوووق العادشون باعث شدن تو مسیرم بمونم :blush:

و همیشه بخاطر زبانشناس دعاگوی آقای ناصری و گلمیرزایی هستم

8 پسندیده

سلامممم ،ممنونم از لطفتون و راهنماییتون دوست عزیز ،مرسی از روحیه و انگیزه ک دادین

1 پسندیده

سلام

من کلا انگلیسیمو مدیون زبانشناسم. چه اپلیکیشن چه تالارش

مطمئناً اپلیکیشن زبانشناس در آینده بهترم میشه. فعلا اول راهه.

برای شما هم در استفاده از این اپ آرزوی موفقیت میکنم. سوالی بود در تالار بپرسید حتما تنها نمیمونید :rose::rose:

6 پسندیده

سلام ،ممنونم از راهنماییتون ،بله تو تالار دیدم شمار و خیلی این برنامه برام جالبه ،در حال حاضر من کلاس زبان فشرده هم میرم دوست داشتم یه برنامه هم در کنارش مکمل داشته باشم ،که فکر زبانشناس عالیه،میسی از محبتتون ووقتی که گذاشتین

2 پسندیده

نظر ۲۷۱۸ نفر در رابطه با زبانشناس رو میتونین اینجا ببینین :slight_smile:

5 پسندیده

سلام دوست عزیز
واقعا خوش امدید
گفتنیا رو دوستان گفتن
و منم تایید می کنم که
بهبود سطح زبانیم رو مدیون زبانشناس و دوستای تالارم علی الخصوص اقا کامبیز @YoKambiz . انگیزه ای که اینجا میگیرید. هم صحبتی که با دوستان دارید خیلی مسیر یادگیری زبان رو لذت بخش میکنه.
من خودم بشخصه هیچ کلاس زبانی نرفتم
و از دبیرستانم دیگه یادی از زبان نکرده بودم جز دانشگاه که اونم زبان تخصصی رشته ام بود و ربطی به مکالمه و اینا نداشت
ولی از خرداد ماه امسال به صورت جدی با دوستان این تالار همراه شدم و خوشحالم از مسیری که توش قدم گذاشتم .
اگه اولین ویسای دوستان رو با اخرین ویسشون مشاهده کنید میبینید چقدر تغییر داشته
براتون ارزوی موفقیت روز افزون دارم :rose::rose:

4 پسندیده

سلام دوست عزیز از شماهم ممنونم بابت انگیزه و اطمینانی ک دادین، حتما همینطوره که میفرمایین،خوشحالم انتخاب درستی داشتم میسییییی منم برای شما و بقیه دوستان ارزوی موفقیت دارممم

2 پسندیده

فقط یه نکته, الناز جان من مدتی کلاس زبان فشرده میرفتم اون زمان معلم زبانم گفت فشرده نخونید, ولی الان فهمیدم که اصلا خوب نیست فشرده خوندن, حالا ایشاله بیته قدرت رو شروع کردید اونجا ای جی هوگ به این موضوع اشاره داره, و اینکه یادگیریتون عمیق نمیشه, البته این نظر منه و گفته ای جی, روش و صلاح رو خودتون بهتر میدونید

2 پسندیده

واقعا عالیییییییییییی هم برنامه وهم دوستان زبانشناس
من خودم به شخصه خیلی چیزها به جز زبان(قبلن لال بودم ونمیتونستم صحبت کنم ولی الان خیلی بهتر شدم خدارا شکر) از طریق مقاله ها و کتابی که اقا کامبیز زحمت کشیدن وترجمه کردن یاد گرفتم یه Exampleصبح ها ساعت ۶از خواب بیدار میشم وباشگاه میرم…

2 پسندیده

نظرتون متینه دوست عزیزم ،بله درست میگین خیلی سخت و خسته کنندس ،برای همین دنبال مکمل بودم که فکر کنم اینجا عالیه با توجه به محیط چ تاایید دوستان

1 پسندیده

ممنونمممم از راهنماییتون و نظرتون و وقتی ک گذاشتین ،سپاس