پیامی برای کل جهان(تاحالابهش فکرکردید؟)

همونطورکه خودتونم گفتیدازسراسردنیاهستندوبالهجه هاوگویشهای متفاوت،خب انگلیسی زبان مادریشون نیست وچه بسابرخی ازاونهافقط درهمچین مواقعی که مجبوربودندانگلیسی صحبت میکنند.
آقاصالح
Lingbe دیگه استفاده نمی کنید؟
یکی ازفوایداختصاصی Lingbe واسه من،صحبت کردن باافراد بالهجه هاوگویشهای مختلف ازاکثرجاهای دنیابوده،وهمینم خیلی کمکم کرده به فهم لهجه های انگلیسی مختلف.

5 پسندیده

اپی هست که حجم فیلم رو کم می کنه. من از اون برای یه فیلم هایی ک خواستم بفرستم اینجا استفاده کردم. خواستی امتحانش کن.

Screenshot_20230605_150031_One UI Home

تو تلگرام و جای دیگه ام اگه مهم نباشه که فیام چقدر کیفیت داشته باشه ،ازش می تونی استفاده کنی

3 پسندیده

وااای سمیراجون
مرسیییی حتماازش استفاده میکنم
خیلی ممنونم:pray::pray::tulip:

3 پسندیده

5 پسندیده

3 پسندیده

سلام صبا خانم
ممنون بابت اشتراک این ویدئو
:pray:
یه مورد جالب این بود که لهجه خانم کاملا مثل لهجه آقا شده بود.

4 پسندیده

بارگذاری vcompress_5.mov…

3 پسندیده

سلام سمیراجان
میخواستم کانال این زوج ایرانی_روسی روتوتاپیک مستند معرفی کنم،ولی فکرکردم چون یه زوج جهانگردهستندوتاپبکم یجورایی پیامهاش جهانیه،همینجا ویدیوهاشون بذارم.
چون میدونم شماهم مثل من به کوچ سرفینگ علاقه داری ،اول ویدئو یی که درباره کوچ سرفینگشون هست،آپلودکردم.
خب بریم سراغ سایراهدافم ازمعرفی این زوج که ازدوفرهنگ کاملامتفاوت میان واتفاقاشروع آشنایی اشونم بایادگیری زبان بوده،مجیداصفهانی وآناستازسیاروسی.
ازدواج پرفرازونشیبی داشتند وبیش از۱۰ساله که باهم زندگی وجهانگردی میکنند،کاملاگیاهخوارندواهل مدیتیشن .
حتی ظروف غذاشونم باپوردخردل می شورندکه نیازبه استفاده ازموادشیمیایی نداشته باشند.
باوجودیکه جوان هستندولی بسیارپخته وباتجربه اندکه ازعلتهاش مسافرتهای زیادشون میتونه باشه،نمیدونم چرااسم کانالشونوگذاشتندقصه های مجید(روح کارگردان خوشنام فقیدکشورمون،آقای کیومرث پوراحمد،شادباشه).
کانال یوتیوپشون زیرنویس انگلیسی داره که خودم معمولاترجیحم دیدن بازیرنویس بودنه فارسی.
هربارازسفرای جدیدشون صحبت میکنندوزندگی سبکباروسبک بالشون.
امیدوارم ازدیدن ویدیوهاوشنیدن صحبتهای جالبشون لذت ببرید.
https://youtu.be/GXq_sxEOGs8
اینم لینک کانالشون

4 پسندیده

درودبرشماآقاصالح
خواهش میکنم.
ممنونم ازتوجهتون :pray::pray:
بله،اتفاقایکی ازاهدافم واسه اشتراک این قسمت لهجه ی خانم هست که اصفهانی شده ،خب بیش از۱۰ساله درمعرض این لهجه وگویش بوده.
توویدیوهای قبلی بالهجه های انگلیسی مردم ازسایرنقاط دنیاآشناشدیم،اینم یه نمونه ازلهجه ی فارسی یه فردغیرایرانی.:blush:
انگلیسی صحبت کردنشون ت جاهای مختلفی که سفرکردندهم جالبه،وقتی ببینید

4 پسندیده

سپاسگزارم که باهامون شریک شدین فوق العاده بود و کلی لذت بردم از دیدنش و البته بهش فکر کردم که پیام من چی میتونه باشه واسه جهان؟!

3 پسندیده

خواهش میکنم دوست خوبم
مرسییی ازتوجهتون وخوشحالم که دوست داشتید.
من اگه قراربود پیامی داشته باشم،خلاصه اش میکردم بایه معرفی کوتاه ومختصری از سرزمین عزیزمان واون سه فضیلت بزرگ،گفتاروپندارورفتارنیک.
متأسفانه دیرفهمیدم ،بخاطرمشکلات نت وبازنشدن بی دردسر یوتیوپ:pleading_face:

4 پسندیده

چقدر دنیا میتونست جای قشنگتری بشه با عمل به این عبارت
:clap::clap:

3 پسندیده

دقیقا سوالی که ذهن‌منم از ابتدای تاپیک مشغول کرد…

1 پسندیده

قطعا که اون پیام رو انتقال دادین و بخشی از اون world circle هستین :innocent::white_heart:

3 پسندیده

مرسی از به اشتراک گذاشتن این کیلیپای زیبا:heart_eyes:
پیام من برای جهان صلح و آرامش و اتحاد بود:upside_down_face:
اگه بخوام فقط تو یه کلمه بگم
پیامم رو انسانیت انتخاب میکردم.
تنها چیزی که با وجود همه تفاوت های آدما از قبیل فرهنگ و زبان و اعتقادات و ارزش ها میتونه آدمارو کنار هم در این کره خاکی نگه داره تا راحت و شاد کنار هم زندگی کنن انسانیت هست:)
میگفتم مهم نیست از کدوم کشوری، دینت چیه، زبانت چیه، چه رنگ پوستی داری، چه شکلی هستی، چه فرهنگی داری ولی لطفا لطفا لطفا هوای هم نوعت رو داشته باش فارق از هرگونه اختلاف نظر و تفاوتی…

6 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم :heart_eyes:

اگه کلیپارودیده باشی بیش از۹۰درصدمردم همین پیامشون بود،صلح ودوستی
Live with love
منتهابه شکلای مختلفی ابرازش میکردن

اونهاهم همینومیگفتند
دوست داشتن همه ی انسانها فارغ ازهر ملیت وزبان و…
واحترام به طبیعت وحیوانات ومحافظت ازاونها
ممنونم باران جان:slightly_smiling_face::heart_eyes::pray:

3 پسندیده

پیام من برای جهانیان این میشد که ازشون خواهش میکردم درباره تولید مثل و بچه دار شدن بیشتر فکر کنند، باهاشون درباره بحران آب و پدیده انفجار جمعیت صحبت میکردم و اینکه در حال حاضر میلیون ها کودک بی سرپرست در جهان هستند و میشه این کودکان رو که احتمالا آینده ای نخواهند داشت به فرزندی پذیرفت، به جای اینکه انسانهای بیشتری رو وارد جهان فعلی کنیم.

البته احتمال میدم ویدیوی من منتشر نمیشد، چون این حرفها خریداری نداره و کسی به مساله Overpopulation فکر نمیکنه و همه موضع انکار و مقاومت دارن. در همین اجتماع کوچک تالار، وقتی فلسفه آنتی ناتالیسم رو مطرح کردم به من برچسب هایی از قبیل گمراه، فرورفته در تاریکی، افسرده، و حتا فریب خورده زده شد.

به هر حال حقایق رو باید گفت. من اگر میخواستم دنبال پذیرفته شدن نظراتم توسط انسانها باشم، دیدگاهی رو بیان میکردم و مطالبی رو میگفتم که انسانها معمولا دوست دارند بشنوند. جملاتی مثل محدودیت فقط تو ذهنته و همه چیز گل و بلبله و کافیه تصور کنی تا برات اتفاق بیفته و …

6 پسندیده

دیدگاه منصفانه وقابل توجهی هست ،اتفاقامنم فکرمیکنم اگه کسی واقعابایه دیدبازتروعمقی تری به جهان وانسانهانگاه کنه،بهتره شرایط زندگی خوبی واسه بچه های بی سرپرست فراهم بشه،تااینکه افرادبیشتری وارداین جهان بشوندبایه سرنوشت نامعلوم.

امامن فکرمیکنم خانم یوآنا اونقدر وسعت دیدگاه ونظرشون وسیع وگسترده است که ازانتشارهرنوع پیامی استقبال کنند.
لازم به ذکره که علاقه مندان نظریات شماکم هم نیستند.

1 پسندیده

ممنونم از لطف و محبت شما. :hibiscus: :hibiscus:

راستی یوتیوب برام یه موزیک بسیار زیبای فرانسوی پیشنهاد داده که خیلی ازش لذت بردم. لیکنش رو اینجا براتون میفرستم:

https://youtu.be/7B4CLQGxHmI

1 پسندیده

خواهش میکنم :tulip::tulip:
حتماسرفرصت که یوتیوپ بازبشه،چک میکنم وگوش میدم.
ممنونم واقعا:pray::pray:

1 پسندیده