این اپلیکیشن برای قبولی در آیلتس کافیه دوستان؟

دوستان به نظرتون این اپلیکیشن برای قبولی در آیلتس می تونه کافی باشه؟

2 پسندیده

سلام دوست خوبم بنظر من که که کافیه یه نگاه به تاپیک های زیر بندازی جوابتو میگیری:

4 پسندیده

بزار تجربه مشورتم‌با برخی اساتید رو بگم:( چون خودم تازه کارم)

این‌اپلیکیشن برای استفاده از منابع آیلتس برات سرشار از منابعی است که هزینه های شمارو حداقل در این بخش کاهش میده .
برای لیسنینگ و ریدینگ فوق العاده و سرشار از منابع است.
برای اسپیکینگ بدون‌شک شما نیاز به پارتنر خواهید داشت تا خروجی منابعی که در اپلیکیشن برای اسپیکینگ وجود دارد رو مشاهده کنید.
برای رایتینگ هم‌به همین صورت .‌

نتیجه:
این اپلیکیشن شما رو از نوع دسترسی به کلیه منابع تا حد ۹۰ درصد بی نیاز میکند ؛ مخصوصا ریدینگ و لیسنینگ همیشه در دسترس است .
برای دو مهارت دیگر نیز شما فقط نیاز به اشخاصی خواهید داشت که آنچه را که از منابع فراگرفته ای برای عملی شدن ، تکمیل کننده شما باشند.
( در این دو بخش حتما حتما باید معلم یا پارتنر داشته باشید برای آیلتس تا به شما جهت و مسیر کوتاه مدت رو نشون بده و ایراداتتون سریع تشخیص داده بشه و پراکنده نشید)

از همه مهمتر شیوه ای است که اپلیکیشن براساس آن پیش میرود .‌بهره گیری از قدرت ناخودآگاه ذهنی.
این‌چیزیه که در هیچ کلاسی نمیتونی پیدا کنی !
حداقل در اکثریت مواقع . چرا که هنوز شیوه ها سنتی است

6 پسندیده

ممنون از پاسخگویی تون عزیزم:heart:

1 پسندیده

ممنون از لطف شما در پاسخگویی عزیزم:heart:
می شه بفرمایید دقیقاً از کدوم قسمت اپلیکیشن زبان شناس برای یادگیری زبان باید شروع کنم؟

1 پسندیده

ممنون از توضیحات خوب تون عزیزم:heart:

1 پسندیده

عزیزم توی این تاپیک منابع مناسب هر سطح رو بیان کرده با توجه سطح خودتون میتونید دوره ای که واستون جذاب تر هست رو انتخاب کنید:

1 پسندیده