مشکل لسینینگ در کلاس

دوستان یه سوال فنی دارم من ترم جدید ثبت نام کردم به نظرتون لیسنینگها درس های جدید رو از قبل کار کنم چون واقعا با یکی دوبار بار پلی کردن استاد سر کلاس متوجه نمیشم بعد استاد میگه به متن نگاه نکنید پخش میکنم سوالاشو جواب بدید …
من تو خونه‌ گاهی ده بار نیازه پلی کنم
و اينکه اصلا از لحاظ نمره و اینا نمیگم

ازین نظر که اگه بخواد ده بار پلی کنه که کلی وقت کلاس گرفته میشه
یه عده همیشه جواباشون آمادس پر واضحه از قبل یه ریزه تمرینی دارن و یا توانایی بیشتری دارن
و اینکه تمرکزم بهم میخوره نفهمیده باشم با جزئیات و بریم ادامه درس
معمولا هم اون چیزه خوب نفهمیده رو باید با بچه ها تمرین کنیم

ببخشید طولانی شد

دوستان اگه تجربه ای دارید ممنون میشم بفرمایید

3 پسندیده

سلام وقت بخیر
من تجربه کلاس زبان ندارم ولی در دوران دانشجویی همیشه قبل از حضور در کلاس و فراگیری مبحث جدید،، مطالب گذشته وحتی مباحث جدید رو مرور می کردم تا راحت تر مطالب رو یاد بگیرم و تاثیر بسیار زیادی هم داشت ب نظرم شما هم به همین روال عمل کنید قطعا نتیجه می‌بینید.

مقاله زیر رو هم مطالعه بفرمایید

4 پسندیده

من تقریبا بلبل‌زبون ترین دانش‌آموز کلاسم و همه‌ش دارم مشارکت می‌کنم. تو فعالیت‌های گروهی، تو هر گروهی باشم همون گروهیه که در نهایت تشویق میشه و هیچ‌کس هم در جریان نیست که اگه قبل از کلاس پدرم سر پیش‌مطالعه‌ی دقیق درس درنیومده باشه چیز زیادی از درس سرم نمیشه:joy: نمی‌دونم این یه نقطه ضعفه یا نه؛ اتفاقا همین امروز داشتم خودم رو آنالیز می‌کردم و به این نتیجه رسیدم که با انجام دادنش لااقل در حال حاضر موافقم چون هم اعتماد به نفسم رو افزایش می‌ده و هم کمک می‌کنه زودتر دایرۀ واژگان فعالم رو افزایش بدم. شاید در آینده جلساتی رو به عنوان چالش با رویکرد دیگه‌ای شرکت کنم ولی همین حالا هم ویدیوهایی که سر کلاس پلی میشه همون حکم رو واسه‌م داره و کفایت می‌کنه. البته من هم واقعا نیاز دارم اگه کسی نظر دقیق‌تری داره راهنماییم کنه.
راستی ویس کلاس رو هم می‌تونی رکورد کنی و تو خونه گوش بدی. این‌ رو بابت کمالگراییت از جهت مشرف بودن به کل بحث‌های ارائه شده در کلاس پیشنهاد دادم.

3 پسندیده

:+1: :ok_hand:
من حس میکنم باید جزو نقطه قوت شما باشه
به هر حال احساس مسئولیت و تلاش و بعدم انسجام ذهنی سر کلاس همه اینا نقطه قوت هستن

2 پسندیده

کلاس free discussion رو میری؟(بعید میدونم اسمش رو درست نوشته باشم :neutral_face:)

2 پسندیده

منظورت اینه که فقط مکالمه باشه؟
نه هر چهار مهارت رو کاور می‌کنه

2 پسندیده

نه
یه کلاسی بود که دبیر زبانمون خودش میرفت و موضوعش رو میداد به من و یکی دوتا از بچه تا متن بنویسیم براش خیلیم تبلیغ میکرد که برید
کلاس فیری دیسکاشن که میگفت چند نفر دور هم توی کلاسن و مکالمه میکنن و در رابطه با موضوعات مختلف فیلم میبینن یا پادکست یا… کلا فعالیت دارن دیگه یه کلاس آزاده با هرسطحی که هستن

2 پسندیده

هرچند دقیقا مطمئن نیستم منظورت رو درست متوجه شده باشم ولی یه کافه‌زبان می‌شناختم (کافه بود واقعا و موسسه نبود) همچین ایده‌ای داشت تقریبا
در هر حال این کلاس هیچ‌کدوم از اون‌ها نیست؛ صرفا استادمون زیادی فعاله و خودمون هم بازیگوشیم، در نتیجه اصلا ریتم یکنواخت و کسل‌کننده‌ای نداره

2 پسندیده